Armonipark Düğün ve Nikah Salonları

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Armonipark Düğün ve Nikah Salonları
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Armonipark Düğün ve Nikah Salonları Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Armonipark Düğün ve Nikah Salonları Özellikler

Mekan Özellikleri
Balkon Şehir merkezinde Teras Yüksek tavan
Manzara
Panaromik manzara Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Armonipark Düğün ve Nikah Salonları Sıkça Sorulan Sorular

Armonipark Düğün ve Nikah Salonları düğün fiyatları ne kadar?

Armonipark Düğün ve Nikah Salonları düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Armonipark Düğün ve Nikah Salonları düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Armonipark Düğün ve Nikah Salonları kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Armonipark Düğün ve Nikah Salonları 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Armonipark Düğün ve Nikah Salonları düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Armonipark Düğün ve Nikah Salonları düğün dışında doğum günü, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, baby shower, bayi toplantısı, kına, nişan, parti, açılışlar, mezuniyet törenleri ve sünnet düğünü hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Armonipark Düğün ve Nikah Salonları Hakkında

Armonipark olarak 10 yılı aşkın bir süredir hem nikah hem de düğün salonu olarak faaliyet gösteriyoruz. 500 ila 750 kişiye kadar konuk ağırlayabildiğimiz ve bol misafirli geniş aileler için kalabalığı kaldırabilecek çapta organizasyonlara ev sahipliği yapabiliyoruz. Armonipark Düğün ve Nikah Salonları Sincan/Ankara mevkiinde yer alarak o bölgede evlenecek olan gelin ve damatlar için güzel bir seçenek oluyor.
Düğününüzün tüm detayları ile salonumuz ilgilenebileceği gibi, ayriyeten dışarıdan organizasyon firması getirerek detaylarla onların ilgilenmesini talep ederseniz bizim için hiçbir mahsuru yok. Yine aynı şekilde sevdiğiniz bir müzisyen veya müzik grubunu da düğününüzde çalmasını için davet edebilirsiniz. Salonumuzun sahnesini kullanabilirler. Bu tarz özgürlükler tanımamızın sebebi tamamen istediğiniz gibi bir düğüne sahip olabilmeniz içindir çünkü o gün sizin gününüz.
Hem yemekli hem de yemeksiz olarak düğünler yapabiliyoruz. Hangi seçenek bütçenize ve zevklerinize uyuyorsa ona göre bir tercih yapabilirsiniz. Yemekli düğün düşünüyorsanız belirtelim, menümüzü kırmızı et ve tavuk eti şeklinde iki farklı seçenek olarak sunuyoruz. Düğünden önce bizi ziyaret edip menü tadımı yaparak hangi yemeği seçeceğinize karar verebilirsiniz. Ayrıca pastalarımızı hem hijyenik olması açısından hem de daha görkemli görünmesi açısından maket olarak sunmayı tercih ediyoruz.
Aynı zamanda konferans salonu, kokteyl salonu ve açık teraslı kafeterya hizmetleri de verdiğimiz salonumuz Ankara düğün salonları içerisinde kendisine güzel bir yer edindi. Düğününüzü Armonipark güvencesiyle yapmak istiyorsanız sadece bir tık uzağınızdayız. Tek yapmanız gereken yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçmek.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Atatürk Mah. Vatan Cad. No:10 Sincan/Ankara‎

 • Nasıl gelinir?

  Sincan merkezdeyiz.

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Armonipark Düğün ve Nikah Salonları Yol Haritası

Armonipark Düğün ve Nikah Salonları Düğün Yorumları (7)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Kadriye & Mehmet

Düğün Tarihi: 10.11.2016


Kardeşimin ve benim düğünüm bu mekanda yapıldı. çok beğendik herşeyiyle çok güzel çalışanlar ilgili hiçbir aksaklık olmadı tek problem çalıştıkları fotoğrafçı firması rezalet kalitesiz görüntüler ve bir türlü iletişime geçilemeyen insanlar var. Salona girmeden önce o heyecan ve mutluluğu yaşarken... devamı 

Zühtü

Düğün Tarihi: 30.08.2015


Çok katlı otoparkın en üst katında yer alıyor. Ulşaım konusunda da merkezi bir konumda olduğundan herkes kolaylıkla ulaşabildi. İçeriside güzeldi kolonsuz olduğu için pisti herkes görebiliyordu. Müzikte harikaydı. Biz çok memnun kalarak ayrıldık mekandan. Tavsiye ederim.

Taner

Düğün Tarihi: 01.08.2015


Mekan otopark sıkıntısı olmayan alt katı otopark üst katı düğün salonu olan ,geniş 800 kişilik kapasiteli geniş ferah temiz bir mekandı. yetkili ve çalışanların ilgisinin tam olduğu gibi sunulan ikramlar oldukça bol güzel kalitesi taze ve iyiydi. Zaten daha önce bir akrabamızın düğününü bu mekanda... devamı 

Ibrahim

Düğün Tarihi: 29.07.2015


Hizmet bakımından harika bir mekan puanlamak gerekirse 5 üzeirndne 5 verebilirim gönül rahatlığıyla. Güleryüzlüler ilgililer şöyle bir örnek veriyim masalar birbirinden bağımsız yer almasın rağmaen yani sıkışık değildi masalar her masayla birebir ilgilenildi. Düğün öncesinde planlama aşamasında da... devamı 

Ismet

Düğün Tarihi: 06.06.2015


Elit bir mekan. Birçok mekan gezdim, buranın her tür konseptte organizasyona uygun bir mekan olduğunu gördüm. Sundukları hizmetler de memnuniyet verici, tavsiye ederim herkese.

Şinasi

Düğün Tarihi: 21.09.2014

Düğün.com üzerinden anlaştı


ferah

Zeynep

Düğün Tarihi: 06.09.2014


Mekan çalışanları düğünün başından sonuna kadar bizi dinlediler isteklerimize uygun hareket edildi. Çok yer gezdik ancak en çok burayı beğendik. Diğer mekanlar menü konusunda oluşturdukları paketlerin dışına çıkmadılar fakat burada kendi isteğimize uygun olarak menüyü değiştirebildik. Hizmetleri... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.