Cansu Gökçe Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Cansu Gökçe Organizasyon Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  50-75 TL

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

Cansu Gökçe Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Cansu Gökçe Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Çiçek, Davetiye, Dekor, Işık ve ses ekipmanları, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti

Cansu Gökçe Organizasyon Hakkında

Düğününüzün başından sonuna kadar her detayıyla profesyonel bir marka ilgilensin ister misiniz? Cansu Gökçe Organizasyon olarak sağladığımız pek çok imkân ve olanak ile beklentilerinizin de üstünde bir düğüne imza atıyoruz. Kusursuz olmasını hayal ettiğiniz her mutlu gününüzde sizlerin yanında olmak ve profesyonel bir hizmet vermek için uzman kadromuz ile çalışıyoruz. Bugüne kadar düzenlediğimiz tüm düğün ve davetlerin ortak bir özelliği var; o da gecenin sonunda yüzünüzdeki tebessüm!

2011 yılında başladığımız faaliyetlerimize hala ilk günkü aşk ve heves ile devam ediyoruz. Açıldığımız ilk andan itibaren benimsediğimiz “memnuniyet odaklı hizmet” hâlâ aynı doğrultuda devam ediyor. Bizi en özel günlerinizde tercih ettiğinizi biliyoruz. Bu bilinç ve sorumluluk ile çalışıyor, en önemli gününüzde kendinizi bambaşka hissetmenizi sağlıyoruz.

Cansu Gökçe Organizasyon olarak Ankara düğün organizasyon firmalarından en önemli farkımız; sadece Ankara’da değil diğer şehirlerde de hizmet verebiliyor olmamız! Çevre illerden kalitemizi düğünlerinde yaşamak isteyen çiftlerimizin de en özel günlerinde yanında oluyoruz.

Sadece düğünlerde değil söz ve nişan organizasyonlarında, nikâhlarda, doğum günlerinde, nikâh sonrası yemeklerinde, mezuniyet balolarında, sünnet düğünlerinde, iş yemekleri ve toplantılarında da rol alabiliyoruz. Aksesuarlarımızın çeşitliliği, her organizasyona hâkimiyetimiz, tecrübelerimiz ve bilgi birikimlerimiz sayesinde farklı pek çok davetin altından başarıyla kalkacağımızdan eminiz. Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz özel günleriniz ise bunun en büyük kanıtı!

Yoğun bir tempoda çalışıyoruz. Özellikle de düğün mevsimine girdiğimiz dönemlerde bizi tercih edecekseniz en az 3 hafta önceden iletişime geçmenizi öneriyoruz. Böylelikle herhangi bir aksaklığa ihtimal vermiyor, davetinizi detaylı bir şekilde planlayabiliyoruz.

Yukarıda bahsettiğimiz imkânlarımızdan yararlanmak ve bizi daha iyi tanımak istiyorsanız sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz olarak doldurabilir ya da iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Konutkent Mah. 3001 Sok. No:37/1 Çayyolu Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Cansu Gökçe Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.