Güngör Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Güngör Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Güngör Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
40.000 - 50.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
30.000 - 40.000 TL

Güngör Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Güngör Düğün Salonu Sık Sorulan Sorular

Güngör Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Güngör Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır. Güngör Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 40.000 - 50.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 40.000 - 50.000 TL aralığından başlamaktadır.


Güngör Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Güngör Düğün Salonu 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Güngör Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Güngör Düğün Salonu düğün dışında açılışlar, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, parti, nişan, mezuniyet törenleri, doğum günü, kına, sünnet düğünü ve baby shower hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00

Tüm Sorular

Güngör Düğün Salonu Hakkında

Her detay çiftlerin istediği gibi tasarlanmış bir salonda kim dünya evine girmek istemez ki? Yıllardır kalbinizin aşkla çarptığını bilen Güngör Düğün Salonu zirvede tuttuğu hizmet politikasıyla size en güzel gecenizi yaşatacak! Küçük detayların büyük mutluluklara ışık olacağını bilen organizasyon ekibimiz bizlerle buluştuğunuz anda rüya gece için birbirinden farklı tasarımlarla hazırlıklara başlayacak. Siz mutlu gecenizde kendi kusursuz görünümünüz için hazırlanırken bizler de düğün gecenizin kusursuzluğu için çalışacağız.

Dost meclislerinde konuşulan, birçok organizasyon eksikliği ve hüsran içerisinde sonlamış düğünleri tamamen unutun! Ekibimiz sizin istediğiniz her şeyi not alacak ve sistematik şekilde salon içerisine işleyecek. Düğünden öncede salonu gezip organizasyon detaylarını kontrol edebileceksiniz. Bu sayede eksiksiz gerçekleşecek gecenizden sonra dostlarınız kusursuz bir düğünün varlığına inanacak ve geceniz adeta efsaneler arasında yerini alacak.Salonumuz toplamda 1000 kişilik hizmet kapasitesine sahiptir. Kalabalık ailelerin konuk sayısına cevap verecek bir alana sahip olduğumuz gibi herkese aynı anda hizmet verecek geniş ekibimizle gecenizi oluşturacağız. Konsept fikrinize karar verildikten sonra masa ve sandalyeler kumaşlarla giydirilecek, masaların üstü parlak kumaşlarla kaplanacaktır. Ahenkli bir görünüm yakalayacak masaların ortasında geniş, çevresinde kolon bulunmayan pist alanı bulunmaktadır. Pistin en büyük eğlencesi danstır fikriyle hemen arkasındaki sahnede orkestramız konumlanacak ve gece boyunca düğününüzde duymak istediğiniz ezgileri sizler için seslendireceklerdir.

Salona girerken gelin yolundan itibaren konfeti yağmuru yapılacak ve bu gösteri salonu adeta şölen alanına çevirecek. Sevdiklerinizin mutlu bakışları altında ve hayatınızda her zaman olmasını istediğimiz renkler eşliğinde ilk dans edildikten sonra düğünün baş tacı görkemli pasta salonda yerini alacak. Fotoğrafçımız ve kameramanımızın pozlayıp kayıt altına aldığı anlardan sonraysa pasta davetli masalarına servis personelimiz tarafından ikram edilecek.

Gecenizde telaşa yer vermeden mutlu heyecanınızı yaşamanız için akıştaki her detay tam zamanında yerine gelecek. Bu sayede gözünüz kapıda veya servis personellerinde olmadan sadece sevdiğinizin gözlerine odaklanarak konuklarınızla edeceğiniz keyifli dansların başkahramanları olacaksınız!

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Hacettepe Mah. Hacı Bayram Bulv. 16/64 Altındağ / Ankara

 • Nasıl gelinir?

  dikimevi metro istasyonuna 200 metre uzaklıkta.

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Güngör Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.