Evce Organizasyon*

Evce Organizasyon
Her yıl sınırlı sayıda müşteri ile çalışan Evce, ‘Siz Düşleyin Biz Gerçekleştirelim’ prensibi ile çiftlerin özel isteklerini memnuniyetle karşılamakta ve organizasyonlarının her birini özel kılmaktadır. Bu yaklaşımı ile geleneksel kutlamalardan, ultra modern kutlamalara kadar geniş bir yelpazede hizmet vermektedir.

1999 yılında kurulan Evce; evlilik, nişan, kokteyl, mezuniyet, iş yemekleri, açılış, konser, seminer vb. özel günlerinizde sizlere yaşam koçu olan bir organizasyon şirketidir. Yaklaşık 10 yıllık tecrübesi ile, yoğun tempoda çalışan ve bu tempo içerisinde özel günlerinin organizasyonuna yeterli vakti ayıramayacak olan aileler, çiftler, iş adamları için organizasyonlarının unutulmaz olmasını sağlayacak tüm süsleme, catering, ses, müzik, ışık, balon, vb. hizmetlerde yönetici ve çalışanları ile birlikte sizler için düşlerinizi gerçekleştirmektedir.

Orkestra hizmetini de kendi içinde çözümleyen Evce, Elif Tecer ve Fever Five kalitesini beğenilerinize sunmaktadır.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (7)

+ Yorum Yaz
D&S Derya & Serdar Düğün Tarihi: 09/08/2015

Kültürümüzü kaybetmeden günümüz gelişmelerine Uyum sağlamanız mükemmel

A&O A.Özge & Orhan Düğün Tarihi: 01/08/2015

Atlı Spor Klübü tesislerinin bahçesinde bir yaz düğününde Evce Organizasyon harika bir ortam hazırladı bizlere. Misafirleri karşılama müziğinden başlayarak, masa düzeni ve canlı çiçeklerin ahengine kadar bambaşka bir hava yarattı bu ortamda. Nikah alanı olarak hazırlanan bölüm ise güzel bir yaz akşamında buram buram kokan kır düğünü masalı anlatıyor gibiydi. Canlı çiçeklerle, kullandıkları farklı objelerle yarattıkları tasarım sadelikle kalitenin buluştuğu bir düğünü yapabilmenin mutluluğunu yaşattı bizlere. Her isteğimiz en ince detayına kadar titizlikle ele alınmış ve hazırlanmıştı. Teşekkürler Evce Organizasyon ve Elif hanım, teşekkürler Atlı Spor Kulübü ve Hakan bey. Güzel bir işbirliği içinde harika bir düğün gerçekleştirdik sizlerin özenli gayreti ile. Gelin,Damat, biz aileler ve tüm misafirlerimize tam istediğimiz gibi bir düğün yaşattınız

P&- Prof & - Düğün Tarihi: 26/12/2015

Sayın Evce Organizasyon; Sizlerle 2 yıl süre ile, ortalama 200 kişilik organizasyon için 2 defa hizmet aldık. Ciddi ve verilen sözlerin en iyi şekilde sunulması ile, bu hizmetlerden memnuniyetimizi bildirir, çalışmalarınızda başarılar dilerim. Prof Dr Tamer Mungan

Z&N Zeynep & Necmiddin Düğün Tarihi: 15/06/2015

Düğünümüzü 15 Haziran 2015 tarihinde Hacettepe Üniversitesi Beytepe Kampüsü'nde bulunan Beyaz Ev 'de yaptık. Evce Organizasyon'un ve Elif TECER hanımın müthiş sahne performansı ile düğünümüz çok güzel geçti.Evce Organizasyon'a ve Elif TECER'e çok teşekkür ederiz.

E&M Eda & Mustafa Düğün Tarihi: 06/06/2015

6 Haziran 2015 tarihinde Göreme Tourist Hotel’de evlendik. Evce Organizasyon’un bizim ihtiyaçlarımızı, hayallerimizi anlamaya çalışan, bizim fikirlerimize öncelik veren, güler yüzlü ve sıcak hizmeti, zevkli tasarımları ile Kapadokya’nın eşsiz manzarasında rüya gibi bir düğün oldu. Süslemeler tam da Kapadokya’nın romantik havasına yakışacak ve hayallerimizdeki kır düğünü konseptine uyacak şekilde, özenle hazırlanmıştı. Evce Organizasyon’un kurucusu Elif Tecer’in de sahne aldığı orkestra oldukça başarılıydı, zira gece boyunca hiç oturmadık, konuklarımızı bütün gece coşturmayı başardılar. Elif Tecer’in muhteşem sesi ve orkestrasının bizim tercihlerimize ve tarzımıza paralel çaldıkları şarkılar ile tam da istediğimiz gibi bir düğün oldu. En özel ve heyecanlı günümüzde yanımızda olan Evce Organizasyon ekibine, Elif Tecer ve orkestrasına her şey için çok teşekkür ederiz.”

Ş&E Şahnur & Erinç Düğün Tarihi: 05/06/2015

5 Haziran 2015 tarihinde Ankara Crown Plaza'da düğünümüzü yapmak için EVCE Organizasyon ile çalıştık. Öncelikle belirtmeliyim ki EVCE Organizasyon otelin referans verdiği şirketler arasında değildi. Ziyaret ettiğimiz öteki organizasyon şirketlerinin aksine, önceliği bizim istek, arzu ve hayallerimize bıraktılar ve onların üzerlerine çok daha güzel şeyler katarak bize rüya gibi bir gece hazırladılar. EVCE Organizasyona öncelikle samimi ve içten yaklaşımları için teşekkür ediyorum.

ZE Zerrin Düğün Tarihi: 14/06/2013

Kızımın Vilayetlerevi'ndeki düğünü sayenizde mükemmel olmuştu

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Evce Organizasyon ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Evce Organizasyon hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap