Uymaz Organizasyon

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Uymaz Organizasyon Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  10-20 TL

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Uymaz Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Uymaz Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Barkovizyon, Catering, Çiçek, Davetiye, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü


 • Organizasyon Mekanı

  Bahçe/Kır Düğünü, Havuz Başı Düğünü, Kulüp/Davet Alanı, Restoran, Düğün Salonu


 • Organizasyon Tarzı

  Romantik, Modern

Uymaz Organizasyon Hakkında

Özel günlerinizde sevdiklerinize kaliteli bir organizasyon düzenlemek ve bu alanda uzmanlaşmış bir firmayla çalışarak isteklerinizin eksiksiz olarak karşılanmasını istiyorsanız sizi firmamız Uymaz Organizasyon ile tanıştırmak istiyoruz.
Sektöre 2012 yılında giriş yaptık. Ankara’da düğün başta olmak üzere söz, nişan, sünnet ve mezuniyet gibi en önemli ânlarınıza eşlik etmek ve davetlerinizi en iyi şekilde düzenlemek için kolları sıvadık. Koşulsuz müşteri memnuniyeti amacıyla girdiğimiz bu yolda, dürüstlük ve güvenilirlik ilkelerinden sapmadan ilerliyoruz. Kalite standardımızı iyileştirmek için kendimizi devamlı yeniliyor ve size en iyi hizmeti sağlamak için çalışıyoruz.
Ekibimiz son derece sıcakkanlı profesyonellerden oluşuyor. Uzun zamandır bu sektörde hizmet vermenin sağladığı deneyimle tüm ekip üyelerimiz tam da istediğiniz gibi bir eğlence için büyük çaba sarf ediyor. Işık-ses sistemleri ve sahnenin kurulumunu, mekân süslemelerini, aksesuar temini ve catering hizmetini ekibimizle gerçekleştiriyoruz. Personel sayımızı organizasyonunuzun büyüklüğü ile orantılı olarak değiştiriyor, herhangi bir aksaklığa fırsat vermiyoruz.
Uymaz Organizasyon olarak önce Ankara’da sonra da Türkiye’nin birçok yerinde otellere ve organizasyon firmalarına masa ve sandalye temin ettiğimiz için; istediğiniz sayıda, renkte, tarzda masa ve sandalye temininde hiçbir sıkıntı yaşamıyoruz.
Sözün özü; Ankara’da organizasyon firmaları denilince akla gelen ilk firmalardan biri olan Uymaz Organizasyon ile konuklarınıza son derece keyifli ve unutulmaz bir akşam yaşatıyoruz.
Sadece özel ânlarınızda değil; açılışlar, bayi toplantıları, davet ve resepsiyonlar, lansmanlar gibi kurumsal etkinliklerde de destek veriyoruz.
Organizasyonlarınız için bizimle en az 4 hafta öncesinden iletişime geçtiğiniz takdirde, isteklerinizi yerine getirmek için yeterli zamana sahip olacağımızı söyleyebiliriz.
Hakkımızda detaylı bilgi almak ve Uymaz Organizasyon farkını yaşamak için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak veya formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Altınağaç Mah. 205 Cd. No: 48 /B Mamak / Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Uymaz Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.