Düğün Organizasyon Samsun

Çağla Organizasyon

  • Min. Fiyat
    200-400 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Çağla Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
200-400 TL

Çağla Organizasyon Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

Çağla Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Çağla Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Çağla Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor.

Çağla Organizasyon ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Çağla Organizasyon ile 4 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

Çağla Organizasyon organizasyon stilini nasıl tanımlamaktadır?

"Her yilin MODA 'sıyiz!!!"

Çağla Organizasyon düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Çağla Organizasyon düğün organizasyonu dışında nişan, açılışlar, sünnet düğünü, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, doğum günü, mezuniyet törenleri, parti, baby shower, davet ve resepsiyon, piknik organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Çağla Organizasyon hangi hizmetleri vermektedir?

Çağla Organizasyon mekan giydirme, barkovizyon, kına gecesi, nikah şekeri, davetiye, dekor, havai fişek, süsleme, masa / sandalye temini, fotoğraf ve video, servis ve hizmet elemanı, catering, kapalı çadır, işık ve ses ekipmanları, lcv hizmeti, sanatçı, çiçek, araç kiralama, pasta, balayı, dj hizmetlerini vermektedir.

Çağla Organizasyon düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Çağla Organizasyon organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 200-400 TL aralığından başlamaktadır.

Çağla Organizasyon Hakkında

Sektöre dair yeteri kadar tecrübe ve bilgi birikimini edinilebilecek süredir faaliyet gösteriyoruz. Samsun düğün organizasyon firmaları arasında yer almaya başladığımız ilk günden beri yenilikçi bakış açımızdan taviz vermeden her gün biraz daha gelişerek büyüyoruz. Çağla Organizasyon ailesi olarak çiftlerin hayallerini süsleyen düğünleri konsept geliştirerek kişiye özel bir şekilde organize ediyoruz.

Zaman ve mekân fark etmeksizin, kır düğünü, otel düğünü veya salon düğünü gibi törenin türü ne olursa fark etmeksizin aynı özenle işimizi yapıyoruz. Örneğin, Samsun’da yaşamanın bize kazandırdığı bir imkân ve doğal güzellik olarak kumsalımızı mekân ve Lokasyon olarak kullanmayı çok seviyoruz. Eğer çiftimiz isterse bir plaj düğünü, sade bir nikâh töreni veya evlilik teklifi düzeneği kurabiliyoruz. Beyaz kumlar ve masmavi denizin oluşturduğu romantik ortamda, mekânın ruhuna uygun dizaynlar yapıyoruz.

Genel olarak bakıldığında bir düğün için gereken tüm nitelik ve imkânlara sahibiz. Gelin ve damatlarımızın talebine göre bir organizasyonu; mekân süslemesi, davetiyesi, pastası, müziği, fotoğrafçısı, yemeği, servis hizmetleri ve çiçeğine kadar tamamen tek bir elden biz planlayabiliyoruz. Fakat çiftimiz bu hizmetlerden sadece birkaçını istiyorsa o şekilde de destek olabiliyor ve hizmetlerimizi deyim yerindeyse kesin çizgiler ile belirlemiyoruz.

Düğünlerden sonra en çok talep alıp düzenlediğimiz 2. organizasyon türü ise kesinlikle kına geceleri. Tüm o ritüelleri ve de seremonileri ile bu geleneksel geceyi tam da olması gerektiği gibi hayata geçiriyoruz. Gelinlerimizin beğenisi sunduğumuz çeşitli kına tahtları, cibinlikler, bindallılar, tepsiler, ve daha pek çok aksesuar ve detaylar bulunuyor. Farklı paketler ve içeriklerde her zevke ve bütçeye uygun konsepti hazırlayabiliyoruz.

Hepsi ve daha fazlası için Çağla Organizasyon Samsun’da sizi bekliyor. Bize ulaşmak, detayları görüşüp fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz sayfa üzerindeki iletişim bilgilerimizden dilediğinizi kullanabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Kirazlık Mah. Üzüm Sk. 102/2 Kutlukent

  • Haritadaki Konumu

    Çağla Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.