Düğün Organizasyon Ankara

Hayalin Organizasyon

  • Min. Fiyat
    100-200 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Hayalin Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
100-200 TL

Hayalin Organizasyon Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

Hayalin Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Hayalin Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Hayalin Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor.

Hayalin Organizasyon ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Hayalin Organizasyon ile 4 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

Hayalin Organizasyon organizasyon stilini nasıl tanımlamaktadır?

"Bizim için önemli olan gelin ve damadımızın hayallerine dokunabilmek. İşte tam da bu sebeple "bizim stilimiz budur" cümlesini kurmak pek de mümkün değil. Dış mekan ve iç mekan önerilerimiz elbette mevcut. Sizlerin istediği konsepti hayata geçirebilecek iş gücümüz, potansiyelimiz, ekipmanımız ve içimize sığmayan bir enerjimiz var... Bize ulaşıp daha detaylı bilgi almanız bizi daha yakından tanımanıza yardımcı olacaktır. En kısa zamanda görüşmek üzere."

Hayalin Organizasyon düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Hayalin Organizasyon düğün organizasyonu dışında mezuniyet törenleri, bayi toplantısı, baby shower, parti, davet ve resepsiyon, nişan, kurumsal etkinlikler, piknik, sünnet düğünü, doğum günü, açılışlar organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Hayalin Organizasyon hangi hizmetleri vermektedir?

Hayalin Organizasyon dekor, lcv hizmeti, kına gecesi, sanatçı, kapalı çadır, fotoğraf ve video, catering, süsleme, işık ve ses ekipmanları, havai fişek, barkovizyon, nikah şekeri, servis ve hizmet elemanı, pasta, masa / sandalye temini, mekan giydirme, çiçek hizmetlerini vermektedir.

Hayalin Organizasyon düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Hayalin Organizasyon organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 100-200 TL aralığından başlamaktadır.

Hayalin Organizasyon Hakkında

Geçmişimiz çok çok uzun yıllara dayanmasa da hedeflerimizi, hayallerimizi ve en önemlisi bize güvenip bizimle çalışan tüm iş ortaklarımızı, siz değerli gelin ve damatlarımızı mutlu etmiş olmanın haklı gururunu yaşadığımızı belirtmek isteriz. İşiniz zor biliyoruz. Hayatınızın en anlamlı günlerinden biri yaklaşıyor ve siz nerede nasıl "evet" diyeceğinizi bilemiyorsunuz. Çiçekler ne renk olmalı; açık hava mı yoksa kapalı meakan mı? Masa süslemesini nasıl yapsanız ki? Çıkarken hangi şarkı çalmalı ya da fotoğraf çekiminiz nerede olmalı?
Hayalin Organizasyon 10 yıl aralıksız televizyonculukla uğraşmış iki profesyonel tarafından kuruldu. Kurgu konusunda yüksek lisans yaptık desek yeridir. Bu 10 yıllık süreçte yakın arkadaşlarımızın özel gün organizasyonlarını üstlenip güzel şeyler ortaya çıkarttıkça, çevremizin de "yeter artık bu iş tam sizlik" motiveleriyle hiç düşünmeden şirketimizi kurduk.
Çok çalıştık çok emek verdik tabiri caizse "piştik" ve şimdi buradayız. Sizlere daha yakınız.
Özel günlerinizin kusursuz olması için var gücümüzle yanınızdayız. Masa düzeninizden mekan süslemesine, en iddialı orkestralardan teknik ekipmana, nikah şekerinden gelin yoluna, fotoğraf çekiminden düğün klibinize kadar her konuda seve seve yardımcı olmak ve bu yolu birlikte yürüyebilmek için sizleri ofisimizde ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.
(Bunun yanı sıra doğumgünü, baby shower, mevlit, nişan, kına, açılış gibi günler için de organizasyon hizmeti vermekteyiz)

İletişim

  • Adres::

    Filistin Sk. No:17/4

  • Haritadaki Konumu

    Hayalin Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.