Bloomy Studio

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın


Bloomy Studio Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  400-500 TL

Bloomy Studio Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Bloomy Studio Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Bloomy Studio Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Araç kiralama, Balayı, Barkovizyon, Catering, Çiçek, Davetiye, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü


 • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız?

  rustik, modern, klasik...

Bloomy Studio Hakkında

Düğününüzde her şeyin en ince ayrıntısına kadar mükemmel olmasını istiyorsunuz. Masa düzeninden sandalyelerin süslerine, nikah şekerinden masadaki çiçeklere kadar her şey sizin seçtiğiniz ve istediğiniz gibi olmalı. Bunun için size harika bir organizasyon şirketi önerimiz var: Bloomy Studio.

Çiçek tasarımıyla sektöre adımını atan firmamız, zaman içerisinde düğünününüz için bütün detayları üstlenir hale geldi. Bloomy Studio ekibi olarak, İstanbul’da başlayan serüvenimiz Ankara’nın en gözde ilçesi Çankaya’da devam ediyor. Sezonun trendlerini takip eden hizmet anlayışımızla sizin isteğinize göre, seçtiğiniz mekanı muhteşem bir düğün alanına dönüştürüyoruz.

Çiçeklerin yeri bizim için her zaman ayrı. Kişiye özel tasarladığımız gelin buketleri, gelinlerimiz tarafından oldukça seviliyor. Ayrıca, damadın yakasına iliştirmek için çiçeğin binbir rengini kullanmayı ve gelin buketine uyumlu olarak, nedimelerin kullanacağı aksesuarları da çiçeklerle birleştirmeyi çok seviyoruz. Bunun yanında çiçeklerle beraber kullandığımız yaratıcı aksesuarlarla birlikte, misafirlerinize mis kokular eşliğinde unutulmayacak bir düğün yaşatacağımıza eminiz.

Düğünlerinizde araç kiralama, nikah şekeri, havai fişek, LCV hizmeti, mekan giydirme, barkovizyon, catering, fotoğraf ve video, pasta, davetiye, masa sandalye temini, servis ekibi, dekor, ışık ve ses ekipmanları gibi pek çok hizmet sunuyoruz. Ayrıca düğününüzden sonra balayınız da hizmetlerimiz dahilinde. Size sağladığımız bu imkanlardan sonra, sizin hiçbir şey düşünmenize gerek kalmıyor. Sadece, ne istediğinizi seçiyorsunuz ve biz bunu hemen mümkün kılıyoruz. Siz de düğününüzün keyfini çıkarıp doyasıya eğleniyorsunuz.

Ankara organizasyon şirketleri arasında; rüstik, modern ve klasik tarzıyla dikkat çeken Bloomy Studio ekibi olarak pek çok organizasyona ev sahipliği yaptık ve şimdiye kadar çiftlerimiz bize hep olumlu geri dönüşlerde bulundular, arkadaşlarına bizi önerdiler. Bu da gösteriyor ki, yaptığımız işte doğru yoldayız.

Hizmetlerimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek ve bizimle iletişime geçmek için sayfanın yanında bulunan formunu doldurmanızı rica edeceğiz.

İletişim

 • Adres:

  Gaziosmanpaşa Mah. Nene Hatun Cad. 84/2 Çankaya

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Bloomy Studio Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.