Altın Lale

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Altın Lale
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Altın Lale Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Altın Lale Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Teras
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı Anda Birden Fazla Düğün
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Altın Lale Sıkça Sorulan Sorular

Altın Lale düğün fiyatları ne kadar?

Altın Lale düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Altın Lale düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


Altın Lale kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Altın Lale 200 kişiden 1500 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Altın Lale düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Altın Lale düğün dışında bayi toplantısı, doğum günü, baby shower, açılışlar, mezuniyet törenleri, kına, sünnet düğünü, nişan, davet ve resepsiyon, parti ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00

Tüm Sorular

Altın Lale Hakkında


Profesyonel bir hizmetle Ankara Sincan Altın Lale Düğün Salonu olarak yıllardır hizmet veriyoruz. Üstün hizmet kalitesiyle düğün, nişan, kına, sünnet, toplantı gibi organizasyonlarınız için çalışıyoruz.


İki tane salona sahibiz. Bunlar biri Altın Salon. Geniş bir alana sahip olmakla birlikte altın rengi giydirmelere sahip. Aynı zaman teras kısmı olan bu salonda, düğün organizasyonlarınız için profesyonel bir hizmet veriyoruz. Diğer salonumuz ise Gümüş Salon. Kına salonu olarak geçen bu alanımızda ise, açık pembe masa örtüleri ve beyaz rengi ağırlıklı bir dekorasyon yaptık. Altın Salon gibi geniş bir alana sahip. Her iki salonumuzda da aynı kalitede hizmet alacağınıza emin olabilirsiniz.


Gelin damat odasında düğün öncesi dinlenebilir, ilk heyecanınızı atabilirsiniz. Eşinizle birlikte yeni bir hayata “Evet!” diyeceğiniz bu günde, mutluluğunuz için elimizden geleni yapıyoruz. Çeşitli hizmetle karşınıza çıkıyoruz. Ama en önemlisi de alakamız tabii ki. Çünkü ne kadar değerli bir davet olduğunun farkındayız. Bu yüzden elimizden geldiğince layık olmaya çalışıyoruz. Bunun için size özel bir organizasyon sorumlusu tahsis ediyoruz. Böylece düğün programınızda hangi adımdan sonra ne geleceği konusunda önceden bir fikriniz oluyor. Pasta merasimi, takı merasimi derken birçok bölümle karşılaştığınız düğünüzde endişe yaşamadan keyifli vakit geçiriyorsunuz. Geriye dönüp baktığınızda da “Ne güzeldi!” diyorsunuz.


Anladığımız kadarıyla Ankara Sincan düğün salonları fiyatlarınızı merak ediyorsunuz, haklı olarak. Çünkü bir salon için bir bütçe ayırdınız kendinize. Ama merak etmeyin. Altın Lale farkını burada da hissediyorsunuz. Bütçe dostu bir salonuz. Muhtemelen aklınızda çok fazla soru vardır. Bu yüzden bizimle iletişime geçip ayrıntıları öğrenmek istiyorsanız. Bunun içinde yandaki formu eksiksiz doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Hemen size geri dönüş sağlayacağız! Sizi salonumuzda ağırlamayı dört gözle bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Plevne Mah. Pazar Cad. (Eski Pazar Sokak) No:11/A-B 1-2 Ankara

 • Nasıl gelinir?

  Eski Pazar Sokak

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Altın Lale Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.