Red Organizasyon

E-posta Gönder

 • İlkadım, Samsun. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Red Organizasyon Hakkında

Yıllardır eğlence sektöründe Red Organizasyon ismiyle varlığımızı sürdürüyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızla özel davetlerinizi stressiz bir şekilde sürdürmenizi ve her şeyin gönlünüzce olmasını sağlıyoruz. Düğün, kına gecesi ve nişan gibi manevi değeri yüksek kutlamalarınızda size destek olarak hayalini kurduğunuz atmosferi yaratıyoruz.

Balonlar, çiçek aranjmanları, organze tüller ve tüyler en çok kullandığımız malzemelerin başında geliyor. İsminize özel karşılama panosuyla misafirlerinizi karşılamanıza olanak sağlıyoruz. Kına geceleriniz için öncelikle bir konsept belirlemenizi istiyoruz. Beğendiğiniz bir konseptte kına köşesi oluşturuyoruz. Buna uygun olarak masa ve sehpayla kına töreninin yapılacağı alanı güzelleştiriyoruz. Size ve yakınlarınıza bindallı ile kaftan kiralama hizmeti sunarak yüksek ücretler ödeme zahmetinden kurtarıyoruz. Üstü tüyler ve ışıklarla süslenmiş davul ve teflerle gelin çıkışınızı yaparak misafirlerinizin yanına gelmenizi sağlıyoruz. Bereket testisi, renkli kuşak, isminize özel gelin tefi, kına tacı, halay mendili, konfeti, nedime bilekliği, mum ve kar spreyiyle hoş bir ambiyans yaratmak için gerekli olabilecek her imkânı sağlıyoruz. Nedime kızlarımızı konseptinize uyumlu şekilde kıyafetlerle giydirerek aranızda görsel bir bütünlük olmasını sağlıyoruz. İsminize özel kişiselleştirilmiş kına hediyeliklerinizi süsleyerek kına gecenize dair bir hatıra olması amacıyla konuklarınıza dağıtıyoruz.

Kına merasiminiz boyunca sizin ve konuklarınızın oynamaktan yorulacağı, stres yaşamayacağınız ve her şeyi sizin yerinize düşünen bir firmayla çalışmak isterseniz yapmanız gereken tek şey bize ulaşmak! Hizmetlerimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi almak, eğlence paketlerimizin içeriklerini öğrenmek ve fiyat tekliflerimizi değerlendirmek için sayfanın üst kısmında yer alan firma iletişim bilgileri ile bizimle irtibat sağlayabilirsiniz. Bize ulaşmanın bir başka alternatif yolu ise yine sayfanın üstünde bulunan bilgi formunu Red Organizasyon Samsun için eksiksiz bir şekilde doldurularak ardından “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklanması ile oluyor.

İletişim

 • Adres:

  Saitbey Mah. Kulaca Cad. No:16 İlkadım/ Samsun

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Red Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.