Muskat Butik Pasta

Muskat Butik Pasta


ÖNERİLEN FİRMALAR


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Fiyat talebiniz doğrudan firmaya gönderilir. Muskat Butik Pasta sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Firma genellikle 24 saat içinde dönüş sağlıyor

Düğün Bütçeni Oluşturmak için


FİRMA DETAYLARI

Hakkında

Ev mutfağının titizliği ve özeniyle rengarenk pasta, kek ve kurabiyelerin hayat bulduğu Muskat Butik Pastane'de, düğün ve partilere özel birbirinden ilginç tasarımlar hazırlanıyor. Düğün pastaları ve doğum günü kutlamalarının trendleri Muskat Butik Pastane'de belirleniyor.
photo
Pastaların lezzet sırrı
Yanyana mutfak ve mağaza olarak işletilen Muskat, pastalarında katkı maddesi kullanmıyor. Gül Cergel, Muskat pastalarını şöyle anlatıyor: "Öncelikle mutfağım evim gibi ve hijyeni her şeyden çok önemli. Kekinden kremasına her şey ocakta pişiyor. Pastalarda kremşanti ve bitkisel yağların yerine, tereyağı ve pişmiş krema kullanıyoruz. Çikolatalı pastalara gerçek çikolatanın lezzetini kakao veremez. Biz Belçika çikolatasını tercih ediyoruz. Meyve ve çikolata tatlandırmalarıyla birlikte pudra şekerini de değirmende öğütüyoruz."
Şeker hamurunda, gıda boyasını en az kullanacakları şekilde tasarımlar yapmaya özen gösteren Cergel, müşterilerin taleplerini sağlıklı olarak rötuşluyor. Süt alerjisi gibi özel durumlar için müşterilerin kendilerinin getirdiği malzemelerle pastaların yapıldığı Muskat'ta, tüm malzelemeler güvenilir markalardan temin ediliyor.
Siparişler erkenden verilmeli

Catering şirketleriyle beraber çalışmalar yapılan Muskat Butik Pastane'de lezzetler günlük olarak hazırlansa da siparişlerin en az iki gün önceden verilmesi gerekiyor. Yurtiçi ve yurtdışı seyahatlerinde alınan iki depo dolusu kalıpla birbirinden eğlenceli, ilginç kek ve kurabiyelerin yapıldığı Muskat, pasta ve kurabiyelerimizi Amerika'ya dahi gönderildi.

İLETİŞİM

Yetkili Kişi Gül Hanım, Gul Cergel Adres Arnavutköy Mah. 1. Cad. No:63/A
Beşiktaş,
Evleneceklere Destek Hareketi
Muskat Butik Pasta ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Muskat Butik Pasta hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap