MySeremoni Organizasyon

E-posta Gönder

MySeremoni Organizasyon

MySeremoni Organizasyon Hakkında

Genç ve güler yüzlü bir ekipten oluşan MySeremoni Organizasyon, çevresindeki her türlü yeniliği yakından takip ederek kendini geliştirmekte ve organizasyonlarınızı size özel konseptlerle unutulmaz kılmaktadır.

Düğün Organizasyonlarında;
Evlenecek çiftlerimizle ilk görüşmeden itibaren bir yol haritası çıkartıyor ve kendilerine yapmaları gerekenleri içeren bilgi dosyaları veriyoruz ve bizi tercih eden müşterilerimizle sadece düğün günü için değil nişan, kına gecesi gibi organizasyonlarda da birlikte oluyoruz.

Düğün organizasyonları kapsamında sunmakta olduğumuz hizmetlerden bazıları ise; mekan seçimi, mekana özel dekorasyon, davetiye ve LCV takibi, müzik grupları ya da sanatçı ve orkestra temini, VIP araç temini ve balayı hizmetleri olup, genel anlamda sunulmakta olduğumuz bu hizmetlerin dışında size özel tasarım ve uygulamalarda da bulunabilmekteyiz. Mekâna özel dekoratif tercihlerinize uygun olarak sandalye giydirme, masa üstü dekorasyonu, nikâh masası, gelin yolu ve sahne dekorasyonu çok çeşitli alternatifleri ile sizlere sunulmaktadır.

Yepyeni başlangıçların ne kadar yoğun zaman ve emek gerektirdiğini bizzat kendi içinde yaşayarak anlayan bir ekip olarak, unutulmaz organizasyonlarla yanınızda olmak bize gurur verecektir.

İletişim

  • Adres:

    Çetin Emeç Bul., 8. cad., 1328 sokak, 14/8 A. Öveçler/Ankara

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.