Cansu Gökçe Organizasyon

E-posta Gönder

Düğün Organizasyon

Kategori

50-75 TL

Min. Fiyat

Çankaya, Ankara

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 50-75 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 3 hafta

Özellikler

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Çiçek, Davetiye, Dekor, Işık ve ses ekipmanları, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Süsleme
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti

Önerilen Firmalar

Berna Hayta Events
79 2 9

Çankaya

Berna Hayta Events

10-20 TL
Berrince Organizasyon
52 9

Çankaya

Berrince Organizasyon

20-30 TL
Kutay Organizasyon
43 3 18

Çankaya

Kutay Organizasyon

10-20 TL

Hakkında

Düğününüzün başından sonuna kadar her detayıyla profesyonel bir marka ilgilensin ister misiniz? Cansu Gökçe Organizasyon olarak sağladığımız pek çok imkân ve olanak ile beklentilerinizin de üstünde bir düğüne imza atıyoruz. Kusursuz olmasını hayal ettiğiniz her mutlu gününüzde sizlerin yanında olmak ve profesyonel bir hizmet vermek için uzman kadromuz ile çalışıyoruz. Bugüne kadar düzenlediğimiz tüm düğün ve davetlerin ortak bir özelliği var; o da gecenin sonunda yüzünüzdeki tebessüm!

2011 yılında başladığımız faaliyetlerimize hala ilk günkü aşk ve heves ile devam ediyoruz. Açıldığımız ilk andan itibaren benimsediğimiz “memnuniyet odaklı hizmet” hâlâ aynı doğrultuda devam ediyor. Bizi en özel günlerinizde tercih ettiğinizi biliyoruz. Bu bilinç ve sorumluluk ile çalışıyor, en önemli gününüzde kendinizi bambaşka hissetmenizi sağlıyoruz.

Cansu Gökçe Organizasyon olarak Ankara düğün organizasyon firmalarından en önemli farkımız; sadece Ankara’da değil diğer şehirlerde de hizmet verebiliyor olmamız! Çevre illerden kalitemizi düğünlerinde yaşamak isteyen çiftlerimizin de en özel günlerinde yanında oluyoruz.

Sadece düğünlerde değil söz ve nişan organizasyonlarında, nikâhlarda, doğum günlerinde, nikâh sonrası yemeklerinde, mezuniyet balolarında, sünnet düğünlerinde, iş yemekleri ve toplantılarında da rol alabiliyoruz. Aksesuarlarımızın çeşitliliği, her organizasyona hâkimiyetimiz, tecrübelerimiz ve bilgi birikimlerimiz sayesinde farklı pek çok davetin altından başarıyla kalkacağımızdan eminiz. Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz özel günleriniz ise bunun en büyük kanıtı!

Yoğun bir tempoda çalışıyoruz. Özellikle de düğün mevsimine girdiğimiz dönemlerde bizi tercih edecekseniz en az 3 hafta önceden iletişime geçmenizi öneriyoruz. Böylelikle herhangi bir aksaklığa ihtimal vermiyor, davetinizi detaylı bir şekilde planlayabiliyoruz.

Yukarıda bahsettiğimiz imkânlarımızdan yararlanmak ve bizi daha iyi tanımak istiyorsanız sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz olarak doldurabilir ya da iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

İletişim

Cansu Gokce

  • Adres: Konutkent Mah. 3001 Sok. No:37/1 Çayyolu Ankara

Cansu Gökçe Organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!