Hayalin Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Hayalin Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  50-100 TL

Hayalin Organizasyon Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Hayalin Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Hayalin Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Barkovizyon, Catering, Çiçek, Dekor, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü


 • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız?

  Bizim için önemli olan gelin ve damadımızın hayallerine dokunabilmek. İşte tam da bu sebeple "bizim stilimiz budur" cümlesini kurmak pek de mümkün değil. Dış mekan ve iç mekan önerilerimiz elbette mevcut. Sizlerin istediği konsepti hayata geçirebilecek iş gücümüz, potansiyelimiz, ekipmanımız ve içimize sığmayan bir enerjimiz var... Bize ulaşıp daha detaylı bilgi almanız bizi daha yakından tanımanıza yardımcı olacaktır. En kısa zamanda görüşmek üzere.

Hayalin Organizasyon Hakkında

Geçmişimiz çok çok uzun yıllara dayanmasa da hedeflerimizi, hayallerimizi ve en önemlisi bize güvenip bizimle çalışan tüm iş ortaklarımızı, siz değerli gelin ve damatlarımızı mutlu etmiş olmanın haklı gururunu yaşadığımızı belirtmek isteriz. İşiniz zor biliyoruz. Hayatınızın en anlamlı günlerinden biri yaklaşıyor ve siz nerede nasıl "evet" diyeceğinizi bilemiyorsunuz. Çiçekler ne renk olmalı; açık hava mı yoksa kapalı meakan mı? Masa süslemesini nasıl yapsanız ki? Çıkarken hangi şarkı çalmalı ya da fotoğraf çekiminiz nerede olmalı?
Hayalin Organizasyon 10 yıl aralıksız televizyonculukla uğraşmış iki profesyonel tarafından kuruldu. Kurgu konusunda yüksek lisans yaptık desek yeridir. Bu 10 yıllık süreçte yakın arkadaşlarımızın özel gün organizasyonlarını üstlenip güzel şeyler ortaya çıkarttıkça, çevremizin de "yeter artık bu iş tam sizlik" motiveleriyle hiç düşünmeden şirketimizi kurduk.
Çok çalıştık çok emek verdik tabiri caizse "piştik" ve şimdi buradayız. Sizlere daha yakınız.
Özel günlerinizin kusursuz olması için var gücümüzle yanınızdayız. Masa düzeninizden mekan süslemesine, en iddialı orkestralardan teknik ekipmana, nikah şekerinden gelin yoluna, fotoğraf çekiminden düğün klibinize kadar her konuda seve seve yardımcı olmak ve bu yolu birlikte yürüyebilmek için sizleri ofisimizde ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.
(Bunun yanı sıra doğumgünü, baby shower, mevlit, nişan, kına, açılış gibi günler için de organizasyon hizmeti vermekteyiz)

İletişim

 • Adres:

  Filistin Sk. No:17/4

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Hayalin Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.