Bağlum Moderno Düğün Salonları

E-posta Gönder

Bağlum Moderno Düğün Salonları Genel Özellikler

 • Kapasite

  400-500

Bağlum Moderno Düğün Salonları Sıkça Sorulan Sorular

 • Bağlum Moderno Düğün Salonları kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

  Bağlum Moderno Düğün Salonları düğün için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.

Bağlum Moderno Düğün Salonları Hakkında

İsmi yenilikçi anlamı taşıyan moderno düğün salonlarımız 2010 yılının 6.ayında hizmete girmiştir. Kuruluş amacımız ticari bir amaç taşımakla birlikte ; yapılan iş hizmet sektörü olduğundan insanımıza ilkeli ve kaliteli bir hizmet sunmakla beraber ve görselliği ön plana çıkararak sektörümüzdeki değerli hizmetdaşlarımızdan farklı olmayı amaçlayarak Türkiye'de bir ilk’e imza atıp hedeflerimiz doğrultusunda yatırım yapmayı ilke edinip güzel bir eser meydana getirdiğimize inanıyoruz, bu eseri siz değerli müşterilerimizin takdirine sunuyoruz.Bu kısa zaman icerisinde eryaman şubemizide faliyete soktuk.


Bir marka haline dönüştürmeyi düşündüğümüz moderno düğün salonları Moderno Grup Ltd. Şti. firması tarafından kurulan bir hizmet sektörüdür. Ankara Keçiören ilçesi Kafkaslar Mahallesi Karakaya Caddesi 60 No'da bulunan salonlarımız müstakil 5000 m2 kapalı alan üzerine kurulu kompleks bir yapıya sahiptir. Teknolojinin son ürünleri kullanılarak dizayn edilmiş mutfağımızda profesyonel ekiplerle günlük 4000 kişiye yemek çıkartabilen kapasiteye sahip yemek üretebilmekteyiz. Ayrıca pasta ve unlu mamüller 1.sınıf olup kendi imalatımızdır. Tamamı fayanslarla kaplı temiz ve hijyenik bay ve bayan wc lerimiz 1300 kişiye kadar olan misafirleri ağırlayabilecek yapıya sahiptir. 1.kat Avangart düğün salonumuz 1000 m2 lik bir alana sahip olup 1300 kişi misafir kapasitelidir. Oyun alanı oldukça büyük olup, insanların rahat hareket etmelerine imkan sağlamaktadır kullanılan ışık ve ses sistemleri teknolojinin son ürünleridir. Kolon kaplamalar ihraç olup sanatçı sahnesi ve (emzirme,sanatçı ve gelin) odaları oldukça lüks düşünülmüştür.

2.kat Botanik düğün salonumuz ise yine 1000 m2 lik bir alana sahip ve 1300 kişi misafir kapasitelidir. En çok bu salonda iddalı olduğumuz konu ise duvar dipleri canlı ağaçlarla bezenip duvarlara döşenen taşların fosil taşlar olması şelalemizin görsellik açısından mükkemmel oluşu yerlerin çim halı olması ve tavanda 2 adet gökyüzünü ve yıldızları seyredebileceğiniz cam kubbelerin bulunması ve ışıklarla süslediğimiz duvarların renk cümbüşüne dönüşmesi yine ışık ve ses sistemlerimizin kaliteli olması ve ısıtma ve soğutma sistemlerinin vrv sistemi olan son model oluşu ,masa ve sandalye giydirmeleri her iki salonumuz için müşteri tercihine göre renk seçeneği bulunmaktadır. Kısaca yapılan düğünlerin bir kır düğünü havasında olması bizleri bu derece iddialı kılmıştır. Salonlarımızda düğünlerin yanısıra firma toplantıları televizyon çekimleri,yemekli davetler ve her türlü etkinlikler profesyonel kadromuzla yapılabilmektedir. Bunlara ilave olarak teras katımızda 300 m2 kapalı ve açılabilir 1 adet 150 kişilik kafemizde (ayrıca 500 kişi kapasiteli açık alan mevcuttur.) kına geceleri ,yemekli toplantılar, nişan, sıra geceleri vs. düzenlenebilir bir yapıya sahiptir. Yine teras katımızda 1 adet bayan kuaförü 1 adet bay kuaförü 1 adet epilasyon odası ve 1 adet fotoğraf stüdyosu bulunmaktadır. Kısacası bütün ihtiyaçlara cevap verecek bir kompleks yaptık. Dostlarımızı ve bizi takip eden bütün saygıdeğer kurum, kuruluş ve halkımızı bir fincan kahve içmek için bekliyoruz.
Eryamandaki ilk şubemizde göksu parkına 300 m uzaklikta ana yola sıfır,1000 araclık otoparkımız ile 600 kişilik salon kapasitesi,otantik bir salon yaptımıza inanıyoruz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Kafkaslar Mah. Karakaya Cd. No:60 Bağlum

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Bağlum Moderno Düğün Salonları Yol Haritası

Bağlum Moderno Düğün Salonları Düğün Yorumları (1)

Burada mı evlendin? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

Ke

Kezban

Düğün Tarihi: 30.08.2015

Düğün.com üzerinden anlaştı


Gayet temiz , ferah ve büyük bir mekan. Gündüz yaptık düğünümüzü ve içerisi serindi. Hizmetinden de memnun kaldım. 800 kişilik düğün yaptık ve düğünümüz ikramlı oldu. Sunulan ikramların tadına bakmadım ama arkadaşlarım ve ailem beğendi tatlarını. Ulaşım açısından kolay bulunur bir yerdi. Yol... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.