Kerim Saat Photography

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Kerim Saat Photography Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Kerim Saat Photography Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Kerim Saat Photography Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Kerim Saat Photography Hakkında

En unutulmaz gününüzü ve birbirinize aşkla bakışınızı yarınlara bırakmak için hazırız! Kerim Saat Photography olarak Uşak’taki evlenecek çiftlerimizin birbirinden güzel ve değerli fotoğraflarını çekmek ve eşsiz bir albüm sunmak için sabırsızlanıyoruz.

Yıllardır sevginin ve samimiyetin yolundan ilerledik. Yıllar geçtikçe doğru bir yolda olduğumuzu ise çiftlerimizin geri bildiriminden anladık. İlk günkü heves ve aşkımızı tecrübelerimiz ve bilgi birikimlerimiz ile birleştirdik. Amacımız; memnuniyetinizi her koşulda sağlayarak Uşak’taki düğün fotoğrafçınız olmak. Bunun için de hassasiyetle çalışıyor, yenilikçi hizmet anlayışımız sayesinde her geçen gün daha iyi bir hizmet ile çiftlerimizin yanında oluyoruz.

2 saatlik bir çekimde ortalama 500 fotoğraf çekiyoruz. Tabii ki bu sayı motivasyonunuza, ışığın uygunluğuna, havanın durumuna ve zamanınıza göre değişkenlik gösteriyor. Çektiğimiz bu fotoğrafların küçültülmüş halini, albümünüzde tercih etmek için aynı gün içinde size gönderiyoruz.

Uşak düğün fotoğraf mekanlarını bugüne kadar pek çok kez tercih ettik. Çiftlerimize en güzel yerleri öneriyoruz. Birlikte kararlaştırdığımız çekim gününde gidiyor ve çekimlere başlıyoruz. Farklı konseptler de oluşturabiliyor, fotoğraflarınız için sizi tamamen özgür bırakıyoruz. Bu sizin en mutlu gününüz ve biz de bu bilinçle çalışıyoruz.

Poz, duruş, bakış ve gülüş gibi oldukça önemli konularda temel bilgilendirmeler yapıyoruz. Böylelikle çok daha doğal ve net fotoğraflara sahip oluyorsunuz. Aşkınızı en iyi şekilde belli edeceğiniz ve yıllar sonra bile baktığınızda bunu her şekilde göreceğiniz fotoğrafların oluşturduğu bir albüm için gereken ne varsa yapmaya hazırız.

Sunduğumuz tüm imkânlar ile kendinizi ayrıcalıklı hissetmeye ne dersiniz? Bizi tercih etmek ve hakkımızda daha fazla bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.