Çayyolu Düğün Salonları

Ankara Çayyolu 'nda kendinize uygun düğün salonunu bulmak için acele edin! Mekanları incelerken fiyatlarına ve indirimlerine de dikkat etmeyi unutmayın.

Gala Balo Salonu
Düğün.com
Özel
İndirimi
26
4
Gala Balo Salonu

11 yorum

Çankaya

Çankaya düğün mekanları arasında hizmet veren Gala Balo Salonu’na hoş geldiniz! 2008 yılından beri sektörde yer alan, tecrübeli ve uzman ekibimizle sizi Gala’ya bekliyoruz. Mekanımız açıldığı...

Üyelere Özel

210,00 ₺ İndirimi Gör

Maks. Kapasite
400-500 kişi
Şaziye Event
5

Şaziye Event Çayyolu sunduğu eğlence ortamıyla ihtişamlı ziyafetlere ev sahipliği yapıyor! Renk renk ışıklandırmalarla donattığımız mekanımızda adeta şölen havası yaratıyoruz. Çiftlerimiz ve...

Maks. Kapasite
100-200 kişi
Min. Yemekli
100-150 TL
Hotel Excellence Inn
50
Hotel Excellence Inn

2 yorum

Çankaya

2018 yılından itibaren hizmet vermeye başlayan Hotel Excellence Inn, Ankara’nın kalbinde yer alan onumu ve farklı tasarımıyla dikkat çekmeyi başarıyor. Bulunduğu konum sayesinde; restoran, eğlence...

Maks. Kapasite
200-300 kişi
Min. Yemekli
200-300 TL
Dream Garden
Düğün.com
Özel
İndirimi
38
10
Dream Garden

13 yorum

Çankaya

Dream Garden Düğün Salonu, gün batımında başlayan harika bir manzarayla davetinizi başlatıyor. Bu romantik andan sonra dilediğiniz konseptte ayakta nikahınızı gerçekleştiriyoruz. Nefes kesen...

Üyelere Özel

Hafta Sonu, Kokteyl, Paket

28.000,00 ₺ İndirimi Gör

Maks. Kapasite
400-500 kişi
Aqua Apple Garden
20
Aqua Apple Garden

7 yorum

Çankaya

Aqua Apple Garden, uzun yıllardır hizmet sektöründe faaliyet göstererek edindiği birikimi hayallerinizdeki kır düğününü gerçeğe çevirmek için kullanıyor. Havuz başı ve kır düğünü konseptini...

Maks. Kapasite
750-1.000 kişi
Min. Yemekli
100-150 TL
Akman Rönesans
19
2
Akman Rönesans

28 yorum

Çankaya

Akman Rönesans Balo ve Davet Salonu, Ankara’nın en güzide semtlerinden biri olan Çayyolu’nda, ulaşımı kolay bir konumda yer alıyor. Eşsiz mimarisi, keyifli manzarası, güler yüzlü hizmeti ve şık...

Maks. Kapasite
500-750 kişi
Min. Yemekli
200-300 TL

Diğer Firmalar

Firmanızı Ücretsiz Ekleyin

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Çayyolu Düğün Salonları

Ankara’nın en lüks ve yoğun nüfuslu semtlerinden biri Çayyolu! Burada evliliğe adım atan çiftler için de birçok düğün salonu alternatifi bulunuyor. Semtteki düzenin, düğün salonlarına da yansıdığını görebiliyoruz. Salonlar; şıklıklarıyla ve geniş yapılarıyla oldukça dikkat çekiyor.

Çayyolu’ndaki mekanlarda düğün organizasyonlarının dışında kına geceleri ve nişan törenleri de düzenlenebiliyor. Bazı düğün mekanlarının birden fazla salonu oluyor. Kapasitesi daha az olan salonlarını butik organizasyonlar için hazırlıyor ve değerlendiriyorlar. Süslemelerini ve oturma düzenlerini de yapacağınız organizasyonun türüne göre planlıyorlar.

Çayyolu düğün salonlarının davetli kapasiteleri 200’den başlıyor ve bu rakam 1.000 kişiye kadar yükselebiliyor. Bölgedeki düğün salonları her çifte hitap etmeye özen gösteriyor. Farklı kapasitelerde alanlar sunmalarının da en büyük sebeplerinden biri bu. Oturmalı düzen yerine kokteyl tarzında bir masa düzeni oluşturmak isterseniz, o zaman kapasitenin daha da artacağını bilmelisiniz.

Çayyolu’ndaki salonlarda, eğlence faslına geçmeden önce nikah seremonisi de düzenlenebiliyor. Bunun için önceden bağlı olduğunuz belediyeden nüfus memuru talebinde bulunmanız ve istediğiniz düğün tarihi için gün almanız gerekiyor. Sonrasında mekanda size özel hazırlanan gelin-damat masasında ve sevdiklerinizin önünde nikahınız kıyılıyor.

Çayyolu’ndaki düğün salonları, Çankaya’nın diğer semtlerindeki çiftler dışında Yenimahalle, Gölbaşı, Mamak gibi çevre ilçelerdeki kişiler tarafından da ilgi görüyor. Ankara’nın tam merkezinde yer aldığı için ulaşım açısından zorluk yaşanmaması da cazip geliyor.

Çayyolu Düğün Salonlarının Paketleri

Ankara Çayyolu’nda her bütçeye hitap eden farklı düğün paketi seçenekleri sunuluyor. Düğün salonları; paketleri genelde standart, lüks ve VIP olacak şekilde hazırlıyorlar.

