CM Gold Düğün Salonu

E-posta Gönder

  • Polatlı, Ankara.

Kapasite Bilgileri

CM Gold Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

CM Gold Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
30.000 - 40.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den az

CM Gold Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

CM Gold Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

CM Gold Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

CM Gold Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır. CM Gold Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


CM Gold Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

CM Gold Düğün Salonu 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


CM Gold Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

CM Gold Düğün Salonu düğün dışında açılışlar, davet ve resepsiyon, nişan, doğum günü, bayi toplantısı, kına, kurumsal etkinlikler, baby shower, sünnet düğünü ve mezuniyet törenleri hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

CM Gold Düğün Salonu Hakkında

Polatlı’da düğün hazırlıkları yapmaya başlayan tüm çiftlerimizi, CM Gold Düğün Salonu’nu görmeye davet ediyoruz. Renk renk aydınlatmalarla özel olarak tasarladığımız salonumuzda, rüya gibi bir gece vaat ediyoruz. Özel olarak tasarladığımız konseptiniz, salonumuzdaki dikkat çekici şıklık, müzik ve davet menüleriyle unutulmaz bir ziyafet gecesi tasarlıyoruz. Nasıl mı?

İsteklerinizi öğrenerek ve sizi tanıyarak… Sizi anlayan, alanında uzman ekibimizle hazırlıklara başlamadan önce görüşmeler düzenliyoruz. Neler istediğinizi öğrenmek için hoş sohbetler eşliğinde planlarımızı yapıyoruz. Hayalini kurduğunuz gecenin tüm detaylar için alternatifler üretiyor, alanında profesyonel çözüm ortaklarımızdan da destek alıyoruz. En güzel başlangıcınız için son teknoloji ekipmanlarla donattığımız salonumuzda hazırlıklara başlıyoruz. Kaliteli eğlencenin adresinde; ses, sahne, ışık, iklimlendirme ve havalandırma sistemleriyle her mevsim konuklarınızı ağırlıyoruz. Bu sayede 6 kişilik yuvarlak masalarda 400 kişiyi ağırladığımız salonumuzda, daima rahat ve konforlu olmanızı sağlıyoruz. Nikah masası, gelin yolu ve dans pistiyle eğlenceniz için her şeyi tamamlıyoruz.

CM Gold Düğün Salonu Polatlı’da sunduğumuz hizmetler bu kadarla da kalmıyor! Yetenekli kadın veya erkek ses sanatçılarımızla orkestramız sahnede yerini alıyor. DJ performansları da kına geceleriniz için bir düşünün, deriz! Yemekli ve yemeksiz davet menüleri arasından damak tadınıza göre seçtiğiniz enfes tatlarla unutulmaz bir ziyafet de sunuyoruz. Ayrıca, HD kalite kamera çekimleri, sınırsız fotoğraf çekimi, ücretsiz otopark, araba süsleme gibi hizmetlerimiz de var. Düşünsenize, dış mekan albüm çekimleriniz, gelin saçı ve makyajınızla her şeyi sizin için düşünen bir ekibimiz var. Cumhuriyet Mahallesindeki adresimizde, yalnızca mutluluğa hizmet ediyoruz…

Siz de Polatlı düğün salonları arasından CM Gold Düğün Salonu’nu tercih ettiyseniz, iletişim formu bu sayfa üzerinde yer alıyor. Form aracılığıyla avantajlı fiyatlarımızı öğrenebilir, daha detaylı bilgi sahibi de olabilirsiniz!

Ekiple Tanışın

  • Değerli dostlar her bütçeye uygun fiyatlarımız herşey dahil full paket... devamı 

İletişim

  • Adres:

    Cumhuriyet Mahallesi Garnizon Caddesi No:14/b Polatlı

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.