Coşkun Balkan Organizasyon

E-posta Gönder

Coşkun Balkan Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  300-400 TL

Coşkun Balkan Organizasyon Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Coşkun Balkan Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Coşkun Balkan Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Araç kiralama, Balayı, Barkovizyon, Catering, Çiçek, Davetiye, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Nikah şekeri, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü


 • Organizasyon Mekanı

  Bahçe/Kır Düğünü, Havuz Başı Düğünü, Düğün Salonu


 • Organizasyon Tarzı

  Romantik, Klasik, Modern, Sade, Rustik

Coşkun Balkan Organizasyon Hakkında

Eski hayatınızın son, yeni hayatınızın ise ilk günü olan düğünlerin sizin için önemini biliyoruz. Ömrünüzün belki de dönüm noktası olan bu davete gereken önemi veren ve A’dan Z’ye kadar her detayı planlayan bir organizasyon firması olan Coşkun Balkan Organizasyon ise Ankara’da düğününüzü gönül rahatlığıyla emanet edeceğiniz firmalar arasında yer alıyor.

Coşkun Balkan Organizasyon olarak sıradanlaştıran süsleme ve benzer çözümler yerine çiftlerimizin düşlerine hitap etmeyi tercih ediyoruz. Bunun için de yenilikçi bir anlayış ile hizmet veriyor, yaratıcı fikir ve düşüncelere hep açık oluyoruz. Bir organizasyon firması olarak hayalinizdeki düğünü organize etmek, bizim en temel görevimiz!

Düğünleri tasarlayıp organize ederken çiftlerin beğeni, zevk ve tarzlarını yansıtmayı ön planda tutuyoruz. Bunun için de öncelikle tanıyor, gerekli bilgileri alıyoruz. Konseptinizi birlikte belirliyor, süsleme ve dekorasyonları da buna göre oluşturuyoruz.

Mekân önerisinden süsleme ve dekorasyonuna, profesyonel fotoğraf ve video çekiminden ses sistemine, ışık ve sahne ekipmanlarından sanatçı ve DJ teminine kadar düğünlerde gerekli hizmetlerin hepsini uzmanlıkla gerçekleştiriyoruz. Ankara’daki düğün organizasyon firmalarından ayrıldığımız nokta ise; düğün öncesi ve düğün sonrasında da çiftlerimizin yanında olmamız! Nikâh şekeri, kına gecesi organizasyonu ve araç kiralama gibi düğün öncesi imkânların yanı sıra balayı tatilinizde de aktif rol oynayabiliyoruz.

Özellikle düğün sezonuna doğru yoğun bir tempoya girdiğimizi belirtmek istiyoruz. Tüm imkânlarımızı eksiksiz bir şekilde sunabilmek için detaylı bir hazırlık ve planlama sürecine ihtiyacımız oluyor. Bunun için de düğün tarihinizden en az 1 ay önce bizimle iletişime geçmenizi öneriyoruz. Böylelikle hiçbir aksaklığın yaşanmayacağı bir gecede buluşuyor, hayatınızın en önemli gününü kusursuz bir şekilde düzenliyoruz.

Siz de Coşkun Balkan Organizasyon kalitesini ve tecrübesini düğünlerinizde hissetmek istiyorsanız sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Emniyet Mah. Alparslan Türkeş Cad. No:30/E

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Coşkun Balkan Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.