Bella Wedding Antares
5,0
(24 Yorum)
5. yıl
Keçiören

Modern ve ihtişamlıGün ışığı alanYüksek tavanCanlı müzikSahne ışık sistemiAlkol servisi yokGeniş otoparkKolay ulaşım

50 - 900 Kişi
500 - 750 TL
İncele

Diğer Firmalar

Keçiören Kahveci Mirim

50 - 150 Kişi
250 - 500 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Ankara Etlik Düğün Salonları

Etlik, Keçiören’in yoğun nüfuslu semtlerinden biri. Ankara Etlik’te yaşayan çiftler, bu bölgede ihtiyaçlarını ve taleplerini karşılayacak çok sayıda düğün salonu bulabiliyor. Semtte yer yer kulüpler ve davet alanlarıyla da karşılaşabiliyoruz. Keçiörenli çiftler dışında buradaki salonlarla görüşmeye Yenimahalle, Altındağ ve Kazan gibi yakın ilçelerden de geliniyor.

Ankara düğün salonu Etlik bölgesinde kapalı alanlarıyla hizmet veriyor. Mekanların çoğunun açık alanı bulunmuyor. Kapalı alanda düğün yapmak, çiftlere birçok avantaj sunuyor. Dilediğiniz her mevsimde buradaki mekanlarda organizasyon yapabiliyorsunuz. Yağmur, kar, fırtına demeden eğlenmeye devam ediyorsunuz. Ayrıca kapasite ve süsleme açısından birbirinden farklılaşan birçok mekan seçeneğiniz oluyor. Seçenek çok olunca, tarzınıza ve bütçenize en yakın düğün mekanını seçme konusunda daha başarılı olabiliyorsunuz. Doğru düğün mekanını bulmanın püf noktaları yazısı da size yardımcı olacaktır.

Etlik düğün salonlarının davetli kapasiteleri ortalama 500-750 kişi civarında oluyor. Bu rakam düşebildiği gibi kalabalık organizasyon yapmak isteyen çiftlere daha geniş alanlar da bulunabiliyor. Davetlilerin rahat edebilmesi için mekanlarda genelde yuvarlak masa düzeni oluşturuluyor. Bazı salonlarda dikdörtgen masalara yer verildiğini de görüyoruz.

Ankara Etlik düğün salonları, yeni evlenecek çiftlere özel paketler hazırlıyor. Bu paketler, içeriğindeki hizmetlerin sayısına ve kalitesine göre fiyatlandırılıyor. Paket içerikleri, temel ihtiyaçlardan başlayarak lüks taleplere doğru artabiliyor.

Düğün salonunda organizasyon yapmayı düşünüyorsanız, Etlik’teki birçok salonun kolonlu veya az kolonlu olduğunu bilmelisiniz. Salondaki kolon sayısının minimum seviyede olması, davetlilerinizin dans pistini ve gelin-damat masasını kolayca görebilmesi açısından önemli bir konu. Ayrıca salonun havalandırma sisteminin kalitesi de ortamın ferahlığını etkileyen bir diğer detay. Görüştüğünüz düğün salonlarının havalandırmasını test etmenizi öneriyoruz.

Etlik Düğün Salonu Hizmetleri

Organizasyon: Etlik düğün salonu Ankara’da organizasyon konusunda başarılı olanlar arasında yer alıyor. Mekanların bünyelerindeki organizasyon ekipleri, düğün öncesinde çiftlerle görüşmelere başlıyor. Düğün akışını beraber çıkarıyorsunuz. Düğün günü de bu akış doğrultusunda çifti yönlendiriyorlar. Aynı zamanda talepleriniz doğrultusunda müzisyen, servis elemanı gibi tüm çalışanlarla onlar ilgileniyor.

Yemek Servisi: Etlik düğün salonlarının neredeyse hepsinde yemek servisi yapılıyor. Hazır yemek menülerinden birini seçebileceğiniz gibi tamamen size özel menü oluşturmalarını da talep edebiliyorsunuz. Menüler ara sıcak, başlangıç, ana yemek ve tatlıdan oluşuyor. Ayrıca bunların yanında sınırsız meşrubat servisi de yapılıyor. Dileyen çiftler meşrubat yerine alkollü içecek seçeneğini de değerlendirebiliyor.

