Dream Garden
5,0
(18 Yorum)
5. yıl
Çankaya

Orman içindeButik düğüne uygunRustik süslemelerKır düğünü ışıklarıÇim zeminÖzel nikah alanıBüyük gelin odası

100 - 450 Kişi
750 - 1.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

1.500 - 2.000 TL
200 - 875 Kişi
1.000 - 1.500 TL
100 - 625 Kişi
750 - 1.000 TL
50 - 75 Kişi
250 - 500 TL
100 - 875 Kişi
250 - 500 TL
200 - 875 Kişi
250 TL'den az
100 - 350 Kişi
1.000 - 1.500 TL
50 - 150 Kişi
250 - 500 TL
50 - 75 Kişi
250 - 500 TL
50 - 150 Kişi
250 TL'den az
200 - 1500 Kişi
250 - 500 TL
100 - 350 Kişi
250 - 500 TL
100 - 350 Kişi
250 - 500 TL
50 - 75 Kişi
250 - 500 TL
100 - 875 Kişi
250 - 500 TL
200 - 875 Kişi
500 - 750 TL
Çankaya
Meşrep
100 - 875 Kişi
1.500 - 2.000 TL
50 - 150 Kişi
500 - 750 TL
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Çayyolu Düğün Salonları

Ankara’nın en lüks ve yoğun nüfuslu semtlerinden biri Çayyolu! Burada evliliğe adım atan çiftler için de birçok düğün salonu alternatifi bulunuyor. Semtteki düzenin, düğün salonlarına da yansıdığını görebiliyoruz. Salonlar; şıklıklarıyla ve geniş yapılarıyla oldukça dikkat çekiyor.

Çayyolu’ndaki mekanlarda düğün organizasyonlarının dışında kına geceleri ve nişan törenleri de düzenlenebiliyor. Bazı düğün mekanlarının birden fazla salonu oluyor. Kapasitesi daha az olan salonlarını butik organizasyonlar için hazırlıyor ve değerlendiriyorlar. Süslemelerini ve oturma düzenlerini de yapacağınız organizasyonun türüne göre planlıyorlar.

Çayyolu düğün salonlarının davetli kapasiteleri 200’den başlıyor ve bu rakam 1.000 kişiye kadar yükselebiliyor. Bölgedeki düğün salonları her çifte hitap etmeye özen gösteriyor. Farklı kapasitelerde alanlar sunmalarının da en büyük sebeplerinden biri bu. Oturmalı düzen yerine kokteyl tarzında bir masa düzeni oluşturmak isterseniz, o zaman kapasitenin daha da artacağını bilmelisiniz.

Çayyolu’ndaki salonlarda, eğlence faslına geçmeden önce nikah seremonisi de düzenlenebiliyor. Bunun için önceden bağlı olduğunuz belediyeden nüfus memuru talebinde bulunmanız ve istediğiniz düğün tarihi için gün almanız gerekiyor. Sonrasında mekanda size özel hazırlanan gelin-damat masasında ve sevdiklerinizin önünde nikahınız kıyılıyor.

Çayyolu’ndaki düğün salonları, Çankaya’nın diğer semtlerindeki çiftler dışında Yenimahalle, Gölbaşı, Mamak gibi çevre ilçelerdeki kişiler tarafından da ilgi görüyor. Ankara’nın tam merkezinde yer aldığı için ulaşım açısından zorluk yaşanmaması da cazip geliyor.

Çayyolu Düğün Salonlarının Paketleri

Ankara Çayyolu’nda her bütçeye hitap eden farklı düğün paketi seçenekleri sunuluyor. Düğün salonları; paketleri genelde standart, lüks ve VIP olacak şekilde hazırlıyorlar.

Çayyolu standart düğün paketlerinde; mekan kiralama, ikramlar, ses ve ışık sistemleri, DJ, gelin odası kullanımı, fotoğraf ve video hizmetleri, volkan şovu gibi hizmetler bulunuyor. Bunlara ek olarak her pakette fiyat dahilinde servis personeli hizmeti de veriliyor. Ayrıca mekanların standart süslemeleri de paket dahilinde yapılıyor.

Paketlerin seviyesi yükseldikçe, barındırdıkları hizmet sayısı da artıyor. Mesela daha lüks olan paketlerde havai fişek gösterisi, canlı müzik gibi hizmetler bulunuyor. Mekanda kullanılan aksesuarların kalitesi de bu paketlerle beraber yükselebiliyor.

