Sivaslı Yalım Garden Park Otel

100 - 625 Kişi
250 TL'den az

Merkez Paşa Bar

100 - 450 Kişi
250 TL'den az

Merkez Bölme Havuz Bar

100 - 625 Kişi
250 TL'den az

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Kokteyl Düğün Nasıl Olur?

Kokteyl düğün mekanları arasında yer alan kulüp ve davet alanları, yeni evlenecek çiftlere avantajlar sunar. Eğer siz de bir kokteyl düğün yapacaksanız, öncelikle konukları servis masalarının etrafında ağırlayacağınız için, oturma düzeni oluşturmak zorunda kalmayacaksınız. Bu da düğün hazırlıklarınız sırasında sizi bir iş yükünden kurtarmış olacak. Ayrıca kokteyl davetler, yemekli düğünlere göre daha düşük bir bütçe ile yapılabilir. Bu elbette seçtiğiniz kokteyl menüsü ile de yakından ilişkilidir. Genellikle kokteyllerde, havuç ve salatalık dilimleri, cipsler, kuruyemişler, minik kanepeler, peynir tabakları, alkollü ve alkolsüz içkiler ikram edilir. Ancak siz menüyü daha zengin tutar, mekanın dekorasyonunda da ekonomik olmayan seçeneklere yönelirseniz, bütçenizde böyle bir düğün için biraz daha fazla pay ayırmanız gerekecektir. Kokteyl düğünler genellikle bir-iki saatlik organizasyonlardır. Eğer sevdiklerinizle daha fazla hoşça vakit geçirmek isterseniz kokteyl prolonge seçeneğini tercih edebilirsiniz. Davet süresi uzayacağı için sunduğunuz ikramların da daha doyurucu olmasına dikkat etmenizi öneririz. Örneğin, mini burger ve pizzalar, tatlı ve tuzlu kurabiyeler, küçük börekler, bruschettalar, kızarmış patatesler, içecek ikramları konuklarınızı memnun edecektir.

Vereceğiniz kokteyl eğer bir havuz başı düğün mekanında gerçekleşecekse, gelinlik tercihinizi, kat kat şifon kumaştan hazırlanmış A kesim bir modelden yana kullanabilirsiniz. Dikdörtgen ve elma vücut tipine sahipseniz, güzel bacaklarınızı vurgulamak için bacak yırtmaçlı modelleri tercih edebilirsiniz.

Uşak Kokteyl Düğün Mekanları

Uşak’ta kokteyl düğün mekanları araştırıyorsanız, bulunduğunuz sayfa aracılığıyla kulüp ve davet alanlarını kolayca listeleyebilir, dilediklerinizden fiyat teklifleri alabilirsiniz. Filtreleme özelliği sayesinde, aramalarınızı istediğiniz kriterlere göre yapabileceğinizi unutmayın.

Tüm İlçeler Kulüp ve Davet Alanları

Tüm Şehirler Kulüp ve Davet Alanları

  • Uşak Kulüpler/Davet Alanları Fiyatları

    İlçe Kapasite Kişi Başı Fiyat Düğün Fiyatı
    Merkez 300 150 TL 45.000 TL
    Sivaslı 350 150 TL 52.500 TL