Fotoğraf ve Video: Etlik’teki düğün salonlarından biriyle anlaştığınızda, mekanın anlaşmalı olduğu fotoğraf ekipleriyle çalışıyorsunuz. Yani dışarıdan herhangi bir firma getirmekle ve ekip aramakla vakit kaybetmiyorsunuz. Bu fotoğraf ekipleri, düğününüzü başından sonuna kadar kayıt altına alıyor. Düğünden sonra da çekilen tüm kareler ve video kayıtları çifte teslim ediliyor. Organizasyon esnasında takı töreni, dans esnasında davetlilerinizle çektirdiğiniz fotoğraflar ise anında baskı yöntemiyle kendilerine ulaştırılabiliyor.

Mekan Süsleme: Her mekanın kendine özgü bir süsleme stili bulunuyor. Bazıları tiffany sandalyelere tüller bağlarken bazıları saten kumaşlarla sandalye giydirme yapıyor. Hazır süslemelerinde dahi mekanların çoğu çifte renk alternatifi sunuyor. Çiftin seçtiği renk salon süslemelerine ve kullanılan aksesuarlara hakim oluyor. Tamamen çifte özel bir konsept oluşturmaları da mümkün. Bu durumda anlaşmalı oldukları organizasyon firmasıyla iletişime geçiyorlar.

Maket Pasta: Ankara Etlik düğün salonlarında, seremoni esnasında kullanmak üzere maket pastaları bulunuyor. Mekanların bazılarında tek seçenek olduğunu görüyoruz. Bir kısmında ise birden fazla maket pasta seçeneğinden dilediğinizi düğününüzde kullanabiliyorsunuz. Pasta seremonisinden sonra da davetlilerinize gerçek pasta dağıtılıyor.

DJ / Canlı Müzik: Düğünlerin olmazsa olmazı müzik! Tüm davetlilerinizin kurtlarını dökebilmesi ve böylesine keyifli bir başlangıcı hakkını vererek kutlayabilmeniz için müzik çok önemli. Ama endişeniz olmasın. Etlik’teki düğün salonlarının anlaşmalı olduğu birçok müzik ekibi bulunuyor. Sadece DJ ile eğlenebileceğiniz gibi canlı müzik ekipleriyle de düğününüze renk katabiliyorsunuz.

Ses ve Işık Sistemleri: Salonlara görüşmeye gittiğinizde hemen hepsinde ses ve ışık sistemlerinin hazır halde olduğunu görebilirsiniz. Kolonlarından mikserine kadar düğününüzde ihtiyacınız olan cihazların tamamını Etlik’teki mekanlarda bulmanız mümkün.

Etlik Düğün Salonları Fiyatları

Ankara Etlik düğün salonlarında her bütçeye hitap eden düğün paketleri bulmak mümkün. Bütçeniz çok yüksek değilse, sadece temel hizmetleri alacağınız ve davetlilerinize kuru pasta, meşrubat gibi atıştırmalıkları sunacağınız paketleri tercih edebilirsiniz. Bütçesi düşük olmayan çiftler ise volkan şovu, orkestra gibi ekstra hizmetlerin de bulunduğu yemekli paketleri seçebiliyorlar.

Yemekli düğün paketlerinde fiyatlar seçeceğiniz menüye göre belirleniyor. Örnek vermek gerekirse; ana yemekte beyaz etin bulunduğu bir menü, kırmızı etli olana göre daha uygun fiyatlarla sunulabiliyor. Tabii menünün yanında sunulacak içeceklerin seçimi de fiyatları etkiliyor. Alkollü içecek servisi yapılmasını isterseniz, yemek menüsü için alacağınız kişi başı fiyatın üzerine ekstra bir bedel ekleneceğini bilmelisiniz.

Düğün tarihiniz de fiyatların belirlenmesinde büyük rol oynuyor. Hafta içi düğünlerinde hafta sonundakilere göre, kış düğünlerinde de yazın yapılanlara göre çok daha avantajlı fiyatlarla karşılaşabiliyorsunuz.

Etlik düğün salonlarından net bir fiyat almak isterseniz; firma sayfalarını mutlaka ziyaret etmenizi öneriyoruz. Fotoğraflarını, hizmetlerini, çift yorumlarını ve diğer detaylarını beğendiğiniz mekanların sayfalarındaki ‘Fiyat Teklifi Al’ alanını doldurmayı unutmayın. Ne kadar çok mekandan teklif alırsanız, avantajlardan faydalanma ihtimaliniz o kadar artar!