Garipkaya Grand Sokullu Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Garipkaya Grand Sokullu Düğün Salonu
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Garipkaya Grand Sokullu Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
10.000 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
10.000 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den az

Garipkaya Grand Sokullu Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Balkon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Park manzaralı
Aynı Anda Birden Fazla Düğün
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Garipkaya Grand Sokullu Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Garipkaya Grand Sokullu Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Garipkaya Grand Sokullu Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 10.000 TL'den Az aralığından başlamaktadır. Garipkaya Grand Sokullu Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu yemeksiz ise 10.000 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Garipkaya Grand Sokullu Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Garipkaya Grand Sokullu Düğün Salonu 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Garipkaya Grand Sokullu Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Garipkaya Grand Sokullu Düğün Salonu düğün dışında bayi toplantısı, sünnet düğünü, nişan ve kına hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00

Tüm Sorular

Garipkaya Grand Sokullu Düğün Salonu Hakkında

Uzun yıllardır düğün sektöründe Garipkaya Grand Sokullu adı ile biliniyoruz. Hatırı sayılır bir süredir faaliyette bulunduğumuz düğün sektöründe zaman içerisinde çok şey öğrendik ve öğrendikçe gelişmeye ve büyümeye devam ettik. Garipkaya Grand Sokullu Düğün Salonu Çankaya/ANKARA mevkiinde bulunuyor. Bu sebeple şehrin her yerinden kolayca ulaşılabiliyor. Dilerseniz toplu taşıma ile dilerseniz de özel araçlarınız ile rahatlıkla gelebilir ve bizi ziyaret ederek her şeyi kendi gözleriniz ile görebilirsiniz. O kadar vaktiniz yoksa biz biraz bahsedelim ve siz de bu sayede bilgi edinmiş olun.

Aşağı yukarı 850 kişi kapasiteli salonumuzda çok kalabalık grupları ağırlayabiliyoruz. Düğünler haricinde nişan törenleri, kına geceleri, sünnet düğünleri, bayi toplantıları ve mezuniyet baloları gibi çok sayıda organizasyona ev sahipliği yapabiliyoruz. Deneyimli, iyi yetişmiş ve işini severek yapan bir personele sahibiz. Profesyonel ve birbiri ile entegre bir şekilde çalışan tecrübeli ekibimiz sayesinde tüm işlerin altından kolaylıkla ve başarı ile kalkabiliyoruz. Onlar sayesinde tüm misafirlerimizi hizmetlerimizin içeriği ve kalitesi bakımından memnun edebiliyoruz.

Özenle dekore ettirdiğimiz ve hiçbir masraftan kaçınmadan hazırladığımız salonumuzda 700 ila 800 kişilik davetliyi rahatlıkla ağırlayabiliyoruz. Bu denli geniş bir salonda tüm sevdikleriniz ile birlikte olup doyasıya eğlendiğinizi hayal edebilirsiniz. Oturma düzenimizi yuvarlak masalar ile oluşturuyoruz. Gümüş rengi masa ve sandalye giydirmelerimiz var, bunların üzerine morun son derece uyumlu bir tonunu renklendirme amacı ile seriyoruz. Salonlarda genelde göremeyeceğiniz bu renk birleşimi biraz cesur bir karar fakat bu riski almaya değdi. Nitekim şık bir salonumuz oldu ve misafirlerimizin hepsi oldukça beğendiler.

Eğer düğününüzü emin ellere emanet etmek istiyorsanız ve yılların tecrübesinden faydalanmak istiyorsanız Garipkaya Grand Sokullu Düğün Salonu sizi bekliyor. Bize ulaşmak için tek yapmanız gereken yan tarafta bulunan formu doğru bilgilerle doldurarak göndermeniz. İşte bize bu kadar kolay bir şekilde tek tık ile ulaşabilirsiniz. Siz siz olun, vakit kaybedip de erken rezervasyon fırsatlarını kaçırmayın, sonra üzülebilirsiniz. Bu yolla aklınıza takılanları sorabilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Sokullu Mehmet Paşa Mahallesi, Kısmet Sokak, No:3 06460 Çankaya/Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Garipkaya Grand Sokullu Düğün Salonu Yol Haritası

Garipkaya Grand Sokullu Düğün Salonu Düğün Yorumları (3)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Buket & Erol

Düğün Tarihi: 28.05.2016


Mükemmel bir hizmet anlayışları var.Zengin ikram seçenekleri ve kaliteli ikramları var.Senelerce unutmayacağım ve insanların unutamayacağı bir düğünüm oldu.İşletmeye çok teşekkürler.

Zeynep & Zülfikar

Düğün Tarihi: 02.05.2016


Herşey mükemmeldi İrfan bey ve ekibine çok çok teşekkür ediyorum.Unutulmaz anlarımıza şahitlik edip işini 4/4 lük yaptıkları için.Her şey mükemmel ve harikaydı.

Cansu & Ali

Düğün Tarihi: 14.05.2011


Umut kardeşime ilgisi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.Mükemmel bir iş çıkardılar.Çok çok teşekkürlerimi sunuyorum.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.