Jw Marriott Ankara
11 Yorum
Çankaya
16 saatte cevap verir

Butik düğüne uygunModern ve ihtişamlıDünya mutfağıSahne ışık sistemiBüyük gelin odasıGeniş otoparkKolay ulaşım5 yıldızlı otel

100 - 2000 Kişi
2.850
1.700 TL
İncele
Beylerbeyi Ankara Nikah Balo Etkinlik
5,0
(14 Yorum)
4. yıl
Yenimahalle
1 saatte cevap verir

Modern ve ihtişamlıYüksek tavanKolonsuzMenü tadımıGeniş dans pistiCanlı müzikSahne ışık sistemiÖzel aile masası

150 - 2000 Kişi
2.000 – 3.000 TL
İncele
Atakule Wedding & Events
2 Yorum
Çankaya
3 saatte cevap verir

Teras salonFarklı konseptlerCam salonAçık nikah alanıMenü tadımıBüyük gelin odasıGeniş otoparkKolay ulaşım

50 - 1000 Kişi
1.250
790 TL
İncele
Atakule Wedding & Events
3 Yorum
Çankaya
1 saatte cevap verir

Teras salonFarklı konseptlerGün ışığı alanAçık nikah alanıMenü tadımıBüyük gelin odasıGeniş otoparkKolay ulaşım

100 - 1000 Kişi
1.325
790 TL
İncele

Diğer Firmalar

50 - 450 Kişi
2.000 – 3.000 TL
10 - 1000 Kişi
2.000 – 3.000 TL
100 - 450 Kişi
2.000 – 3.000 TL
2.000 – 3.000 TL
2.000 – 3.000 TL
Gölbaşı
İncek Arena
200 - 1500 Kişi
2.000 – 3.000 TL
100 - 625 Kişi
2.000 – 3.000 TL
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Ankara Lüks Düğün Salonları

Ankara’nın lüks düğün mekanları, karşınıza pek çok davet alanı seçeneği çıkarıyor. Böylece aklınızdaki düğüne uygun bir mekan bulmanız kolaylaşıyor. Bu lüks davet alanları arasında; kulüpler ve davet alanları, kır mekanları, oteller ve nikah sonrası yemeği yerleri bulunabiliyor. Ayrıca Ankara lüks mekanları açık ve kapalı alan seçenekleri konusunda da oldukça zengin.

Ankara’nın en iyi düğün salonları, şehrin pek çok ilçesinde karşınıza çıkabiliyor. Bu ilçeler arasında en popüler olan ise Çankaya. Çankaya lüks düğün mekanları, tecrübeli ekipleri ile eksiksiz davetlere imza atıyor. Bununla birlikte Gölbaşı da en lüks düğün salonlarının yoğun olarak bulunduğu ilçeler arasında yer alıyor. Yenimahalle ve Kazan gibi ilçelerde de çeşitli davet alanları, düğünlere ev sahipliği yapıyor.

Ankara’nın en iyi düğün salonu alternatifleri, geniş bir kapasite aralığında hizmet veriyor. Bu sayede davetli sayınız kaç kişi olursa olsun kendinize uygun bir seçenek bulmanız kolaylaşıyor. Lüks davet alanları, kapılarını 50 kişiden de az katılımlı düğünler için açmaya başlıyor. Ankara’nın en büyük düğün salonu ise 3000 kişiye kadar hizmet verebiliyor.

Ankara en iyi düğün mekanları, farklı fiziksel özellikler gösterebiliyor. Örneğin mekanların çoğunun tavanları oldukça yüksek olmasıyla dikkat çekiyor. Böylece ferah düğünler mümkün oluyor. Ayrıca bahçesi bulunan lüks mekanların sayısı da bir hayli fazla. Bununla birlikte lüks davet alanlarının birçoğu şehrin kalbinde hizmet veriyor.

Ankara En Lüks Düğün Salonlarının Paketleri

Ankara en iyi düğün salonu seçenekleri, sundukları zengin paketler ile dikkat çekiyor. Mekanlar, kapsamlı hizmet paketleri hazırlayarak düğün gününüzü eksiksiz geçirmenizi sağlıyor. Hemen hemen her davet alanında ışık ve ses hizmetleri, paketlere dahil ediliyor. Bununla birlikte özel sahne kurulum hizmetleri de paketlerde yerini alıyor. Böylece gönlünüzce eğlenebiliyorsunuz.

Ankara lüks düğün mekanları, yemekli veya kokteyl davetleri ağırlayabiliyor. Mekanlar, aklınızdaki servis seçeneğine göre farklı paketler hazırlıyor. Bu paketlerin ortak noktaları ise yemek ve ikram menülerini çoğu davet alanında tadabilmeniz. Ayrıca lüks mekanlar, memnuniyetinizi garanti altına almak için bu menülerde değişiklik yapmanızı da sağlayabiliyor.

