Düğün Organizasyon Ankara

4Line Organizasyon

  • Min. Fiyat
    100 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

4Line Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
100 TL'den az

4Line Organizasyon Özellikler

Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

4Line Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

4Line Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, 4Line Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor.

4Line Organizasyon organizasyon stilini nasıl tanımlamaktadır?

"tasarıma dayalı"

4Line Organizasyon düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

4Line Organizasyon düğün organizasyonu dışında davet ve resepsiyon, bayi toplantısı, parti, kurumsal etkinlikler, sünnet düğünü, baby shower, mezuniyet törenleri, piknik, nişan, doğum günü organizasyonlarında hizmet vermektedir.

4Line Organizasyon hangi hizmetleri vermektedir?

4Line Organizasyon servis ve hizmet elemanı, dj, catering, lcv hizmeti, pasta, sanatçı, nikah şekeri, fotoğraf ve video, masa / sandalye temini, süsleme, kına gecesi, işık ve ses ekipmanları, mekan giydirme, çiçek, dekor hizmetlerini vermektedir.

4Line Organizasyon düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

4Line Organizasyon organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.

4Line Organizasyon Hakkında

2014 yılından beri değerli çiftlerimizin en değerli günlerini organize ediyoruz. Talep ve istekleriniz doğrultusunda kullandığımız ekipman altyapımız ve kaliteli hizmetlerimizle Türkiye genelinde başarılı işlere imza atan sayılı organizasyon firmalarından biri olmayı başardık. Her geçen biraz daha büyüyen müşteri portföyümüze profesyonel hizmetler verirken ilk önemsediğimiz şey %100 memnuniyet kazanmak. Ticari ilişkilerin yanında yaptığımız sosyal sorumluluk projeleri de ülkemize katkı sağlamaktayız.

4Line Organizasyon olarak, bugüne kadar birçok çiftin heyecanlarına ortak olduk ve yaptığımız her organizasyon çıtamızı biraz daha yükseltti. Elde ettiğimiz başarılılar ve memnuniyet geri dönüşlerin sağladığı olağanüstü motivasyonu müşterilerimize sunduğumuz profesyonel hizmetlerin kalitesine yansıtmaya çalıştık, yaptık da... Her türlü ihtiyacınızı karşılayabilecek altyapımız ile sizin de hayallerinize ışık tutmak istiyoruz. Bu aşamada benimsediğimiz düşünce; ‘’Gerçekleştireceğiniz organizasyonlar en önemli tanıtımımız olduğu için her şey kusursuz olmalıdır.’’

Kısacası Ankara düğün organizasyonu firmalarından biri ayıran özelliklerin başında isteklerinizle yakından ilgilenmemiz ve her detayı sizin yerinize düşünmemiz geliyor. Hem bu sayede ihtiyaçlarınızı karşılamak için başka firma ararken zaman da kaybetmemiş oluyorsunuz. Siz hayal edin ve gerisini bize bırakın! Uzun yıllar hafızalardan çıkmayacak harika bir organizasyon için profesyonel ekibimizle devreye giriyor; tarzınıza ve zevkinize en uygun hizmet ve içerik altyapısını oluşturuyoruz. Daha sonra önüne birçok alternatif sunuyor, yılların verdiği tecrübe ile yol göstericiniz oluyoruz. Konusunda uzman ekibimiz, yılların verdiği bilgi ve birikim, servis kadromuz, ekipman altyapımız ve ilk günkü heyecanımızla organizasyonunuzu düşlediğiniz gibi gerçekleştirmek için bizler hazırız. Peki siz hazır mısınız? Cevabınız; ‘’Evet!’’ ise hakkımızda daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurarak aklınızdaki tüm sorulara yanıt bulabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Sancak Mah.Cidde Cad. No 27/A Cankaya / Ankara

  • Haritadaki Konumu

    4Line Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.