Tarihi Mekanlar İstanbul

Meroddi Barnathan Hotel

Firma Düğün.com üzerinden hizmet veremiyor
Meroddi Barnathan Hotel

Meroddi Barnathan Hotel Hakkında

İnşası 130 yıl önceye dayanan Barnathan Apartmanları, günümüzde düğün ve davetlere ev sahipliği yapan Meroddi Barnathan Hotel İstanbul olarak hizmet veriyor. Antik Yunan ve Roma’dan motifler taşıyan tarihi atmosferi içerisinde çiftlere açık ve kapalı davet alanı alternatifleri sunuyor. Göz alıcı Boğaz ve Galata manzarası eşliğinde birbirinden şık düğünlere imza atıyor.

Davet Alanları

Düğünleri, panoramik şehir manzarasına sahip teras alanımızda gerçekleştiriyoruz. Burada 200 ila 300 kişilik konuk kapasitemiz bulunuyor. Açılıp kapanabilen tavan özelliği sayesinde çiftlerimizin tercihine göre otelimizde ister bir açık hava töreni ister kapalı bir salon düğünü gerçekleştirebiliyoruz. Yüksek tavanlı mimarimiz sebebiyle salonu kapalı olarak kullandığımızda da oldukça ferah bir ortam sunuyoruz.

Dekorasyon

İstanbul'da tarihi düğün mekanları arasında tarihi esintiler taşıyan iç mimarimizle ön plana çıkıyoruz. Düğünler için otelimizin ahşap ağırlıklı dekorasyonuna uygun, hem modern hem de geleneksel unsurları bir arada barındıran mekan tasarımları tercih ediyoruz. Çiftlerimizin zevkine göre konseptler belirliyor, bu doğrultuda masa ve sandalyeler seçiyor, gösterişli şamdanlar, renkli çiçek aranjmanları, supla çeşitleri, zarif masa üstü dekorları gibi masa üstü süslemelerinden faydalanıyoruz.

Hizmetler

Otelimizde dünyaevine girmek isteyen çiftleri, süsleme konusunda sektördeki önde gelen firmalar ile bir araya getiriyoruz. Profesyonel fotoğraf ve çekim ekipleri için tavsiyeler sunuyor, dilerseniz dışarıdan getirdiğiniz ekiplerle iş birliği de yapabiliyoruz. Ses ve sahne sistemleri için teknik destek sağlıyor, çözüm ortaklarımız aracılığıyla sunduğumuz çeşitli müzikal hizmetlerle davetinize renk katıyoruz.

Galata düğün mekanları arasında bir arayıştaysanız, sizleri hem tarihi hem de modern esintiler taşıyan mekanımıza davet ediyoruz. Eğer siz de benzersiz bir İstanbul manzarası eşliğinde ayrıcalıklı düğün hizmetlerinden faydalanarak unutulmaz bir davet hayata geçirmek istiyorsanız, sayfada yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilir, yandaki iletişim formunu doldurarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

Meroddi Barnathan Hotel Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Açılır kapanır tavan Bahçe Balkon Kolonsuz salon Şehir merkezinde Teras Yüksek tavan After Party alanı
Manzara
Boğaz manzaralı Deniz manzaralı Panoramik manzaralı Şehir manzaralı Tarihi yer manzaralı

Meroddi Barnathan Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Meroddi Barnathan Hotel düğün fiyatları ne kadar?

Meroddi Barnathan Hotel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 1.500 - 2.000 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 1.000 - 1.500 TL aralığından başlamaktadır.Meroddi Barnathan Hotel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 1.500 - 2.000 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 1.000 - 1.500 TL aralığından başlamaktadır.

Meroddi Barnathan Hotel kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Meroddi Barnathan Hotel 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 150 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Meroddi Barnathan Hotel düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Meroddi Barnathan Hotel düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi, catering firması getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı ve vale hizmeti sunmaktadır.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

Otopark yok

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

01:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

01:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.