Ankara’daki lüks düğün mekanlarında karşımıza çıkan bir diğer hizmet, engin bilgileri ile düğün gününüzü kolaylaştıran profesyonel davet sorumlularının desteği. Davet alanlarının geniş ekiplerinde yer alan profesyoneller, düğün gününüzden önce sizinle bir araya geliyor. Aklınızdaki davet hakkında sizden bilgi alıyor ve buna uygun olarak düğününüzü planlıyor. Böylece stres ve iş yükünüz azalıyor.

Fotoğraf ve video çekim ekiplerinin sunduğu hizmetler de çoğu mekanda paketlere dahil ediliyor. Davet alanları, en özel gününüzü başından sonuna kadar hatırlamanıza önem veriyor ve profesyonel ekipler ile anlaşıyor. Bu hizmeti sunmayan düğün yerleri, kendi bulduğunuz ekiplerle de çalışabiliyor. Fotoğrafçıların sundukları hizmetler, ekipten ekibe değişiklik gösterebiliyor.

Ankara En İyi Düğün Salonları Nasıl Seçilir?

Ankara’daki en iyi düğün mekanı, beklentilerinizi en uygun şekilde karşılayan davet alanıdır diyebiliriz. Bu sebeple düğün mekanı seçerken dikkat etmeniz gereken bazı özellikler var. Bunların başında da davet alanlarının kapasitesi yer alıyor. Davetli sayınıza uygun bir mekan seçmek, hizmetlerin düzgün bir şekilde verilebilmesi için büyük önem arz ediyor.

Ankara, sonbahar ve kış aylarında oldukça soğuk geçiyor. Bu sebeple mekanların fiziksel özelliklerini de göz önünde bulundurmanızı öneriyoruz. Örneğin; yaz düğünü düşünüyorsanız açılabilir tavan, teras ve balkon gibi özelliklerin mekanda bulunması gerekiyor. Soğuk sezonlarda yapılan düğünler için ise kapalı salonlardan birini tercih etmek isteyebilirsiniz.

Elinizdeki bütçe, Ankara lüks mekanları arasından yapacağınız seçime etki edebilir. Bunun için davet alanı aramaya başlamadan önce müstakbel eşinizle bir bütçede karar kılabilirsiniz. Bu bütçeyi bulduğunuz mekanlara göre arttırıp azaltmayı da düşünebilirsiniz. Böylece hayallerinizdeki düğünü, ekonominize zarar vermeden gerçekleştirebilirsiniz.

Sizin için en iyi düğün mekanı, o günü tamamen size ayıran bir davet alanı olabilir. Bunun için mekanlarla anlaşmadan önce “Aynı gün içerinde kaç düğün ağırlıyorsunuz?” sorusunu yöneltebilirsiniz. Mekanlar özellikle küçük ekipler ile çalışıyorsa bu sorunun önemi artıyor. Böylelikle özel gününüzde tüm ekibin desteği yanınızda oluyor.

Ankara’nın En Lüks Düğün Salonu Fiyatları

Ankara’nın lüks düğün mekanlarının fiyatlarına etki eden bazı faktörler var. Bunların başında da yemekli veya kokteyl davet seçeneği geliyor. Yemekli düğünler için uzun menüler hazırlanıyor. Bu sebeple genel maliyet de artıyor. Kokteyl düğün seçeneğinde ise atıştırmalık lezzetler servis ediliyor. Bu sebeple fiyatlar daha uygun oluyor. Ankara en pahalı düğün mekanlarında yemekli davetinizi daha uygun bir bütçeyle düzenlemek için tavuklu menülerden birini tercih edebilirsiniz.

Ankara lüks mekan fiyatlarına etki eden bir diğer etken, düğün sezonları. Davet alanları yaz aylarında çok daha popüler hale geliyor. Bu sebeple de talep edilen fiyatlar, sıcak havalarla birlikte artıyor. Bununla birlikte Ankara en pahalı düğün salonu seçenekleri dahil olmak üzere mekanlar, erken rezervasyon indirimleri uygulayabiliyor. Ayrıca sonbahar ve kış düğünleri daha düşük bütçelerle gerçekleştirilebiliyor.

Ankara lüks düğün mekanları nelerdir, hangi hizmetleri sunarlar ve fiyatları neye göre değişir, sizin için anlattık. Şimdi bulunduğunuz sayfadan size en uygun mekanı bulabilirsiniz. Bunun için sol üst köşede bulunan filtreme aracını kullanmayı unutmayın. İlginizi çeken firmaların sayfalarındaki formları doldurarak fiyatlandırma bilgisi de alabilirsiniz.