Evce Organizasyon


ÖNERİLEN FİRMALAR


YORUMLAR (7)

+ Yorum Yaz
D&S Derya & Serdar Düğün Tarihi: 09/08/2015

Kültürümüzü kaybetmeden günümüz gelişmelerine
Uyum sağlamanız mükemmel

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Fiyat talebiniz doğrudan firmaya gönderilir. Evce Organizasyon sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Düğün Bütçeni Oluşturmak için


FİRMA DETAYLARI

  • Minimum Paket Fiyatı 5-10 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 5 hafta

Özellik

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehirdışında Hizmet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Çiçek, Davetiye, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kına gecesi, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Sünnet düğünü

Hakkında

Her yıl sınırlı sayıda müşteri ile çalışan Evce, ‘Siz Düşleyin Biz Gerçekleştirelim’ prensibi ile çiftlerin özel isteklerini memnuniyetle karşılamakta ve organizasyonlarının her birini özel kılmaktadır. Bu yaklaşımı ile geleneksel kutlamalardan, ultra modern kutlamalara kadar geniş bir yelpazede hizmet vermektedir.

1999 yılında kurulan Evce; evlilik, nişan, kokteyl, mezuniyet, iş yemekleri, açılış, konser, seminer vb. özel günlerinizde sizlere yaşam koçu olan bir organizasyon şirketidir. Yaklaşık 10 yıllık tecrübesi ile, yoğun tempoda çalışan ve bu tempo içerisinde özel günlerinin organizasyonuna yeterli vakti ayıramayacak olan aileler, çiftler, iş adamları için organizasyonlarının unutulmaz olmasını sağlayacak tüm süsleme, catering, ses, müzik, ışık, balon, vb. hizmetlerde yönetici ve çalışanları ile birlikte sizler için düşlerinizi gerçekleştirmektedir.

Orkestra hizmetini de kendi içinde çözümleyen Evce, Elif Tecer ve Fever Five kalitesini beğenilerinize sunmaktadır.
.

İLETİŞİM

Yetkili Kişi Elif Moral, Elif Tecer Adres Güvenevler Mah. Alaçam Sokak No:12/D Çankaya
Çankaya,

YORUMLAR (7)

+ Yorum Yaz
D&S Derya & Serdar Düğün Tarihi: 09/08/2015

Kültürümüzü kaybetmeden günümüz gelişmelerine
Uyum sağlamanız mükemmel

A&O A.Özge & Orhan Düğün Tarihi: 01/08/2015

Atlı Spor Klübü tesislerinin bahçesinde bir yaz düğününde Evce Organizasyon harika bir ortam hazırladı bizlere. Misafirleri karşılama müziğinden başlayarak, masa düzeni ve canlı çiçeklerin ahengine kadar bambaşka bir hava yarattı bu ortamda. Nikah alanı olarak hazırlanan bölüm ise güzel bir yaz akşamında buram buram kokan kır düğünü masalı anlatıyor gibiydi. Canlı çiçeklerle, kullandıkları farklı objelerle yarattıkları tasarım sadelikle kalitenin buluştuğu bir düğünü yapabilmenin mutluluğunu yaşattı bizlere. Her isteğimiz en ince detayına kadar titizlikle ele alınmış ve hazırlanmıştı. Teşekkürler Evce Organizasyon ve Elif hanım, teşekkürler Atlı Spor Kulübü ve Hakan bey. Güzel bir işbirliği içinde harika bir düğün gerçekleştirdik sizlerin özenli gayreti ile. Gelin,Damat, biz aileler ve tüm misafirlerimize tam istediğimiz gibi bir düğün yaşattınız

P&- Prof & - Düğün Tarihi: 26/12/2015

Sayın Evce Organizasyon;
Sizlerle 2 yıl süre ile, ortalama 200 kişilik organizasyon için 2 defa hizmet aldık. Ciddi ve verilen sözlerin en iyi şekilde sunulması ile, bu hizmetlerden memnuniyetimizi bildirir, çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Prof Dr Tamer Mungan

Firma tarafından eklenen teşekkür mektubudur. Beğen
Z&N Zeynep & Necmiddin Düğün Tarihi: 15/06/2015

Düğünümüzü 15 Haziran 2015 tarihinde Hacettepe Üniversitesi Beytepe Kampüsü'nde bulunan Beyaz Ev 'de yaptık. Evce Organizasyon'un ve Elif TECER hanımın müthiş sahne performansı ile düğünümüz çok güzel geçti.Evce Organizasyon'a ve Elif TECER'e çok teşekkür ederiz.

Firma tarafından eklenen teşekkür mektubudur. Beğen (2)
E&M Eda & Mustafa Düğün Tarihi: 06/06/2015

6 Haziran 2015 tarihinde Göreme Tourist Hotel’de evlendik. Evce Organizasyon’un bizim ihtiyaçlarımızı, hayallerimizi anlamaya çalışan, bizim fikirlerimize öncelik veren, güler yüzlü ve sıcak hizmeti, zevkli tasarımları ile Kapadokya’nın eşsiz manzarasında rüya gibi bir düğün oldu. Süslemeler tam da Kapadokya’nın romantik havasına yakışacak ve hayallerimizdeki kır düğünü konseptine uyacak şekilde, özenle hazırlanmıştı. Evce Organizasyon’un kurucusu Elif Tecer’in de sahne aldığı orkestra oldukça başarılıydı, zira gece boyunca hiç oturmadık, konuklarımızı bütün gece coşturmayı başardılar. Elif Tecer’in muhteşem sesi ve orkestrasının bizim tercihlerimize ve tarzımıza paralel çaldıkları şarkılar ile tam da istediğimiz gibi bir düğün oldu.
En özel ve heyecanlı günümüzde yanımızda olan Evce Organizasyon ekibine, Elif Tecer ve orkestrasına her şey için çok teşekkür ederiz.”

Firma tarafından eklenen teşekkür mektubudur. Beğen
 
Evce Organizasyon ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Evce Organizasyon hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap