Ankara Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Ankara Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Ankara Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
10.000 - 20.000 TL

Ankara Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Hayır
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Ankara Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Ankara Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Ankara Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 10.000 - 20.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 10.000 - 20.000 TL aralığından başlamaktadır. Ankara Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Ankara Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Ankara Düğün Salonu 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Ankara Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Ankara Düğün Salonu düğün dışında kına, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, nişan ve sünnet düğünü hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Ankara Düğün Salonu Hakkında

Ankara Düğün Salonu olarak 30 yılı aşkın bir süredir düğün sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Bu zamana kadar birçok düğüne şahitlik ettik ve organizasyon düzenlemek konusunda çokça deneyim elde ettik. Bu deneyimlerimizi ve tecrübelerimizi çalışmalarımıza yansıtarak her geçen gün daha başarılı hale geliyoruz. En özel günleriniz için Ankara Düğün Salonu Keçiören’de sizi bekliyor. İşini severek yapan güler yüzlü ve misafirlerimize saygılı personelimiz ile bir saniyesinde dahi mutsuz ve pişman olmayacağınız organizasyonlarınıza ev sahipliği yapıyoruz. Düğün ile birlikte nişan, kına gecesi, sünnet düğünü, özel toplantılar da dâhil her türlü yemekli ve yemeksiz organizasyonlarınız için güvenle bizi tercih edebilirsiniz.

Yüksek kapasiteli salonumuzda 1000 kişiye kadar konuğu rahatlıkla ağırlayabiliyoruz. Bu sebeple sevdiğiniz herkesi hiç şüphesiz düğününüze çağırabilirsiniz. 7 kişilik yuvarlak ve 6 kişilik dikdörtgen masalar ile oturma düzenimizi oluşturuyoruz. Masa ve sandalye giydirmelerinde ise beyaz rengini tercih ediyoruz. Salonumuza beyaz çiçekler ile donatılmış gelin yolundan geçerek giriş yapıyorsunuz. İç tasarım olarak sade olduğu kadar aynı zamanda şık da bir dekorasyona sahibiz ve beğeneceğinize eminiz.

Biraz da verdiğimiz detay hizmetlerden bahsetmek istiyoruz. 7 katlı yaş pasta, kuru pasta ve meşrubat ile yemeksiz düğünlerinizde servis yapıyoruz. Yemekli düğün düşünüyorsanız da bütçe ve lezzet konusunda şüpheniz olmasın. Lezzetli ve bütçenize uygun menüleri sizin oluşturuyoruz. Kırmızı et veya tavuk eti şeklinde yemek seçeneklerimiz mevcut. Paket halinde 72 poz, 1 albüm, 1 çerçeveli fotoğraf ve video çekimi hizmeti veriyoruz. Dilerseniz kuaför, gelinlik ve abiye konularında da çözüm ortaklarımız sayesinde yardımcı oluyoruz.

Bütün bu hizmetlerden yararlanmak ve düğününüzü bizimle yapmak isterseniz yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ankara Düğün Salonu fiyatları için de merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Etlik Mahallesi, Yeni Etlik Caddesi 205/B, 233. Sk, 06010 Keçiören/Ankara

 • Nasıl gelinir?

  Ayvalı Merkez Camii Yanı Özel Meltem Lisesi Karşısındayız.

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Ankara Düğün Salonu Yol Haritası

Ankara Düğün Salonu Düğün Yorumları (1)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Mustafa

Düğün Tarihi: 15.08.2015


Mekan konum olarak cadde üzerinde konumlandığı için toplu taşıma araçlarına cok yakın ulaşım olarak da çok kolay bulunan bir yer. aynı zamanda otoparkı mevcuttu. 400 kişi kapasiteli mekanda yaklaşık 300 e yakın konuğumuz oldu. Kapalı bir mekan olmasına rağmen sadece 1 kolon vardı ve hiç rahatsızlık... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.