Hotel Excellence Inn

2 Yorum

E-posta Gönder

Hotel Excellence Inn

Kapasite Bilgileri

Hotel Excellence Inn - Kır Düğünü
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Hotel Excellence Inn Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
350 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
200 - 350 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
200 - 350 TL

Hotel Excellence Inn Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Havuz başı Şehir merkezinde
Manzara
Bahçe manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet
Hazırlık odası
Evet
Olumsuz hava koşullarına karşı önlem
Evet

Hotel Excellence Inn Sıkça Sorulan Sorular

Hotel Excellence Inn düğün fiyatları ne kadar?

Hotel Excellence Inn düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 350 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.Hotel Excellence Inn düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.


Hotel Excellence Inn kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Hotel Excellence Inn 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Hotel Excellence Inn düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Hotel Excellence Inn düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, vale hizmeti, yemek servisi ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Hotel Excellence Inn düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Hotel Excellence Inn düğün dışında mezuniyet törenleri, nişan, açılışlar, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, sünnet düğünü, davet ve resepsiyon, doğum günü, parti, kına ve baby shower hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Hotel Excellence Inn Hakkında

2018 yılından itibaren hizmet vermeye başlayan Hotel Excellence Inn, Ankara’nın kalbinde yer alan onumu ve farklı tasarımıyla dikkat çekmeyi başarıyor. Bulunduğu konum sayesinde; restoran, eğlence mekanları ve alışveriş merkezlerine yürüme mesafesinde. Tüm tecrübemizle birlikte sizin mutlu ve konforlu hissetmeniz için çalışıyoruz. Hayallerinizin ötesinde bir hizmet anlayışımızla, çeşitli davet ve organizasyonlarınıza ev sahipliği yapıyoruz.

Otelimizde; açılışlardan mezuniyet balolarına, kurumsal etkinliklerden düğün organizasyonlarına pek çok etkinlik düzenliyoruz. Özel günlerin unutulmaz olmasını sağlamak için, deneyimli ekibimizle birlikte memnuniyetinizi sağlamak adına elimizden geleni yapıyoruz. Ayrıca otelimizde, hayatınızın ilk gününe merhaba demek için kır düğünü düzenlemek isterseniz, geniş bir havuz eşliğinde yeşil alanımız da bulunuyor. 1200 metrekarelik bu alanımızda, beklentilerinizi ve hayallerinizi gerçekleştirmek için bütün hazırlıkları yapıyoruz.

Düğününüze hazırlanmak için size en özel odalarımızdan birini tahsis ediyoruz. Modern dekore edilmiş ve her ihtiyaca hitap eden bu odalarımızda, kusursuz bir şekilde ve yakınlarınızla birlikte muhteşem düğününüz için hazırlıklarınızı tamamlayabiliyorsunuz. Bu esnada, size küçük atıştırmalıklar sunarak, tatlı bir süreç geçirmenizi sağlıyoruz.

Masa ve sandalye düzeniniz, davetli sayınıza göre ayarlanıyor. Kibar ve zarif tarzda seçilmiş sandalye ve masaları, düğün konseptinizi tamamlayacak şekilde yerleştiriyoruz.

Misafirlerinize; muazzam lezzetler sunmak isterseniz, alanında uzman ve ödüllü aşçılarımız tarafından hazırlanan menüler konuklarınıza servis ediliyor. Sizin belirlediğiniz menü çerçevesinde; değişiklik yapmak istediğiniz takdirde bunu bize, düğünden önce söylemeniz yeterli olacaktır.

Düğününüzden sonra eğlenceye devam etmek için bir after party alanımız da bulunuyor. Burada, sevdiklerinizle birlikte doyasıya eğlenmek ve düğünün tatlı telaşını üzerinizden atmak için mükemmel bir ortam sunuyoruz. Dilediğiniz takdirde, size özel hazırlanan odalarda konaklayabilirsiniz.

Hotel Excellence Inn Ankara iletişim bilgilerini öğrenmek ve hizmet detaylarımız hakkında bilgi edinmek için sayfanın en başında bulunan numarayı arayarak bize ulaşabilirsiniz! Heyecanınızı paylaşmak için sabırsızlıkla bekliyoruz!

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

 • Genel Müdür

İletişim

 • Adres:

  Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi, 2914.Cadde, No:4, 06810 Çayyolu - Çankaya/Ankara

 • Nasıl gelinir?

  Çankaya Belediye Binası Karşısındayız.

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Hotel Excellence Inn Yol Haritası

Hotel Excellence Inn Düğün Yorumları (2)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Gözde & Yavuz

Düğün Tarihi: 04.08.20214 Ağustos günü kına gecesi organizasyonumuz oldu. Didem hanım hem organizasyon öncesi hem organizasyon sırasında inanılmaz ilgiliydi. Ekip çok profesyoneldi. Kendimi tamamen eğlenceye odaklayabildim ve gerisini hiç düşünmek zorunda kalmadım. Tüm konularımız aşırı eğlendi ve memnun kaldı. Herşey... devamı 

Zeynep & Azat

Düğün Tarihi: 30.09.2018

Düğün.com üzerinden anlaştı


Hizmet ve mekan fiyatlara oranla olağanüstü çünkü herkes gerçek bir servis uzmanı yetkililer çok arkadaşçıl ve samimi. Ben ve eşim bütün hizmetlerden çok memnun kaldık ve yeni evlenecek herkese ilk buraya gelip görüp değerlendirmelerini tavsiye ediyorum.

Hotel Excellence Inn

Kır Düğünü

Sevgili Zeynep ve Azat Organizasyonunuzda ev sahipliği yapmış olmak bizler için çok büyük mutluluk oldu. Bizlere olan güven ve güler yüzünüz tüm çalışma arkadaşlarımızı ayrıca motive etti. Excellence Inn ailesi olarak tebrik eder, mutluluklar dileriz. Sevgiler

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.