Coşkun Balkan Organizasyon

E-posta Gönder

Coşkun Balkan Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
300-400 TL

Coşkun Balkan Organizasyon Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Demo Masa
Evet
Konsept/Tema Geliştirme
Evet
Şehir Dışında Hizmet
Evet

Coşkun Balkan Organizasyon Sık Sorulan Sorular

Coşkun Balkan Organizasyon düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Coşkun Balkan Organizasyon organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 300-400 TL aralığından başlamaktadır.


Coşkun Balkan Organizasyon hangi hizmetleri vermektedir?

Coşkun Balkan Organizasyon kına gecesi, araç kiralama, çiçek, havai fişek, pasta, lcv hizmeti, işık ve ses ekipmanları, catering, barkovizyon, davetiye, dekor, fotoğraf ve video, balayı, kapalı çadır, dj, süsleme, servis ve hizmet elemanı, sanatçı, masa / sandalye temini, nikah şekeri hizmetlerini vermektedir.


Coşkun Balkan Organizasyon düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Coşkun Balkan Organizasyon düğün organizasyonu dışında kurumsal etkinlikler, açılışlar, parti, doğum günü, nişan, sünnet düğünü, davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri, baby shower organizasyonlarında hizmet vermektedir.


Coşkun Balkan Organizasyon hangi organizasyon tarzlarında hizmet vermektedir?

Coşkun Balkan Organizasyon sade, klasik, modern, rustik, romantik tarzdaki organizasyonlarda hizmet vermektedir.


Coşkun Balkan Organizasyon hangi mekanlarda organizasyon hizmeti vermektedir?

Coşkun Balkan Organizasyon düğün salonu, havuz başı düğünü, bahçe/kır düğünü mekanlarında organizasyon hizmeti vermektedir.


Coşkun Balkan Organizasyon ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Coşkun Balkan Organizasyon ile 4 hafta önce iletişime geçmelisiniz.


Coşkun Balkan Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Coşkun Balkan Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor.

Tüm Sorular

Coşkun Balkan Organizasyon Hakkında

Eski hayatınızın son, yeni hayatınızın ise ilk günü olan düğünlerin sizin için önemini biliyoruz. Ömrünüzün belki de dönüm noktası olan bu davete gereken önemi veren ve A’dan Z’ye kadar her detayı planlayan bir organizasyon firması olan Coşkun Balkan Organizasyon ise Ankara’da düğününüzü gönül rahatlığıyla emanet edeceğiniz firmalar arasında yer alıyor.

Coşkun Balkan Organizasyon olarak sıradanlaştıran süsleme ve benzer çözümler yerine çiftlerimizin düşlerine hitap etmeyi tercih ediyoruz. Bunun için de yenilikçi bir anlayış ile hizmet veriyor, yaratıcı fikir ve düşüncelere hep açık oluyoruz. Bir organizasyon firması olarak hayalinizdeki düğünü organize etmek, bizim en temel görevimiz!

Düğünleri tasarlayıp organize ederken çiftlerin beğeni, zevk ve tarzlarını yansıtmayı ön planda tutuyoruz. Bunun için de öncelikle tanıyor, gerekli bilgileri alıyoruz. Konseptinizi birlikte belirliyor, süsleme ve dekorasyonları da buna göre oluşturuyoruz.

Mekân önerisinden süsleme ve dekorasyonuna, profesyonel fotoğraf ve video çekiminden ses sistemine, ışık ve sahne ekipmanlarından sanatçı ve DJ teminine kadar düğünlerde gerekli hizmetlerin hepsini uzmanlıkla gerçekleştiriyoruz. Ankara’daki düğün organizasyon firmalarından ayrıldığımız nokta ise; düğün öncesi ve düğün sonrasında da çiftlerimizin yanında olmamız! Nikâh şekeri, kına gecesi organizasyonu ve araç kiralama gibi düğün öncesi imkânların yanı sıra balayı tatilinizde de aktif rol oynayabiliyoruz.

Özellikle düğün sezonuna doğru yoğun bir tempoya girdiğimizi belirtmek istiyoruz. Tüm imkânlarımızı eksiksiz bir şekilde sunabilmek için detaylı bir hazırlık ve planlama sürecine ihtiyacımız oluyor. Bunun için de düğün tarihinizden en az 1 ay önce bizimle iletişime geçmenizi öneriyoruz. Böylelikle hiçbir aksaklığın yaşanmayacağı bir gecede buluşuyor, hayatınızın en önemli gününü kusursuz bir şekilde düzenliyoruz.

Siz de Coşkun Balkan Organizasyon kalitesini ve tecrübesini düğünlerinizde hissetmek istiyorsanız sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Emniyet Mah. Alparslan Türkeş Cad. No:30/E

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Coşkun Balkan Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.