Rococo Cakes


ÖNERİLEN FİRMALAR


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Fiyat talebiniz doğrudan firmaya gönderilir. Rococo Cakes sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Firma genellikle 24 saat içinde dönüş sağlıyor

Düğün Bütçeni Oluşturmak için


FİRMA DETAYLARI

Hakkında

Butik pastacılığa farklı bir yaklaşım: Rococo.

Rococo, kurucusu Claudia Roditi Talu'nun moda ve tasarım geçmişini yansıtan stiliyle butik pasta üretimine yeni bir soluk getiriyor.

Butik pasta üretiminde "tasarım" yaklaşımını benimseyen Rococo, pastacılık ve moda tasarımı eğitimi alan Claudia Roditi Talu tarafından kuruldu. Adını dekoratif sanatların zirvesi sayılan dönemden alan Rococo, bu dönemin eserlerinde görülen renkli ve neşeli stilin yanı sıra, yetenek ve ustalık gerektiren işçilik gibi özellikleri de ürünlerine yansıtıyor.

Rococo'nun ürün gamı özel gün ve düğün pastaları, cupcakeler, atıştırmalık yiyecekler ve el yapımı trüf çikolata çeşitlerini içeriyor. Claudia Roditi Talu ayrıca, davet, toplanti, baby shower gibi özel günler için sipariş edilen yiyeceklerin sunulacağı masaların tasarımını da gerçekleştiriyor. Böylece hem yiyecekler hem de sunum ritüelinin tamamı, kişiye ve o güne özel olarak tasarlanmış oluyor.

Pasta tasarlamanın moda tasarımına çok benzediğini düşünen Claudia Roditi Talu, "Bir davet icin hazırlayacağım lezzetleri olusturmadan once, zihnimde benden istenilen konsepte uygun bir sahne canlandiriyorum. Renkleri, biçimleri ve kokuları hayal edip malzemeleri karıştırmak, giysi tasarlarken modacıların yaşadığı sürece benziyor. İnsanlara, duyularına bu kadar çok hitap eden başka ne sunulabilir?" diyor. Rococo'da hazırlanan her yiyeceğin malzeme seçiminden sunumuna kadar her aşamasını tasarlamanın ürünlerini benzersiz kıldığını sözlerine ekleyen Talu, Rococo'nun en büyük farkının "müşterilerine yaşattığı deneyim" olduğunu ifade ediyor.

İLETİŞİM

Yetkili Kişi Claudia Roditi Talu Adres Cevdet Paşa Cad. Engin Konak Apt. No:23, Bahçekatı Bebek/Istanbul
Beşiktaş,
Evleneceklere Destek Hareketi
Rococo Cakes ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Rococo Cakes hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap