Çınaraltı Konak Düğün Nikah ve Balo

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Çınaraltı Konak Düğün Nikah ve Balo
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Çınaraltı Konak Düğün Nikah ve Balo Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
10.000 - 20.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den az

Çınaraltı Konak Düğün Nikah ve Balo Özellikler

Mekan Özellikleri
Balkon Kolonsuz salon Şehir merkezinde Teras Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Çınaraltı Konak Düğün Nikah ve Balo Sık Sorulan Sorular

Çınaraltı Konak Düğün Nikah ve Balo düğün fiyatları ne kadar?

Çınaraltı Konak Düğün Nikah ve Balo düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 10.000 - 20.000 TL aralığından başlamaktadır. Çınaraltı Konak Düğün Nikah ve Balo düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Çınaraltı Konak Düğün Nikah ve Balo kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Çınaraltı Konak Düğün Nikah ve Balo 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Çınaraltı Konak Düğün Nikah ve Balo düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Çınaraltı Konak Düğün Nikah ve Balo düğün dışında sünnet düğünü, nişan, kına, parti, doğum günü, mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon, açılışlar, kurumsal etkinlikler, baby shower ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Tüm Sorular

Çınaraltı Konak Düğün Nikah ve Balo Hakkında

Hatırı sayılır bir süredir Çınaraltı Konak Düğün Nikah ve Balo Salonu ismi ile düğün sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Ankara’nın Altındağ semtinde bulunan salonumuz ile düğünler başta olmak üzere; nişan merasimleri, kına geceleri, sünnet düğünleri, mezuniyet törenleri ve daha pek çok türde organizasyona ev sahipliği yapıyoruz. İşinin ehli ve profesyonel ekibimiz sayesinde misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlıyor, onları organizasyonun sonuna kadar güler yüzleri eksik olmadan salondan uğurluyoruz.
Bilenler bilir, daha önce bulunduğumuz konumda uzun yıllar boyunca bu sektöre hizmet etmiş Gümüşoğlu Düğün Salonu vardı. Burayı yeni baştan inşa edip hiçbir masraftan kaçınmadan bambaşka bir konsept ile değiştirerek faaliyete açtık. Bunu yaparken de niteliklerini arttırdık elbette. 550 kişiyi oturmalı düzende rahatlıkla ağırlayabildiğimiz salonumuz oldukça geniş bir alana sahip. Zira totalde 1000 metrekare olan salonun yüksekliği ise tam 7 metre boyunda, üstelik kolon da bulunmuyor. Bunlar haricinde açık terasımız, geniş pistimiz ve küçük misafirlerimiz için özel olarak yaptırdığımız çocuk oyun alanımız da mevcut. Jeneratöre sahip salonumuzda eğlencenin asla kesilmeyeceğinden emin olabilirsiniz. Eğer katılamayacak olan sevdikleriniz varsa düğünü canlı olarak internet üzerinden izleyebilirler.
Bizi tercih etmeniz için size bir sebep daha vermek istiyoruz. Şehir merkezinde olan konumuz sayesinde hem toplu taşıma hem de özel araçlar ile kolayca ulaşılan düğün salonumuzun geniş bir ücretsiz otoparkı bulunuyor. Park stresi yaşamadan bu alanı tüm davetlilerimiz rahatlıkla kullanabilirler.
İster yemekli isterseniz de yemeksiz veya kokteyl düzeninde düğününüzü bütçenize uygun olarak birlikte planlayabiliriz. Eğer kusursuz bir düğün için Çınaraltı Konak Düğün Salonu’nu tercih ediyorsanız vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçmelisiniz. Hemen sayfanın sağ üst köşesinde bulunan ücretsiz fiyat teklifi alma formunu doldurarak bize kolayca ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Altındağ Cd. No:49 Altındağ / Ankara

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Çınaraltı Konak Düğün Nikah ve Balo Yol Haritası

Çınaraltı Konak Düğün Nikah ve Balo Düğün Yorumları (1)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Sinem & Görkem

Düğün Tarihi: 04.07.2018


2018 İçimize sinen çok güzel bir düğün oldu, hayatımızın bu önemli gününde bizlere sunduğunuz hizmet ve kalite için çok çok teşekkür ederiz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.