Grand Elif Düğün Salonu*

Grand Elif Düğün Salonu
1500 kişilik salon, 30 kg kuru pasta, 7 katlı yaş pasta, 2 saat 30 dakika video Çekimi 36X2 poz fotoğraf .ekimi sinevizyon gösterimi internet üzerinden canlı yayın (Yurtiçi ve Yurtdışı) palyaço gösterimi 3 sanatçı orkestra geniş otopark vale hizmeti otopark güvenlik gibi hizmetlerimiz ile özel günlerinizi daha özel hale getirmek için sizlerleyiz.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (4)

+ Yorum Yaz
E&G ebru & gökhan Düğün Tarihi: 30/08/2015

Tanıdık vasıtası ile tercih ettiğimiz mekandan oldukça memnun kaldık.yemekli olan organizasyonumuzda yemeklerin tadı sunumu görselliği gayet güzeldi. konum olarak da oldukça kolay bulunabilecek bir mekan. ses orkestra hizmetide bize hitab etti. kesinlikte tercih edilebilecek bir mekan.1200 kişilik düğünümüz de herşeyin istediğimiz gibi olduğu bir deneyim yaşadık.

YA yavuz Düğün Tarihi: 01/08/2015

800 kişilik kapalı alanda oldu düğünümüz. Ses sistemi ve havalandırma iyiydi. İkramların sunum hızı ve kalitesi oldukça iyiydi. Konuklarımız da her şeyden memnun ayrılmışlar...

EY EYÜP Düğün Tarihi: 31/07/2015

mekan güzel ikramlı bir düğün yaptık herhengi bir kötü bişey yoktu ikramlarla ilgili memnunduk mekanın görselliği baya güzelleştirmiş donanımı masa örtüleri sandalye giydirmeleri güzeldi ulaşımı kolaydı bu yüzden tercih ettik fotoğraf çekimi güzeldi otopark sorunu yoktuilgililerdi hesaplı bir mekanda olduğu için güzel tavsiye ederim

BA baran Düğün Tarihi: 25/07/2015

Salonu tanıdık oldukları için ve iyi hizmet sunacaklarına inandığım için tercih ettim. 600 kişi kapalı alanda gerçekleşti düğünüm salonda herhangi bir sorun yaşamadım. Havalandırması pistin genişliği oldukça iyiydi. ikramlar lezzetli ve tüm konuklarıma sunum hızı oldukça iyiydi. Mekanın orkestra ve fotoğrafçısından da çok memnun kaldım.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Grand Elif Düğün Salonu ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Grand Elif Düğün Salonu hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap