The Miss Events Organizasyon

E-posta Gönder

Düğün Organizasyon

Kategori

10-20 TL

Min. Fiyat

İlkadım, Samsun

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 10-20 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Barkovizyon, Çiçek, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Nikah şekeri, Pasta, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü
  • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız? Çiftin istediği stilde organizasyonlarımızı gerçekleştiriyoruz.

Önerilen Firmalar

Samsun Organizasyon Event
83 2

İlkadım

Samsun Organizasyon Event

40-50 TL
Hoşseda Organizasyon
32 1 1

Bafra

Hoşseda Organizasyon

30-40 TL
Samsun Prestij Organizasyon
15 10

İlkadım

Samsun Prestij Organizasyon

30-40 TL

Hakkında

Bir organizasyon evine ne dersiniz?

Biliyorsunuz ki artık neredeyse herkes evlerinde söz, nişan gibi organizasyonlarını yapmıyorlar. Hem farklılık olsun diye hem de evlerinde böyle bir kalabalığı misafir etmek istemiyorlar ki bu gerçekten çok normal. Bu yüzden genelde isterlerse organizasyon firmalarıyla anlaşıp başka bir mekânda etkinliklerini gerçekleştiriyorlar isterlerse de organizasyon evi gibi bir çatının altında organizasyon firması ile birlikte yapmak istediklerini düzenliyorlar. İşte biz de tam olarak böyle bir şey planlıyoruz. Bir organizasyon evi oluşturup ister kendi yerimizde isterse de dışarıda hizmet vermek üzere düğün, nişan, kına gibi organizasyonlarınızı gerçekleştirmek istiyoruz. Butik düğün, butik nikâh konusunda da hizmet veriyoruz. Aslında siz ne istiyorsanız biz onun için hazırız.

2014 yılından beri faaliyet gösteriyoruz. Şu zamana kadar da hiçbir çiftin isteğini geri çevirmediğimizden dolayı bununla gurur duyuyoruz. Hastane odaları, evlerdeki etkinlikler, salon süslemeleri gibi durumlarda da hizmet veriyoruz. Organizasyonlarımızı gerçekleştirirken çeşitliliği sağlamayı önemsiyoruz. Çiftlerimiz geldiğinde bazen kıyafetlerine uygun renklerle bir organizasyon gerçekleştirmek istiyorlar ve bizde aslında bunu yapmaya çalışıyoruz. Çeşitli konseptlerle renkleri birleştirip uyumlu bir hizmet sunuyoruz. Sizin istedikleriniz bizim için çok önemli. İstediğiniz konseptlerde çalışmaktan korkmuyoruz. Eğer isterseniz de hazır konseptlerimizden de yararlanabiliyorsunuz.

Nedir bu konseptler? Rustik, bohem, sade, klasik, modern, zarif stilde konseptlerle hizmet veriyoruz. İsteyen çiftlerimiz için konsept geliştirme yaparak organizasyonlarınızı gerçekleştiriyoruz. Değişik düğün konseptleri konusunda da fikirlere açığız.

İstediğiniz masa, sandalye çeşitlerine sahibiz. Siz nasıl isterseniz o şekilde yapıyoruz. Ayrıca düğün organizasyonu da olsa bir organizasyon sorumlumuz orada sizin için bulunuyor. Böylece size bir çeşit asistanlık yapmış oluyor ve işleri sizin için kolaylaştırıyor. Canlı çiçek tercihi konusunda da herhangi bir kısıtımız bulunmamaktadır. Ekibimizle birlikte hayal ettiğiniz düğün, nişan, kına gibi etkinliklerinizi gerçekleştirmek için iletişiminizi bekliyoruz.

İletişim

Merve Temiz

  • Adres: Kale mah. Hacıhatun sok. C Blok Kat:6 İlkadım/Samsun

The Miss Events Organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!