Çayyolu düğün salonlarında paketlerin dışında birçok ekstra hizmet de veriliyor. Tamamen size özel bir konsept oluşturmalarını isterseniz, bunu paketten ekstra olarak fiyatlandırıyorlar. Düğününüzde nedimelerin size eşlik etmesini talep ederseniz, bunu da ekstra hizmet olarak almanız gerekiyor.

Yemekli düğün yapmak isterseniz, bu durumda paket içeriklerine menü seçenekleri de dahil oluyor. Menüler, ana yemek seçimine göre birbirinden ayrılıyor. Ana yemek olarak kırmızı veya beyaz et seçebiliyorsunuz. Bazı düğün salonlarında ise diyabet, çocuk menüsü gibi men, alternatifleri sunabiliyorlar. Menünün yanında meşrubatın dışında alkollü içecek servisi yapılmasını da talep edebiliyorsunuz. Alkol servisinde, limitli ve limitsiz seçenekleri karşınıza çıkıyor.

Çayyolu Düğün Salonlarının Sunduğu Ekstra Hizmetler

Çayyolu düğün salonlarının çiftlere sunabildiği birçok ekstra hizmet bulunuyor. Bu hizmetlerin hepsini bünyelerindeki ekiplerle karşılamak yerine anlaşmalı firmalarından destek almayı tercih ediyorlar.

Dekorasyon konusunda; masalara kristal şamdanlar, gelin yolu, fotoğraf köşeleri, karşılama panosu gibi süslemeyle ilgili aklınıza gelen birçok detayı gerçekleştirmelerini isteyebiliyorsunuz. İşte burada devreye anlaşmalı oldukları organizasyon firmaları giriyor. Bu firmalar tarafından size birden fazla alternatif gösteriliyor ve içlerinden en beğendiğinizi seçmeniz isteniyor. Dilerseniz düğün salonu için en trend dekorasyon fikirlerini inceledikten sonra da karar verebilirsiniz.

Çayyolu’ndaki düğün salonlarında orkestra hizmeti de bulunuyor. Düğününüzde geniş bir orkestranın sahne almasını istiyorsanız; mekan yetkililerine sevdiğiniz müzik tarzını ve bütçenizi belirtmeniz yeterli oluyor.

Düğün salonlarının bünyelerinde yer alan fotoğraf ekipleri, dilerseniz düğün albümü için de çekim yapabiliyor. Tabii bunun için ekstra ücret ödemeniz ve ekiple detaylı bir toplantı yapmanız gerekiyor.

Çayyolu düğün salonlarındaki ekiplerin bir kısmı, çiftleri gelinlikten araba kiralamaya kadar ihtiyaçları olan her konu için uzman firmalara yönlendirebiliyor. Yani anlaştığınız mekandan düğün sürecinizle ilgili farklı konularda da destek alabilmeniz mümkün.

Çayyolu’ndaki bazı düğün salonları, organizasyon konusunda dışarıdan bir firmayla çalışmanıza da müsaade edebiliyor. Tanıdığınız veya uygun fiyatlarına güvendiğiniz firmalar varsa onlarla çalışmak da sizin için avantajlı olabiliyor. Ancak bunu önceden mekanla görüşmeniz şart. Çünkü mekan kuralları gereğince sadece anlaşmalı firmalarla çalışılması şart koşulabilir.

Ankara Çayyolu Düğün Salonları Fiyatları

Çayyolu düğün salonlarında çiftlere toplam bir fiyat veriliyor. Size sundukları düğün paketlerinden birini tercih ederseniz; davetli sayınıza, düğün tarihinize ve paket içeriğine göre fiyat belirleniyor. Eğer yemekli düğün yapmak isterseniz bu fiyatlandırma kişi başı sisteme dönüyor. Menü içeriğindeki yemeklere göre davetli sayınız doğrultusunda kişi başı ödeme yapıyorsunuz. Mesela beyaz etli menülere kırmızı etli olanlara göre daha uygun fiyatlar ödüyorsunuz.

Düğün tarihinizin fiyatları etkilediğini belirtmiştik. Şöyle ki çiftlerin daha az talep gösterdiği günler için mekanlar uygun fiyatlar talep edebiliyor. Özellikle kış döneminde, düğün salonları neredeyse %40’a varan indirimler yapıyor. Aynı durum hafta içi düğünleri için de geçerli.

Çayyolu düğün salonlarının sayfalarından minimum fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Tabii her organizasyonun kapasitesi ve her çiftin talepleri farklı olacağı için bu fiyatlar değişecektir. Firma sayfalarından form doldurarak net fiyatlar alabilir ve fiyat aldığınız mekanlar arasından seçim yapabilirsiniz.