Gamze Yılmaz Event Design

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Gamze Yılmaz Event Design Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  20-30 TL

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta

Gamze Yılmaz Event Design Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Gamze Yılmaz Event Design Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Catering, Çiçek, Davetiye, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü


 • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız?

  Bohem ve rustik

Gamze Yılmaz Event Design Hakkında

Sanat yönetmeni olarak, dizi dünyasında birbirinden başarılı işlere imza attım. 2015 yılından bu yana ise başta düğün organizasyonu olmak üzere birçok organizasyonu tasarlayarak 10 kişilik ekibimizle her hizmeti size sunuyoruz. Her şehirde dilediğiniz kurguyu tasarlayarak sanatsal bir çalışma olması için uygulamalar yapıyoruz. Bohem ve rustik organizasyon çalışmalarımız hakim olmakla birlikte dilediğiniz konsepti geliştirebiliriz.

Bir film setinde ya da peri masalında düğün yapmak ister misiniz? Yaratıcı mekanları özgün dokunuşlarla tasarlayarak size bir film seti ya da bir masala başlar gibi mükemmel bir kurgu sunuyoruz. Kısaca, düğün günü çekimlerinizin sıra dışı olması için her imkânı sağlıyoruz. Misafirlerinizi yönlendirecek, zaman planlamasını yapacak ve gecenin başrolleri olan gelin ve damadın yanında olup yönlendirmesini yapacak olan organizasyon sorumlumuz ile kendinizi emin ellerde hissedeceksiniz. Her ayrıntıyı düşündüğümüz gibi misafirlerinizin düğününüze katılım sağlayabileceklerini öğrenmek için LCV(Lütfen Cevap Verin) hizmeti ile organizasyonumuzun takibini de yapıyoruz. Size özel masa tasarlayarak düğünden önce aklınızda hiçbir soru kalmaması için istediğiniz değişiklikleri yapıyoruz. Doğal çiçek olmasını isterseniz bu imkânı da sağlıyoruz. Tiffani ve ahşap katlama sandalyelerle çeşitlilik sunuyoruz. Servis elemanlarımız güler yüzlü bir hizmet ile geceyi güzel bir şekilde geçirmenizi sağlıyor. Ayrıca; Kurumsal Davetler, Lansmanlar, Özel Davetler, nişan ve parti gibi birçok organizasyonu düzenliyoruz ve tasarlıyoruz.
Peki, tüm bunlar için bizimle ne kadar süre önce iletişime geçmelisiniz?

2 hafta önceden iletişime geçerseniz organizasyonunuzu size özel bir şekilde hazırlayabiliriz. Hayalinizde gerçekleşmesini istediğiniz, rüyalarınızı süsleyen bir düğün varsa sayfanın yanında bulunan formu doldurarak düşüncelerinizi bize aktarabilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz. Ayrıca sormak istediğiniz soruları da bu form üzerinden bize iletebilirsiniz. Sahneyi size bırakıyoruz ve perdenin gerisinde bütün detaylarıyla tasarı yapıp uyguluyoruz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.