Red Organizasyon

E-posta Gönder

Düğün Organizasyon

Kategori

İlkadım, Samsun

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

Samsun Organizasyon Event
83 2

İlkadım

Samsun Organizasyon Event

40-50 TL
Hoşseda Organizasyon
32 1 1

Bafra

Hoşseda Organizasyon

30-40 TL
Samsun Prestij Organizasyon
15 10

İlkadım

Samsun Prestij Organizasyon

30-40 TL

Hakkında

Yıllardır eğlence sektöründe Red Organizasyon ismiyle varlığımızı sürdürüyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızla özel davetlerinizi stressiz bir şekilde sürdürmenizi ve her şeyin gönlünüzce olmasını sağlıyoruz. Düğün, kına gecesi ve nişan gibi manevi değeri yüksek kutlamalarınızda size destek olarak hayalini kurduğunuz atmosferi yaratıyoruz.

Balonlar, çiçek aranjmanları, organze tüller ve tüyler en çok kullandığımız malzemelerin başında geliyor. İsminize özel karşılama panosuyla misafirlerinizi karşılamanıza olanak sağlıyoruz. Kına geceleriniz için öncelikle bir konsept belirlemenizi istiyoruz. Beğendiğiniz bir konseptte kına köşesi oluşturuyoruz. Buna uygun olarak masa ve sehpayla kına töreninin yapılacağı alanı güzelleştiriyoruz. Size ve yakınlarınıza bindallı ile kaftan kiralama hizmeti sunarak yüksek ücretler ödeme zahmetinden kurtarıyoruz. Üstü tüyler ve ışıklarla süslenmiş davul ve teflerle gelin çıkışınızı yaparak misafirlerinizin yanına gelmenizi sağlıyoruz. Bereket testisi, renkli kuşak, isminize özel gelin tefi, kına tacı, halay mendili, konfeti, nedime bilekliği, mum ve kar spreyiyle hoş bir ambiyans yaratmak için gerekli olabilecek her imkânı sağlıyoruz. Nedime kızlarımızı konseptinize uyumlu şekilde kıyafetlerle giydirerek aranızda görsel bir bütünlük olmasını sağlıyoruz. İsminize özel kişiselleştirilmiş kına hediyeliklerinizi süsleyerek kına gecenize dair bir hatıra olması amacıyla konuklarınıza dağıtıyoruz.

Kına merasiminiz boyunca sizin ve konuklarınızın oynamaktan yorulacağı, stres yaşamayacağınız ve her şeyi sizin yerinize düşünen bir firmayla çalışmak isterseniz yapmanız gereken tek şey bize ulaşmak! Hizmetlerimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi almak, eğlence paketlerimizin içeriklerini öğrenmek ve fiyat tekliflerimizi değerlendirmek için sayfanın üst kısmında yer alan firma iletişim bilgileri ile bizimle irtibat sağlayabilirsiniz. Bize ulaşmanın bir başka alternatif yolu ise yine sayfanın üstünde bulunan bilgi formunu Red Organizasyon Samsun için eksiksiz bir şekilde doldurularak ardından “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklanması ile oluyor.

İletişim

Merve Değirmenci

  • Adres: Saitbey Mah. Kulaca Cad. No:16 İlkadım/ Samsun

Red Organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!