Erdemir Vera Organizasyon

E-posta Gönder

 • Ondokuzmayıs, Samsun.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Erdemir Vera Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  100-200 TL

Erdemir Vera Organizasyon Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Erdemir Vera Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Erdemir Vera Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Araç kiralama, Çiçek, Dekor, Kına gecesi, Masa / sandalye temini


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Nişan, Parti

Erdemir Vera Organizasyon Hakkında

Samsun’da düzenleyeceğiniz düğün, kına gecesi ve nişan gibi organizasyonlarda ihtiyacınız olan tüm aksesuarları sağlayabilecek ve hayal ettiğiniz ortamı hayata geçirecek bir organizasyon firması arıyorsanız doğru adrestesiniz!

Uzun yıllardır organizasyon konusunda tecrübeye sahibiz. Bugüne kadar pek çok konsept ve isteğe uygun organizasyonlar düzenledik. Kır düğünlerinden havuz başı düğünlerine, kına gecelerinden baby shower partilerine kadar istediğiniz konsepti bize aktardığınız her türlü organizasyonu başarı ile düzenliyoruz. Bu davetleri düzenlerken güler yüzlü ve çalışkan ekibimiz büyük özveriyle çalışıyor ve gecenizde size sadece eğlenmek kalıyor. Samsun organizasyon şirketleri arasında bizi iyi bir yere çıkaran da işini severek yapan çalışanlarımız.

Düğün organizasyonları en çok düzenlediğimiz organizasyon türü diyebiliriz. Bugüne kadar düzenlediğimiz düğünlerden sonra mutlu çiftimizin yanından hep memnuniyetlerine tanıklık ederek ayrıldık. Düğünlerde isteklerinize göre bir atmosfer yaratmak adına pek çok aksesuara sahibiz. Nikah masasını ve gelin yolunu taze kır çiçekleriyle süsleyerek düğününüze güzel bir hava katabiliriz. Masa ve sandalyelerde ise yaratmak istediğiniz ambiyansa uygun renklerde örtü ve giydirmeler kullanıyoruz. Yine masa üzerindeki şamdan ve çiçeklerimiz de tüm bu görsel bütünlüğü tamamlıyor.

Kına geceleri ise pek çok konseptte düzenlenebiliyor. Roman konsepti, Osmanlı konsepti ve Hint konsepti en çok tercih edilen konseptlerden biri. Tüm bu konseptleri başarı ile organize edebildiğimiz gibi aynı zamanda kına tahtı ve cibinliği, kına mumu, kına müziği, kına tepsisi ve bindallı gibi pek çok aksesuarı da gecenize dahil edebiliriz.

Hayatınızın en mutlu günlerinde düzenleyeceğiniz organizasyonların tam da hayal ettiğiniz gibi gerçekleşmesi için bizi tercih ediyorsanız ve Samsun organizasyon şirketleri fiyatları arasında uygun fiyatlarımız hakkında bilgi almak istiyorsanız yapmanız gereken çok basit. Sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.