Lale Restaurant Düğün Salonu*

Lale Restaurant Düğün Salonu
Lale Restaurantlar zinciri kurulduğu 22 eylül 2001 tarihinden bu yana, toplam 100 deneyimli ve eğitimli personeliyle, şık, nezih ve temiz ortamında konuklarına konforlu, özenli ve kaliteli hizmet sunmayı hedeflemiştir.

“Zarafetle kalitenin buluştuğu” Lale Restaurant zinciri iş toplantısı ve yemeği, kutlama törenleri, tüm organizasyon ve özel davetlerinizde sizler için bir yaşam mekanı olmuştur.

İlkelerimiz

- Mükemmeli yakalamak için yeniliklere açık olan şirket politikası ile kendimizi sürekli geliştirmek.
- Müşteri memnuniyetini sağlamak.
- Hijyen ve temizlik kurallarından taviz vermemek.
- Dürüstlük ilkelerinden ve ahlaki değerlerden ödün vermemek.
- Mesleki heyecanı yaşam biçimi haline getirmek

Siz değerli müşterilerimiz için organizasyonlarınızı yapabileceğiniz açık ve kapalı olmak üzere 2 salon hazırladık. Düğün, nişan, kına ve toplu davetlerinizde özenle hazırlanan bu salonları kullanabilirsiniz. Lale kalitesinin ayrıcalığını yaşatacağımız bu salonlarda gelen misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlayacaksınız.

Kalite ve hizmetin vazgeçilmez mekanı Lale sizleri bu tür organizasyonlarınızda ağırlamaktan büyük bir keyif alacaktır.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (15)

+ Yorum Yaz
P&C pervin & cenk Düğün Tarihi: 01/04/2017

Başta İsmail Bey ve Yavuz Bey olmak üzere Gökhan Beye Zeynep Hanıma ve düğünümüzde emeği geçen tüm ekip arkadaşlarına muhteşem organizasyonunuz , son derece titiz ve özverili çalışanlarınız, leziz menüleriniz ve güzel sunumlarınız ile hayallerimizin ötesinde bir düğün yaşattınız.Tüm ekip arkadaşlarına sonsuz teşekkür ve şükranlarımızı sunuyoruz . Bu mutlu günümüzde birlikte yer almaktantan onur duyuyoruz. Pervin&Cenk;

SE sevgi Düğün Tarihi: 13/09/2015

Mekanla 800 artı 100 olarak anlaşmıştık ama daha sonra o 900 artı yüz oldu. Salonun genişliği gayet iyiydi yeterliydi bize göre. Masa örtüleri süslemeleri de oldukça hoştu memnun kaldık. Tavanı yüksek ferah bir atmosferi vardı. Ayrıca hizmet anlamında da oldukça iyiydiler. Biz mekandan çok çok memnun kalarak ayrıldık tavsiye ederiz.

RU ruhi Düğün Tarihi: 05/09/2015

Mekan 3 ayrı salona sahip, bizler teras katı tercih ettik, yarı açık yarı kapalı olması güzeldi, mekanda 350 kişilik bir düğün gerçekleştirdik, yemekli gerçekleşen düğünümüz konuklarımızı ve bizleri kesinlikle çok fazlasıyla memnun ettiler, görsel olarak çok güzeldi mekan, müzikleri ve pist alanıda çok iyiydi. Ulaşım olarak rahat bir yerde otopark sorunu da yok mekanın.

BA bayram Düğün Tarihi: 30/08/2015

Mekan geniş ürün kalitesi oldukça yüksek yemekler güzel leziz sunum kalitesi oldukça iyiydi. Mekanın işletme müdürü Yavuz Bey sağolsunlar herşey ile ilgilendiler.Mekan Merkez bir noktada konumlanıyır ulaşım rahat 1200 kişi konuğumuz vardı ve genel anlamda mekanla ilgili konuklarımızdan oldukça olumlu geri dönüşler aldık. 10 üzerinden 9 puanı hakedecek bir mekan her anlamıyla

Gökhan Düğün Tarihi: 23/08/2015

Açık alan yani teras katındaydı mekan konsept güzeldi bizler cok memnun kaldık. yetkili ve çalışanlar gayet ilgiliydi. fiyat acısından da uygundu diyebilirim. yemekli organizasyonumuzda yemekllerin tadı sunumu görselliği gayet güzeldi. 500 kişi ağırladığımız mekanda masa düzeni süslemeler görsellik gayet güzeldi.

