Düğün Organizasyon Samsun

Merve Temiz Organizasyon Evi

  • Min. Fiyat
    100-200 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

Merve Temiz Organizasyon Evi Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
100-200 TL

Merve Temiz Organizasyon Evi Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır

Merve Temiz Organizasyon Evi Sıkça Sorulan Sorular

Merve Temiz Organizasyon Evi şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Merve Temiz Organizasyon Evi şehir dışında hizmet vermiyor.

Merve Temiz Organizasyon Evi ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Merve Temiz Organizasyon Evi ile 4 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

Merve Temiz Organizasyon Evi organizasyon stilini nasıl tanımlamaktadır?

"Çiftin istediği stilde organizasyonlarımızı gerçekleştiriyoruz."

Merve Temiz Organizasyon Evi düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Merve Temiz Organizasyon Evi düğün organizasyonu dışında sünnet düğünü, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, doğum günü, parti, mezuniyet törenleri, baby shower, açılışlar, bayi toplantısı, nişan organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Merve Temiz Organizasyon Evi hangi hizmetleri vermektedir?

Merve Temiz Organizasyon Evi süsleme, işık ve ses ekipmanları, çiçek, dj, nikah şekeri, dekor, pasta, masa / sandalye temini, lcv hizmeti, fotoğraf ve video, havai fişek, kına gecesi, servis ve hizmet elemanı, barkovizyon hizmetlerini vermektedir.

Merve Temiz Organizasyon Evi düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Merve Temiz Organizasyon Evi organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 100-200 TL aralığından başlamaktadır.

Merve Temiz Organizasyon Evi Hakkında

Bir organizasyon evine ne dersiniz?

Biliyorsunuz ki artık neredeyse herkes evlerinde söz, nişan gibi organizasyonlarını yapmıyorlar. Hem farklılık olsun diye hem de evlerinde böyle bir kalabalığı misafir etmek istemiyorlar ki bu gerçekten çok normal. Bu yüzden genelde isterlerse organizasyon firmalarıyla anlaşıp başka bir mekânda etkinliklerini gerçekleştiriyorlar isterlerse de organizasyon evi gibi bir çatının altında organizasyon firması ile birlikte yapmak istediklerini düzenliyorlar. İşte biz de tam olarak böyle bir şey planlıyoruz. Bir organizasyon evi oluşturup ister kendi yerimizde isterse de dışarıda hizmet vermek üzere düğün, nişan, kına gibi organizasyonlarınızı gerçekleştirmek istiyoruz. Butik düğün, butik nikâh konusunda da hizmet veriyoruz. Aslında siz ne istiyorsanız biz onun için hazırız.

2014 yılından beri faaliyet gösteriyoruz. Şu zamana kadar da hiçbir çiftin isteğini geri çevirmediğimizden dolayı bununla gurur duyuyoruz. Hastane odaları, evlerdeki etkinlikler, salon süslemeleri gibi durumlarda da hizmet veriyoruz. Organizasyonlarımızı gerçekleştirirken çeşitliliği sağlamayı önemsiyoruz. Çiftlerimiz geldiğinde bazen kıyafetlerine uygun renklerle bir organizasyon gerçekleştirmek istiyorlar ve bizde aslında bunu yapmaya çalışıyoruz. Çeşitli konseptlerle renkleri birleştirip uyumlu bir hizmet sunuyoruz. Sizin istedikleriniz bizim için çok önemli. İstediğiniz konseptlerde çalışmaktan korkmuyoruz. Eğer isterseniz de hazır konseptlerimizden de yararlanabiliyorsunuz.

Nedir bu konseptler? Rustik, bohem, sade, klasik, modern, zarif stilde konseptlerle hizmet veriyoruz. İsteyen çiftlerimiz için konsept geliştirme yaparak organizasyonlarınızı gerçekleştiriyoruz. Değişik düğün konseptleri konusunda da fikirlere açığız.

İstediğiniz masa, sandalye çeşitlerine sahibiz. Siz nasıl isterseniz o şekilde yapıyoruz. Ayrıca düğün organizasyonu da olsa bir organizasyon sorumlumuz orada sizin için bulunuyor. Böylece size bir çeşit asistanlık yapmış oluyor ve işleri sizin için kolaylaştırıyor. Canlı çiçek tercihi konusunda da herhangi bir kısıtımız bulunmamaktadır. Ekibimizle birlikte hayal ettiğiniz düğün, nişan, kına gibi etkinliklerinizi gerçekleştirmek için iletişiminizi bekliyoruz.

İletişim

  • Adres::

    Kale mah. Hacıhatun sok. C Blok Kat:6 İlkadım/Samsun

  • Haritadaki Konumu

    Merve Temiz Organizasyon Evi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.