Literatur Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Literatur Organizasyon Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  100 TL ve üzeri

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  6 haftadan fazla

Literatur Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Literatur Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Araç kiralama, Balayı, Barkovizyon, Catering, Çiçek, Davetiye, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü


 • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız?

  Organizasyon stilimiz modern olarak tanımlanabilir.

Literatur Organizasyon Hakkında

2013 yılından beri her organizasyonunuzda sizin yanınızdayız. Açılışlardan başlayarak kurumsal etkinliklerinizin düzenlenmesi, davet ve resepsiyonlar, baby shower, sünnet düğünü, kına gecesi organizasyonlarınızda bize güvenebilirsiniz. Ve tabi ki en önemli gününüz düğününüz. Düğün organizasyonlarında sizlerin isteklerine göre konseptler belirliyor, demo masalar oluşturuyoruz. Masalarınıza uygun her tarzda sandalye çeşitlerimizle güzel bir ambiyans oluşturuyoruz. 10 kişilik ekibimiz organizasyonlarımızın büyüklüğüne göre değişmekte. Her düğün ve organizasyon için organizasyon sorumlumuz o gün sizlerle olacak. Biz evlenecek çiftlerin isteklerini asla geri çevirmiyoruz. Araştırıyoruz, gerçekleştiriyoruz. Kendimizi geliştirmek için fuarlara katılarak ilham alıyoruz. Çözüm ortaklarımız ile beraber düşlediğiniz organizasyonu kusursuz hale getiriyoruz.

Düğününüz için gerekli her şeyi düşündük. Planlamayı yaptık. Düğün mekanına ulaşmak için sizlere istediğiniz tarzda araç kiralaması yapabiliyoruz. Çözüm ortaklarımız sayesinde balayınızı bile bizimle planlayabiliyorsunuz. Düğün gününüzü ölümsüzleştirmek amacıyla fotoğraflarınız da yine bizimle çalışabiliyorsunuz. Çünkü evlenecek olan çiftlerin düğün organizasyon fikirlerine önem veriyor, kendimizi o doğrultuda geliştiriyoruz. Arabanızı seçtik, düğünün yapılacağı mekâna ulaştınız. Düğününüzün girişinde barkovizyon ile fotoğraflarınızı davetlilere gösteriyoruz. İstediğiniz konsepte yakışacak çiçeklerimiz o gece parlıyor. İçeri girdiğiniz sırada havai fişekler ile kutlama başlıyor. Işık ve ses ekipmanlarını da sizler için temin ettiğimizi söyleyelim. LVC hizmetimizle de zaten düğününüzde kimlerin yanınızda olacağını biliyorsunuz. Düğün organizasyon süslemelerimiz ise onların başını döndürecek.

En güzel evetlerinizi diyorsunuz düğününüz başlıyor. Görsel şölenimizin yanında lezzet şölenini başlıyoruz. Yani sizlere catering hizmeti de sağlıyoruz. Düğün pastanızdan da bahsetmeden geçmeyelim. Hayal ettiğinizden bile güzel pasta seçeneklerimizi görmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kişi başı fiyatlarımız 100 TL ve üzerinden başlıyor. Düğün organizasyonu hakkında bilgi almak için en güzel yol formu doldurmak.

İletişim

 • Adres:

  Ankara/Çankaya/Çayyolu

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Literatur Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.