Mrada Düğün Salonu

E-posta Gönder

Mrada Düğün Salonu
 • Sincan, Ankara. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Kapasite Bilgileri

Mrada Düğün Salonu
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Mrada Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
10.000 - 20.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
10.000 - 20.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den az

Mrada Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Balkon Çim alan Göl kenarında Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Göl manzaralı Doğa manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Mrada Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Mrada Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Mrada Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 10.000 - 20.000 TL aralığından başlamaktadır. Mrada Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu yemeksiz ise 10.000 - 20.000 TL aralığından başlamaktadır.


Mrada Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Mrada Düğün Salonu 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Mrada Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Mrada Düğün Salonu düğün dışında bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, açılışlar, sünnet düğünü, mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler, kına, nişan ve parti hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Mrada Düğün Salonu Hakkında

2020 yılında açılan Mrada Düğün Salonu’nda sizi açık ve kapalı davet alanı seçeneklerimizle ağırlıyoruz. Sincan düğün salonları arasında yer alan Mrada’da isterseniz yemekli düğün paketimizi tercih edebilir, lezzetli ikramlarımızla misafirlerinizi karşılayabilirsiniz. Dilerseniz yemeksiz paketimizi de seçebilirsiniz. Yaz düğünleri için göl manzaralı, serin ve ferah ortamımızla hizmet veriyoruz. Mekanımızda seçtiğiniz düğün konseptini de uygulayabiliyoruz.

Davet Alanları

Ankara düğün salonlarından Mrada’da açık ve kapalı olarak 2 ayrı davet alanımızla çiftleri ağırlıyoruz. Davet alanlarımızda 500 ila 750 kişilik bir düğün gerçekleştirebilir, bütün yakınlarınızı en özel gününüze davet edebilirsiniz. Göl manzarasının da görülebildiği klimalı kapalı alanımız yüksek tavanlı yapısıyla da öne çıkıyor. Rahat hareket etmeniz için mermer zeminle kaplanan açık davet alanımızda da kır manzarası eşliğinde düğününüzü gerçekleştirebilirsiniz.

Dekorasyon

Kapalı davet alanımız siyah ve gold renklerin kullanıldığı şık dekorasyonuyla dikkat çekiyor. Kapalı alanımızın zemininde açık renk parke tercih ederek mekanımızda hakim olan koyu tonlarla kontrast yaratıyoruz. Davet alanımızın lüks ambiyansında konuklarınızı yuvarlak banket masalarımızla misafir ediyoruz. Masalarımızı beyaz renkli kumaş sandalyelerimizle tamamlıyor, sandalyeleri seçtiğiniz konsepte göre tül ve kumaşlarla süslüyoruz.

Açık davet alanımızda sade bir dekorasyonla hizmet veriyor, minimal şıklığı ön plana çıkarıyoruz. Sert zeminle misafirlerinizi karşılayan açık alanımız park manzarasıyla kır bahçesi atmosferinde düğün yapma fırsatı sunuyor. Süslemelerimizi de istekleriniz doğrultusunda seçtiğiniz konsepte uygun olarak yapıyoruz. Yuvarlak veya uzun banket masalarımızla oturma düzenini oluşturuyoruz. Beyaz sandalyelerimiz de masalarımıza eşlik ediyor.

Hizmetler

Mrada Düğün Salonu’nda aşçılarımız taleplerinize göre hareket ediyor ve istediğiniz menüyü çıkarıyor. Dilerseniz menü tadımı için örnek tabak da hazırlıyoruz. Düğünde canlı müzik isterseniz DJ veya profesyonel orkestramızdan yardım alabilirsiniz. Müzik yayını için ses sistemlerini ve sahneyi de kuruyor, ışık hizmetimizle enerjik bir atmosfer yaratıyoruz. Ayrıca tesisimizde bulunan gelin odamızda son hazırlıklarınızı tamamlayabilirsiniz.

‘’Masal Tadında Düğünler İçin Mrada!’’ sloganıyla düğün davet sektöründe hizmet veren salonumuz doğayla iç içe bir konumda kapılarını açıyor. Farklı dekorasyon seçenekleriyle çiftlere alternatif sunan mekanımızda bütçeye uygun fiyat opsiyonlarımız da bulunuyor. Mrada Ankara düğün salonu fiyatları için bize ulaşarak fiyat bilgisi isteyebilirsiniz. Mrada ekibinin size ulaşmasını istiyorsanız fiyat teklifi al formunu gönderebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Samet Akyürek
  Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Yunus Emre Mah. Ayaş Yolu Üzeri, Harikalar Diyarı Parkı İçi. Sincan/Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Mrada Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.