Up Gör Beni

E-posta Gönder

0850 532 0610

1 yorum

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

Merkez, Uşak

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 3 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 2 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Nişan çekimi
 • Ücret kriteriniz nedir? Saat

Hakkında

Aşkınızı ölümsüzleştireceğiniz birbirinden güzel fotoğraf kareleri için işinde uzman bir ekiple çalışmak istiyorsanız sizi Uşak düğün fotoğrafçıları arasında ismimizden başarıyla söz ettirdiğimiz Up Gör Beni’ye bekliyoruz.

Düğün hikayesi, çeşitli video ve fotoğraf çekimleri ile yeni evlenecek çiftlerin en mutlu anlarını objektifimizle birlikte ölümsüzleştiriyoruz. İşinde profesyonel bir çekim kadrosuna sahibiz. Her zaman en iyi hizmeti sunmaya gayret gösteriyor ve %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar ortaya koyuyoruz. En iyi karelerini yakalamaya ve birlikteliğinizi en iyi şekilde çekimlerde yansıtmaya çalışıyoruz. Bu süreçte sıcak kanlı bir ekiple çalışacağınıza emin olabilirsiniz.

Çekimden önce sizi stüdyomuzda ağırlıyor ve hayalini kurduğunuz fotoğraf çekimlerinde neyi nasıl istediğinizi detaylı olarak öğreniyoruz. Daha önce yaptığımız çalışmalardan bazı örnekler göstererek çekimlere dair kararsız kaldığınız noktaları aydınlatıyoruz. Fotoğraf çekimlerinizi ya da video kaydı çalışmalarınızı düğün öncesi, sonrası ya da düğün gününüzde farklı konseptlerle yapabilirsiniz. Çekim günü geldiğinde ise Uşak dış çekim yerleri arasında bulunan tarihi mekan, ilk tanıştığınız yer ya da doğayla iç içe bir ortamda çekimlerinizi gerçekleştirmek için yola koyuluyoruz.

Çekimlerde siz sadece gülümseyin gerisini bize bırakın istiyoruz. Bakışlarınızı, gülümsemenizi, mutluluğunuzu ve aşkınızı yansıtacak en özel kareleri yakalıyor, hayatınıza hoş bir hatıra bırakıyoruz. Çekim esnasında elde ettiğimiz fotoğraf karelerinin bazılarını size gösteriyoruz. Işık oyunlarıyla bilgisayar üzerinde fotoğraf düzenlemesi yapıyor, fotoğraflarınızın son işlemlerini tamamlıyoruz. Orijinal kopyalarıyla birlikte hazırlığı tamamlanmış fotoğrafları size söz vermiş olduğumuz zamanda teslim ediyoruz.

Up Gör Beni Uşak hakkında ayrıntılı bilgi almak, çekim paketlerimizin içeriklerini öğrenmek ve fiyat tekliflerimizi değerlendirmek için sayfanın üst kısmında yer alan firmamıza ait iletişim bilgileri ile bizimle kolayca irtibat sağlayabilirsiniz. Ekibimize ulaşmanın bir başka alternatif yolu ise sayfanın üstünde bulunan iletişim formunun eksiksiz doldurularak “Ücretsiz teklif al” butonuna basılması ile oluyor.

İletişim

Mert Doğan

 • Telefon: 0850 532 0610
 • Adres: Durak Mah. Hoca Tahir Efendi Sok. No:2 D: 507, Uşak


1 yorum


İ&A

İrem & Ahmet

Düğün Tarihi: 06.07.2020

Gerçekten işlerini profesyonel yapan bir ekip, çekimlerimiz çok eğlenceliydi albümlerimizi heyecanla bekliyoruz :))))

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!