Kocalar Balo ve Nikah Salonları

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Kocalar Balo ve Nikah Salonları
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Kocalar Balo ve Nikah Salonları Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
10.000 - 20.000 TL

Kocalar Balo ve Nikah Salonları Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Kocalar Balo ve Nikah Salonları Sıkça Sorulan Sorular

Kocalar Balo ve Nikah Salonları düğün fiyatları ne kadar?

Kocalar Balo ve Nikah Salonları düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 10.000 - 20.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 10.000 - 20.000 TL aralığından başlamaktadır. Kocalar Balo ve Nikah Salonları düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Kocalar Balo ve Nikah Salonları kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Kocalar Balo ve Nikah Salonları 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Kocalar Balo ve Nikah Salonları düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Kocalar Balo ve Nikah Salonları düğün dışında bayi toplantısı, kına, sünnet düğünü, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri ve nişan hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00

Tüm Sorular

Kocalar Balo ve Nikah Salonları Hakkında

Uzun yıllarımızı verdiğimiz düğün sektöründe, yenilenen yüzümüz ve kaliteli hizmet anlayışımız ile çiftlerle buluşmaya devam ediyoruz. Kocalar Nikâh ve Balo Salonu Ankara’da faaliyet gösteren ve müşteri memnuniyetini en önemli unsulardan bir olarak gören bir işletme esasında. Biz Kocalar olarak çok büyük bir kadro ile bu memnuniyeti sağlamak için elimizden gelen her şeyi ve hatta daha fazlasını yapıyoruz. Üstelik sadece düğünler konusunda da değil. Bizi tercih eden çiftlerimize veya şahıslara her türlü toplu organizasyonda yardımcı oluyoruz. Salonumuzda düzenlediğimiz diğer organizasyonlar türleri ise şöyle; nişan törenleri, kına geceleri, mezuniyet baloları, bayi toplantıları, sünnet düğünleri ve daha fazlası.

Şimdi kendimizi biraz tanıttık, dilerseniz salonumuzun detayları hakkında bilgi vererek devam edelim. Salonumuz oturum olarak oldukça geniş ve ferah bir yapıya sahip. Burada oturmalı düzende 500 kişiye kadar konuğu rahatlıkla ağırlayabiliyoruz. Mekânımız daha fazlasını alabilecek uygunluğa sahip fakat biz misafirlerimizi sıkıştırmak ve bunaltıcı bir ortama mahkûm etmek istemediğimiz için kapasiteyi bu şekilde düzenlemeyi uygun gördük. Üstelik evlenmek için onca masrafa ve çabaya katlanan çiftlerimize yakışır bir dizayn ile salonumuzu tasarladık. 10-12 kişilik yuvarlak masalarımız ve şık tiffany sandalyelerimiz mevcut. Giydirme olarak da mürdüm ve beyaz renginin asil uyumunu kullanıyoruz. Hem yemekli hem de yemeksiz düğünler yapılabilen salonumuzda son derece lezzetli ve bir o kadar da göze hitap eden tabakları misafirlerinize ikram ediyoruz. Menü seçimi için bizi ziyaret edebilirsiniz.

Eğer en mutlu gününüzde bizlerle birlikte olmak isterseniz sizi ve konuklarınızı ağırlamaktan çok memnun oluruz. Kocalar Düğün Salonu Kazan’da sizleri bekliyor. Evlenmek istediğiniz o günü başka bir çifte kaptırmak istemiyorsanız hemen bizimle iletişime geçip kendinizi garanti altına almalısınız.

Yandaki formu doldurarak bize ulaşabilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Atatürk Mh. 29 Mayıs Cd. No:94 Kat:7/37

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Kocalar Balo ve Nikah Salonları Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.