Çayyolu standart düğün paketlerinde; mekan kiralama, ikramlar, ses ve ışık sistemleri, DJ, gelin odası kullanımı, fotoğraf ve video hizmetleri, volkan şovu gibi hizmetler bulunuyor. Bunlara ek olarak her pakette fiyat dahilinde servis personeli hizmeti de veriliyor. Ayrıca mekanların standart süslemeleri de paket dahilinde yapılıyor.

Paketlerin seviyesi yükseldikçe, barındırdıkları hizmet sayısı da artıyor. Mesela daha lüks olan paketlerde havai fişek gösterisi, canlı müzik gibi hizmetler bulunuyor. Mekanda kullanılan aksesuarların kalitesi de bu paketlerle beraber yükselebiliyor.

Çayyolu düğün salonlarında paketlerin dışında birçok ekstra hizmet de veriliyor. Tamamen size özel bir konsept oluşturmalarını isterseniz, bunu paketten ekstra olarak fiyatlandırıyorlar. Düğününüzde nedimelerin size eşlik etmesini talep ederseniz, bunu da ekstra hizmet olarak almanız gerekiyor.

Yemekli düğün yapmak isterseniz, bu durumda paket içeriklerine menü seçenekleri de dahil oluyor. Menüler, ana yemek seçimine göre birbirinden ayrılıyor. Ana yemek olarak kırmızı veya beyaz et seçebiliyorsunuz. Bazı düğün salonlarında ise diyabet, çocuk menüsü gibi men, alternatifleri sunabiliyorlar. Menünün yanında meşrubatın dışında alkollü içecek servisi yapılmasını da talep edebiliyorsunuz. Alkol servisinde, limitli ve limitsiz seçenekleri karşınıza çıkıyor.

Çayyolu Düğün Salonlarının Sunduğu Ekstra Hizmetler

Çayyolu düğün salonlarının çiftlere sunabildiği birçok ekstra hizmet bulunuyor. Bu hizmetlerin hepsini bünyelerindeki ekiplerle karşılamak yerine anlaşmalı firmalarından destek almayı tercih ediyorlar.

Dekorasyon konusunda; masalara kristal şamdanlar, gelin yolu, fotoğraf köşeleri, karşılama panosu gibi süslemeyle ilgili aklınıza gelen birçok detayı gerçekleştirmelerini isteyebiliyorsunuz. İşte burada devreye anlaşmalı oldukları organizasyon firmaları giriyor. Bu firmalar tarafından size birden fazla alternatif gösteriliyor ve içlerinden en beğendiğinizi seçmeniz isteniyor. Dilerseniz düğün salonu için en trend dekorasyon fikirlerini inceledikten sonra da karar verebilirsiniz.

Çayyolu’ndaki düğün salonlarında orkestra hizmeti de bulunuyor. Düğününüzde geniş bir orkestranın sahne almasını istiyorsanız; mekan yetkililerine sevdiğiniz müzik tarzını ve bütçenizi belirtmeniz yeterli oluyor.

Düğün salonlarının bünyelerinde yer alan fotoğraf ekipleri, dilerseniz düğün albümü için de çekim yapabiliyor. Tabii bunun için ekstra ücret ödemeniz ve ekiple detaylı bir toplantı yapmanız gerekiyor.

Çayyolu düğün salonlarındaki ekiplerin bir kısmı, çiftleri gelinlikten araba kiralamaya kadar ihtiyaçları olan her konu için uzman firmalara yönlendirebiliyor. Yani anlaştığınız mekandan düğün sürecinizle ilgili farklı konularda da destek alabilmeniz mümkün.

Çayyolu’ndaki bazı düğün salonları, organizasyon konusunda dışarıdan bir firmayla çalışmanıza da müsaade edebiliyor. Tanıdığınız veya uygun fiyatlarına güvendiğiniz firmalar varsa onlarla çalışmak da sizin için avantajlı olabiliyor. Ancak bunu önceden mekanla görüşmeniz şart. Çünkü mekan kuralları gereğince sadece anlaşmalı firmalarla çalışılması şart koşulabilir.

Ankara Çayyolu Düğün Salonları Fiyatları

Çayyolu düğün salonlarında çiftlere toplam bir fiyat veriliyor. Size sundukları düğün paketlerinden birini tercih ederseniz; davetli sayınıza, düğün tarihinize ve paket içeriğine göre fiyat belirleniyor. Eğer yemekli düğün yapmak isterseniz bu fiyatlandırma kişi başı sisteme dönüyor. Menü içeriğindeki yemeklere göre davetli sayınız doğrultusunda kişi başı ödeme yapıyorsunuz. Mesela beyaz etli menülere kırmızı etli olanlara göre daha uygun fiyatlar ödüyorsunuz.

Düğün tarihinizin fiyatları etkilediğini belirtmiştik. Şöyle ki çiftlerin daha az talep gösterdiği günler için mekanlar uygun fiyatlar talep edebiliyor. Özellikle kış döneminde, düğün salonları neredeyse %40’a varan indirimler yapıyor. Aynı durum hafta içi düğünleri için de geçerli.

Çayyolu düğün salonlarının sayfalarından minimum fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Tabii her organizasyonun kapasitesi ve her çiftin talepleri farklı olacağı için bu fiyatlar değişecektir. Firma sayfalarından form doldurarak net fiyatlar alabilir ve fiyat aldığınız mekanlar arasından seçim yapabilirsiniz.

Tüm Şehirler Düğün Mekanları