Profesyonel Düğün Yardımcıları: ElmaR Davet&Organizasyon

Pinar Karabağ tarafından yazılmıştır.

1:31 dakika

29.06.2020

Hayal ettiğiniz düğünü planlarken neden yalnız olasınız ki? ElmaR Davet&Organizasyon, kusursuz düğünler için sizlerle birlikte çalışmaya hazır.

Ankara’nın tecrübeli organizasyon firması ElmaR Davet&Organizasyon’dan Engin Kekeç, düğün planlamasında profesyonel yardım almanın faydalarından bahsetti.

Düğün.com çiftleri için ElmaR Davet&Organizasyon’dan bahseder misiniz?

Aslında yaptığımız işi ve bizi bu sektörde ''iyi'' yapan temel nokta, yıllar içinde edinmiş olduğumuz deneyimlerle yapabilme yetisi kazandığımız olasılık hesaplarıdır. İyi bir Organizasyon Yöneticisini diğerlerinden ayıran temel özellik, zaman içerisinde edinmiş olduğu bu olasılık hesapları ile sürecin neresinde, ne zaman, nasıl bir hata ya da aksaklık olabileceğini ön görmesi ve buna karşı önlemleri önceden alabilmesidir.

profesyonel düğün yardımcıları: elmar davet&organizasyon

Düğünlerini planlayan çiftlerin, bir organizasyon firması ile çalışmalarının yararları nelerdir?

Gelin damat adaylarımızı anlayabilecek en yakın kişiler bizleriz, çünkü işimiz bu. Eğer düğününüzün kalabalık bir davetli topluluğuyla, seçkin bir mekanda gerçekleşmesini planlıyorsanız size önerimiz mutlaka bir organizasyon firmasından destek almanızdır. Evliliğe hazırlık sürecinde bunca masrafınız varken bir de organizasyon firmasıyla çalışmak size ek bir maliyet gibi görünebilir. Ancak işin sonunda organizasyon firmasının size ve düğününüze yaptığı katkılar bu işten karlı bile çıkmanızı sağlayabilir.

Firmanız ne gibi hizmetler sunuyor?

Çiftleri dinliyor, hayallerini anlıyor ve organizasyon planına başlıyoruz. Ardından, etkinlik yönetimi, konsept seçimi, düğün mekanının araştırılması ve seçimi, menü seçimi ve organizasyon projelendirilmesi, akış planın hazırlanması, organizasyona özel koordinatörler tahsis edilmesi, dekor ve tasarım hizmetlerimizle de genel davet dekorunun tasarımı ve uygulanması, teknik ve performans hizmetleri geliyor. Biz, ElmaR Organizasyon olarak kendi davetlerinden keyif almalarını, ev sahibi değil de misafir gibi vakit geçirmelerini sağlıyoruz.

profesyonel düğün yardımcıları: elmar davet&organizasyon

Bu sene düğün temalarında öne çıkan konular hangileri? Düğün dekorasyonunda trend öngörüleriniz neler?

Klasikleşen beyaz konsept anlayışından uzaklaşılarak, yaza uygun canlı veya pastel renklerle dekorasyon çalışmalarının ön planda olduğu düğünler moda olacak.

profesyonel düğün yardımcıları: elmar davet&organizasyon

Bu sene için yaklaşık olarak verebileceğiniz bir fiyat aralığı var mı?

Biliyorsunuz ki hayallerin sonu olmaz. Önemli olan iyi bir organizasyon firmasıyla çalışmak. Bütçenize ve isteklerinize uygun organizasyonu iyi bir organizasyon firması çözer. Sizin bütçenizi zorlamadan, hayal ettiğiniz düğünü gerçekleştirmek tek hedefimizdir.

Şehrinizdeki organizasyon firmalarını inceleyin:

İstanbul

Ankara

İzmir

Bursa

Adana

Antalya

Organizasyon Firmaları

Şehrindeki en iyi organizasyon firmaları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Organizasyon firmanı bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Organizasyon kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Organizasyon Firmaları

Düğün Organizasyon kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 Yorum

Emine Akdemir

Düğün Tarihi: 21.10.2014


düğününüzün kilit noktası org. firmasıdır. Sizin üstünüzden tüm yükü de alabilir, başınıza yeni problemler de açabilir. o yuzden referanslarına iyice bakmak lazım.


ceren damar

Düğün Tarihi: 21.10.2014


Bursa'da da olmaasına cok sevindiiim