Çağla Organizasyon

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Çağla Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  100-200 TL

Çağla Organizasyon Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Çağla Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Çağla Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Araç kiralama, Balayı, Barkovizyon, Catering, Çiçek, Davetiye, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü


 • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız?

  Her yilin MODA 'sıyiz!!!

Çağla Organizasyon Hakkında

Sektöre dair yeteri kadar tecrübe ve bilgi birikimini edinilebilecek süredir faaliyet gösteriyoruz. Samsun düğün organizasyon firmaları arasında yer almaya başladığımız ilk günden beri yenilikçi bakış açımızdan taviz vermeden her gün biraz daha gelişerek büyüyoruz. Çağla Organizasyon ailesi olarak çiftlerin hayallerini süsleyen düğünleri konsept geliştirerek kişiye özel bir şekilde organize ediyoruz.

Zaman ve mekân fark etmeksizin, kır düğünü, otel düğünü veya salon düğünü gibi törenin türü ne olursa fark etmeksizin aynı özenle işimizi yapıyoruz. Örneğin, Samsun’da yaşamanın bize kazandırdığı bir imkân ve doğal güzellik olarak kumsalımızı mekân ve Lokasyon olarak kullanmayı çok seviyoruz. Eğer çiftimiz isterse bir plaj düğünü, sade bir nikâh töreni veya evlilik teklifi düzeneği kurabiliyoruz. Beyaz kumlar ve masmavi denizin oluşturduğu romantik ortamda, mekânın ruhuna uygun dizaynlar yapıyoruz.

Genel olarak bakıldığında bir düğün için gereken tüm nitelik ve imkânlara sahibiz. Gelin ve damatlarımızın talebine göre bir organizasyonu; mekân süslemesi, davetiyesi, pastası, müziği, fotoğrafçısı, yemeği, servis hizmetleri ve çiçeğine kadar tamamen tek bir elden biz planlayabiliyoruz. Fakat çiftimiz bu hizmetlerden sadece birkaçını istiyorsa o şekilde de destek olabiliyor ve hizmetlerimizi deyim yerindeyse kesin çizgiler ile belirlemiyoruz.

Düğünlerden sonra en çok talep alıp düzenlediğimiz 2. organizasyon türü ise kesinlikle kına geceleri. Tüm o ritüelleri ve de seremonileri ile bu geleneksel geceyi tam da olması gerektiği gibi hayata geçiriyoruz. Gelinlerimizin beğenisi sunduğumuz çeşitli kına tahtları, cibinlikler, bindallılar, tepsiler, ve daha pek çok aksesuar ve detaylar bulunuyor. Farklı paketler ve içeriklerde her zevke ve bütçeye uygun konsepti hazırlayabiliyoruz.

Hepsi ve daha fazlası için Çağla Organizasyon Samsun’da sizi bekliyor. Bize ulaşmak, detayları görüşüp fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz sayfa üzerindeki iletişim bilgilerimizden dilediğinizi kullanabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Kirazlık Mah. Üzüm Sk. 102/2 Kutlukent

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Çağla Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.