DU DURMUŞ Düğün Tarihi: 08/08/2015

Umduğumuzun üzerinde oldu düğün. Biraz tavsiye, biraz da araştırma üzerine tercih ettik burayı. Kızımın düğünü 250 kişilik oldu ve yemekli oldu. Yemeklerin tadından, sunumundan memnun kaldık. Garsonların ilgisi, hizmeti güzeldi. Orkestra eğlendirdi, masalar pist alanına hakimdi. Bana göre mekan şık bir dekorasyona sahip. Mekan sahipleri tüm sözleri tuttular, gayet sıcak yaklaştılar. Pist alanı bize yetti, ulaşım olarak rahat, toplu taşımayla ulaşım var, otopark kapasitesi yeterli. Tam istediğimiz gibi bir düğün oldu.

LA lalecan Düğün Tarihi: 01/08/2015

750 kişilik gerrçekleşen yemekli düğün organizasyonumuzda herşey harikaydı. yetkililer ve çalışanlar cok ilgiliydi. yemeklerin tadı konuklarımızdan aldığım geri bildirimler ile oldukça olumluydu. herşey harikaydı. kesinlikle tavsiye ederim.

kübra Düğün Tarihi: 01/08/2015

500 kişilik yemekli düğün organizasyonumuzda her şey çok güzeldi. Mekan şık ferah teras katı ve havadardı. Masa düzenlemeleri süslemeleri sunum gayet profesyoneldi. Konuklarımızın ulaşımı çok rahattı merkezi bir yerde konumlanmaktaydı. Kesinlikle tavsiye edeceğim bir mekan.

FE feyza Düğün Tarihi: 25/07/2015

Açık alandı 280 kişilik bir düğün organizasyonu gerçekleştirmiştik ve yemekli bir düğün organizasyonuydu. mekandaki hizmet kalitesi servis çok güzeldi açık alanlı bir mekan olduğu için ferah ve geniş bir alandı. garsonların yaklaşımları çok güzeldi yemekler zaten sıcak bir şekilde servis yapılmıştı ve yemekleri gerçekten çok lezzetliydi. 280 kişiye birden servis açılmıştı ve çok hızlı bir şekilde yemek sunumu yapılmıştı.Mekan sahiblerinin bize olan ilgileri yaklaşımları çok güzeldi ve garsonların bahşiş vs gibi kötü davranışlar söz konusu değildi bu açıdan da memnun kaldığımız bir mekandı servis ve hizmet kalitesinin çok güzel olduğu sıcak güler yüzlü insanlarla iletişimde olduğunuz bir mekan.

EM emre Düğün Tarihi: 13/06/2015

Öncelikle gözü kapalı tavsiye edeceğim bir mekan olduğunu söylemek isterim, yemekleri harika lezzetliydi, ilgileri çok güzeldi. Ulaşım açısından özel aracı olmayan konuklarınız için, rahat olması güzel ve yeni evlenecek çiftlere de tavsiye ediyorum.

F&İ FUNDA & İBRAHİM Düğün Tarihi: 17/05/2015

TÜM HAZIRLIKLAR YAPILMIŞTI SORUNSUZ BİR DÜĞÜN YAPMIŞ OLMANIN HUZURUNU YAŞADIK EN ÖNEMLİSİ BAHŞİŞ KESİNLİKLE GÜNDEME GELMEDİ ÇALIŞANLARIN HEPSİNE TEŞEKKÜR EDERİZ..

ES Esin Düğün Tarihi: 06/09/2014

Herşey çok güzeldi . Olumsuz söyleyebileceğim bir nokta yok . Çok geniş ferah bir mekandı ulaşım rahattı hizmet güzeldi . Tavsiye ederim

E&K Elif & kadir Düğün Tarihi: 21/06/2014

Kesinlikle tavsiye ederim. Benim düğünüm Ankara ostim lale restaurant da oldu. Hizmetinden garsonlarından ve yemeklerinden memnun kaldığım mekandır. Hiç bir sıkıntı olmadı. Garsonların bahşiş alması yoktu. Düğünden sonra ekstra ücret almadılar. Düğunden sonra genelde mekanlar saçma sapan ücretler alabiliyor. Güzel süprizleri oldu.

A&O ASLI & OSMAN Düğün Tarihi: 19/07/2012

Hizmet kalitesi anlamında söylenecek hiç bir şey yok.Her şey çok mükemmel lezzet ve sunum zaten adına yakışır şekilde..

Z&İ ZEYNEP & İSMAİL Düğün Tarihi: 20/05/2016

ÇOK MEMNUN KALDIK HİZMETTE SINIR TANIMADILAR BU KADAR BEKLEMİYORDUK HER ŞEY İSTEDİĞİMİZDEN DAHA GÜZEL YAPILDI SAYIN GENEL MÜDÜRE VE TÜM ÇALIŞANLARINA TEŞEKKÜR EDERİZ

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Lale Restaurant Düğün Salonu ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Lale Restaurant Düğün Salonu hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap