Düğün Pastası İstanbul

Muskat Butik Pasta

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir düğün pastası istediğini söyle, ücretsiz asistanımız isteklerine uygun 5 pastacıdan fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Muskat Butik Pasta Hakkında

Ev mutfağının titizliği ve özeniyle rengarenk pasta, kek ve kurabiyelerin hayat bulduğu Muskat Butik Pastane'de, düğün ve partilere özel birbirinden ilginç tasarımlar hazırlanıyor. Düğün pastaları ve doğum günü kutlamalarının trendleri Muskat Butik Pastane'de belirleniyor.
photo
Pastaların lezzet sırrı
Yanyana mutfak ve mağaza olarak işletilen Muskat, pastalarında katkı maddesi kullanmıyor. Gül Cergel, Muskat pastalarını şöyle anlatıyor: "Öncelikle mutfağım evim gibi ve hijyeni her şeyden çok önemli. Kekinden kremasına her şey ocakta pişiyor. Pastalarda kremşanti ve bitkisel yağların yerine, tereyağı ve pişmiş krema kullanıyoruz. Çikolatalı pastalara gerçek çikolatanın lezzetini kakao veremez. Biz Belçika çikolatasını tercih ediyoruz. Meyve ve çikolata tatlandırmalarıyla birlikte pudra şekerini de değirmende öğütüyoruz."
Şeker hamurunda, gıda boyasını en az kullanacakları şekilde tasarımlar yapmaya özen gösteren Cergel, müşterilerin taleplerini sağlıklı olarak rötuşluyor. Süt alerjisi gibi özel durumlar için müşterilerin kendilerinin getirdiği malzemelerle pastaların yapıldığı Muskat'ta, tüm malzelemeler güvenilir markalardan temin ediliyor.
Siparişler erkenden verilmeli

Catering şirketleriyle beraber çalışmalar yapılan Muskat Butik Pastane'de lezzetler günlük olarak hazırlansa da siparişlerin en az iki gün önceden verilmesi gerekiyor. Yurtiçi ve yurtdışı seyahatlerinde alınan iki depo dolusu kalıpla birbirinden eğlenceli, ilginç kek ve kurabiyelerin yapıldığı Muskat, pasta ve kurabiyelerimizi Amerika'ya dahi gönderildi.

Ekiple Tanışın


İletişim

  • Adres:

    Arnavutköy Mah. 1. Cad. No:63/A

  • Haritadaki Konumu

    Muskat Butik Pasta Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.