Düğün Pastası Manisa

Hilal Pastaneleri

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir düğün pastası istediğini söyle, ücretsiz asistanımız isteklerine uygun 5 pastacıdan fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Hilal Pastaneleri Hakkında

1990 yılından itibaren pastane ve çikolata sektöründe edindiğimiz tecrübelerle siz değerli tüketicilerimize hizmet vermekteyiz.

Öncelikli amacımız sizlere hijyenik, sağlıklı, lezzetli ürünlerle ve pastalarda özgün tasarımlarımızla hayatınıza fark katmaktır. Pasta, patisserie, çikolata ve şekerleme çeşitlerimizde klasik ürünlerin dışında görsel ve lezzet olarak fark yaratmak için sürekli kendimiz yenileyerek ürün yelpazemizi genişletmekteyiz.

Geleneksel Türk damak tadına uygun ve her geçen yıl kendimizi daha da geliştirerek farklı lezzetlerle de çağımıza ayak uydurarak uzun yıllar sizlerle birlikte, sizlerin hayatına değişik tatlar katmayı umuyoruz.

Kaliteli hizmet,temizlik ve titizlik anlayışından ödün vermeden kısa sürede sizlerin memnuniyetiyle profösyönel ekibi,kaliteli ürünleri ve uygun fiyatlarıyla ''Hilal Pastaneleri'' bir marka haline gelmiştir...

"Hilal Pastaneleri" mutfaklarında daima en taze ve en kaliteli ürünleri kullanarak sizlere en iyiyi sunmayı ilke edinmiştir...

Özel günlerinizde davetlilerinize ve misafirlerinize hem görsel hem de leziz bir şölen sunmak istiyorsanız düğün pastası modellerimizi inceleyin. Klasik pasta modellerinden alternatif arayan çiftlerin seveceği özel sipariş ve farklı modellere birçok pasta çeşidi ile sizlerleyiz.

Ekiple Tanışın


İletişim

  • Adres:

    Doğu Cad. Morris Şinasi Kavşağı Çilek Mobilya Yanı

  • Haritadaki Konumu

    Hilal Pastaneleri Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.