Düğün Salonları Ankara

Grand Anka Düğün Balo Kokteyl Kına Salon

 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Başlangıç Fiyatı
  40.000 - 60.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir düğün salonu aradığını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tercihlerine uygun 5 salondan teklif göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Grand Anka Düğün Balo Kokteyl Kına Salon Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
40.000 - 60.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
40.000 - 60.000 TL

Grand Anka Düğün Balo Kokteyl Kına Salon Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Grand Anka Düğün Balo Kokteyl Kına Salon Özellikler

Mekan Özellikleri
Yüksek tavan
Manzara
Panoramik manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Evet
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Evet
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Evet
Organizasyon sorumlusu var mı?
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Evet
Vale hizmeti var mı?
Evet

Grand Anka Düğün Balo Kokteyl Kına Salon Sıkça Sorulan Sorular

Grand Anka Düğün Balo Kokteyl Kına Salon düğün fiyatları ne kadar?

Grand Anka Düğün Balo Kokteyl Kına Salon düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 40.000 - 60.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 40.000 - 60.000 TL aralığından başlamaktadır. Grand Anka Düğün Balo Kokteyl Kına Salon düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı price3, hafta sonu yemeksiz ise 40.000 - 60.000 TL aralığından başlamaktadır.

Grand Anka Düğün Balo Kokteyl Kına Salon kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Grand Anka Düğün Balo Kokteyl Kına Salon 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Grand Anka Düğün Balo Kokteyl Kına Salon düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Grand Anka Düğün Balo Kokteyl Kına Salon düğün dışında açılışlar, nişan, kurumsal etkinlikler, doğum günü, kına, mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon, sünnet düğünü, bayi toplantısı, baby shower ve parti hizmeti vermektedir.

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Otopark Araç Kapasitesi

150-250

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Grand Anka Düğün Balo Kokteyl Kına Salon Hakkında

Grand Anka Havuz Başı Düğün Salonu olarak Ankara, Sincan’da konumlanan işletmemizde kusursuz bir düğün deneyimlemeniz için çabalıyoruz. Düğün salonumuzu, sade bir konsept ile şık bir şekilde süslüyor ve hak ettiğiniz zarafeti size sunuyoruz. Sınırsız hizmetimiz, lezzetli yemeklerimiz ve profesyonel ekibimiz sayesinde bütün isteklerinizi teker teker yerine getirdiğimiz bir etkinlik geçirmenizi amaçlıyoruz.

Davet Alanları

Açık ve kapalı alanlarımız ile hizmet verdiğimiz işletmemizde, açık havanın atmosferinden yararlanmak isteyen çiftlerimiz 850 metrekarelik havuz başı alanımızı tercih edebilir, şık salonunumuzda vakit geçirmek isteyen çiftlerimiz ise 450 metrekarelik kapalını alanımızı kullanabilirler. Salonumuz, yüksek tavan özelliğiyle siz ve davetlileriniz için geniş bir alan oluştururken, açık alanımız masal gibi atmosferiyle bütün romantik anlarınızı süsleyecek.

Dekorasyon

Ankara uygun düğün mekanları listesinde her bütçeye hitap eden fiyatları ile göze çarpan düğün salonumuz, dekorasyonuyla da estetik bir görüntü oluşturarak vazgeçilmez bir seçenek oluşturuyor. Alanımızı, 6 kişilik yuvarlak davet masaları ile donatıyor, üzerlerini beyaz masa örtüleri ve porselen suplalarla süslüyoruz. Özel tasarım masa ve sandalye dekopajımızla oluşturduğumuz oturma düzenimiz ile hoş bir görüntü oluşturuyoruz.

Hizmetler

Hayatınızın en önemli günlerinden birini hayalinizdeki gibi geçirmenizi amaçlayarak sınırsız hizmetimizi sunuyoruz. Hizmetlerimizin başında çiftimize her anında eşlik edecek organizasyon sorumlumuz, dilerlerse seçtikleri organizasyon ve catering firmalarıyla çalışma fırsatları geliyor. Bunların yanı sıra, Türk-Osmanlı mutfağı seçmelerinden oluşan menülerimiz ile yapılacak yemek servisinde değişikliğe giderek içinize sinen bir sunum gerçekleştirebilirsiniz.

250 araçlık kapasitedeki otoparkımızın engelli girişi ve vale hizmetinden faydalanabilir, akustik ses ve müzik düzeneğimizle çeşitli sanatçılar eşliğindeki etkinliklerimizle eğlenceye doyabilirsiniz. Yüksek güvenlik sistemli mekanımızda aynı anda birden fazla kutlamayla dilediğiniz şekilde vakit geçirebilirsiniz. Oluşturduğumuz tam konsept organizasyon sistemimiz ile istediğiniz her şeye kavuştuğunuz bir etkinlik sözü veriyoruz.

Panoramik manzarayla süslenen mekanımızda geçireceğiniz vakitleri yüksek kalitede bir hizmet ve Türk mutfağının lezzetleriyle destekleyerek hafızalara kazınan bir düğün geçirmenizi sağlıyoruz. Dilediğiniz her şeye kolaylıkla sahip olabilmeniz için uygun fiyatlarımızla yanınızda oluyor, içiniz rahat bir şekilde vakit geçirmenizi amaçlıyoruz. Ankara Sincan düğün salonları fiyatları hakkındaki sorularınız için profilimizdeki telefon numarasından bizimle iletişime geçebilir veya “Ücretsiz Teklif Al” formundan faydalanabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Menderes Mah. Ayaş Yolu Cad. No:64

 • Haritadaki Konumu

  Grand Anka Düğün Balo Kokteyl Kına Salon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.