MySeremoni Organizasyon

MySeremoni Organizasyon

Düğün Organizasyon

Kategori

Çankaya, Ankara

İlçe, İl


Hakkında

Genç ve güler yüzlü bir ekipten oluşan MySeremoni Organizasyon, çevresindeki her türlü yeniliği yakından takip ederek kendini geliştirmekte ve organizasyonlarınızı size özel konseptlerle unutulmaz kılmaktadır.

Düğün Organizasyonlarında;
Evlenecek çiftlerimizle ilk görüşmeden itibaren bir yol haritası çıkartıyor ve kendilerine yapmaları gerekenleri içeren bilgi dosyaları veriyoruz ve bizi tercih eden müşterilerimizle sadece düğün günü için değil nişan, kına gecesi gibi organizasyonlarda da birlikte oluyoruz.

Düğün organizasyonları kapsamında sunmakta olduğumuz hizmetlerden bazıları ise; mekan seçimi, mekana özel dekorasyon, davetiye ve LCV takibi, müzik grupları ya da sanatçı ve orkestra temini, VIP araç temini ve balayı hizmetleri olup, genel anlamda sunulmakta olduğumuz bu hizmetlerin dışında size özel tasarım ve uygulamalarda da bulunabilmekteyiz. Mekâna özel dekoratif tercihlerinize uygun olarak sandalye giydirme, masa üstü dekorasyonu, nikâh masası, gelin yolu ve sahne dekorasyonu çok çeşitli alternatifleri ile sizlere sunulmaktadır.

Yepyeni başlangıçların ne kadar yoğun zaman ve emek gerektirdiğini bizzat kendi içinde yaşayarak anlayan bir ekip olarak, unutulmaz organizasyonlarla yanınızda olmak bize gurur verecektir.

  • Adres: Çetin Emeç Bul., 8. cad., 1328 sokak, 14/8 A. Öveçler/Ankara

MySeremoni Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

MySeremoni Organizasyon firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.