Kardelen Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Kardelen Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Kardelen Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
30.000 - 40.000 TL

Kardelen Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı Anda Birden Fazla Düğün
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Kardelen Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Kardelen Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Kardelen Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır. Kardelen Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


Kardelen Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Kardelen Düğün Salonu 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Kardelen Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Kardelen Düğün Salonu düğün dışında nişan, doğum günü, mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon, kına, bayi toplantısı, baby shower, kurumsal etkinlikler, açılışlar, sünnet düğünü ve parti hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Tüm Sorular

Kardelen Düğün Salonu Hakkında

20 yılı aşan bir süredir bilfiil düğün ve davet sektöründe faaliyet gösteriyoruz. İşimizi severek ve de saygı duyarak yapıyoruz. %100 müşteri memnuniyeti esasıyla çalışıyor, hem güzler yüzlü hem de profesyonel ekibimizle misafirlerimizi karşılıyoruz. Düğünler başta olmak üzere çok sayıda konuğu en iyi şekilde ağırladığımız mekanımız Kardelen Düğün Salonu Ankara Etimesgut’ta bulunuyor. Merkezi konumu ve pek çok ulaşım kolaylığı ile şehrin her bölgesinden tercih ediliyor. Bizi seven ve tercih eden müşterilerimize layık olmak için sürekli olarak kendimizi geliştiriyor ve salonumuza da yatırım yaparak çağın teknolojisini yakalıyoruz.

Düğününüzü yapabileceğiniz farklı nitelik, özellik ve kapasitelere sahip salon alternatiflerimiz mevcut. Hem zevkinize hem de davetli sayınıza göre seçiminizi dilediğiniz şekilde yapabilirsiniz. Eğer kalabalık bir aileniz ve geniş bir arkadaş çevreniz varsa da bizi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Zira en büyük salonumuz 750 kişinin de yukarısında konuğu ağırlayabilecek bir genişliğe sahip. Üsteli yüksek tavanı ve kaliteli aydınlatması ile de oldukça ferah bir ortam. Burada oturma düzenlerimizi ve masa sandalye seçimlerimizi de konukların konforuna odaklı olarak seçiyoruz. Şık ve modern görünüm sunmak için dekorasyonumuzda sadeliği önemsiyor, çiftlerimizin isteklerine göre her düğünden önce salonu güzelce hazırlıyoruz.

Çiftlerin bütçesine göre yemekli, kokteyl ikramlı veya yemeksiz olarak düzenlediğimiz düğünlerimizde tüm ikramlarımız usta aşçılarımız tarafından ustalıkla hazırlanıyor. Orkestramızla kaliteli müzik zevki sunuyor, fotoğraf ve video ekibimizle de tüm eğlencenizi kayıt altına alıyoruz.

En çok düğün organizasyonlarına ev sahipliği yapsak da bunun haricinde; nişan merasimleri, sünnet törenleri, kına geceleri, bayi toplantıları, kurumsal etkinlikler, mevlitler, toplu yemek davetleri ve daha pek çok etkinliği de layığıyla düzenleyebiliyoruz.

Ankara Etimesgut Kardelen Düğün Salonu olarak bize ulaşmak ve fiyat teklifi almak isterseniz yandaki formu doldurarak ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  piyade makallesi istasyon caddesi 1915/1 sokak no10/a

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Kardelen Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.