• Min. Paket Fiyatı
    5.000-10.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Foto Vizyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-10.000 TL

Foto Vizyon Özellikler

Teslim Süresi
3 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Foto Vizyon Sıkça Sorulan Sorular

Foto Vizyon düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Foto Vizyon düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 5.000-10.000 TL aralığındadır.

Foto Vizyon hangi ek hizmetleri sunuyor?

"Hepsi birbirinden yetenekli ve tecrübeli ekibimizle şehir dışı çekim taleplerine karşılık veriyoruz. Hava çekimleri ( drone) ve aktüel çekimleri (Jimmy jib) modern teknolojik ekipmanlarımızla en kaliteli şekilde gerçekleştiriyoruz. Birbirinden kaliteli ve şık albümlerimiz ve dayanıklı baskılarımızla size kalıcı hatıralar bırakıyoruz. Çekimlerinizi orijinal kopya olarak dijital ortamda size teslim ediyoruz. Ayrıca düğer tüm özel günleriniz için de hizmet verebiliyoruz."

Foto Vizyon ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Foto Vizyon ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Foto Vizyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Foto Vizyon şehir dışında hizmet veriyor.

Foto Vizyon ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"Çiftlerin isteiğine göre farklı mekanlarda çekimlerimizi gerçekleştiriyoruz."

Foto Vizyon düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Foto Vizyon düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 3 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Foto Vizyon hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Foto Vizyon aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"trashday, katalog çekimi, söz / nişan / kına çekimi, dış mekan / save the date çekimi, konsept çekim, stüdyo / plato çekimi, düğün belgeseli, düğün hikayesi / klibi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Foto Vizyon Hakkında

Heyecan ve mutluluğun harmanlandığı, unutulmaz anıların yaşanacağı düğün gününüz yaklaşıyor. Size kendinizi özel hissettirecek ve mutlu anlarınızı sonsuza kadar yaşatacak düğün fotoğrafçısı için doğru yerdesiniz. Uşak düğün fotoğrafçıları arayışınızda üstün hizmet kalitesi ve sıcakkanlı ekibiyle size en iyi hizmeti en uygun koşullarda vermeyi görev edindik. Foto Vizyon olarak yıllardır birçok çiftin düğün albümleriyle evlerine konuk olduk.

Deneyim

Uşak’ta fotoğrafçılık denince aklınıza gelebilecek her konuda kaliteli hizmet sunuyoruz. Uzun yıllardır edindiğimiz tecrübelerle kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Pek çok çiftin düğün albümlerini oluşturan ve onlara keyifli bir gün geçirten usta ekibimiz sizin için de hizmete hazır bekliyor. Drone operatörü, aktüel Jimy Jib kamera operatörü, videography uzmanımız ve fotoğraf ekibimizle size tam donanımlı hizmet veriyoruz.

Çekim Türleri / Mekanlar

Önce sizinle tanışıp düğün konseptinizi ve taleplerinizi belirliyoruz. Çekim türlerini size anlatıyor ve ihtiyacınız olanı belirleyerek organize oluyoruz. Keyifli bir düğün hikayesi, düğün klibi veya düğün belgeseliyle düğün gününüzü kayıt altına alıyoruz. Konsept çekimler ve katalog çekimi de yapıyoruz. İsterseniz çılgın bir Save The Date veya Trash Day çekimiyle sınırları zorluyoruz.

Her mevsim ve koşulda stüdyo ve plato çekimlerini organize ediyoruz. Dış mekan Uşak fotoğraf mekanlarına hakimiz. Hayal gibi bir albüm için doğanın içine çıkıyor. Orman, kır bahçeleri, nehir ve göl kenarları gibi yerlerde sizin için deklanşöre basıyoruz. Tarihi ve coğrafi güzellikler içinde çok özel renk ve dokuları takip ediyor sizin en doğal anlarınızı yakalayarak ölümsüzleştiriyoruz.

Ek Hizmetler

Hepsi birbirinden yetenekli ve tecrübeli ekibimizle şehir dışı çekim taleplerine karşılık veriyoruz. Hava çekimleri ( drone) ve aktüel çekimleri (Jimmy jib) modern teknolojik ekipmanlarımızla en kaliteli şekilde gerçekleştiriyoruz. Birbirinden kaliteli ve şık albümlerimiz ve dayanıklı baskılarımızla size kalıcı hatıralar bırakıyoruz. Çekimlerinizi orijinal kopya olarak dijital ortamda size teslim ediyoruz. Ayrıca düğer tüm özel günleriniz için de hizmet verebiliyoruz.

Uşak’ta işinin ehli ve rağbet gören bir fotoğraf stüdyosu olarak, yıllar içinde kıymetli gelin ve damatlarımızın dostluklarını kazandık. İşimizi titizlikle ve sevgiyle yaparak talep gören bir firma olduk. Siz de farkı yaşamak ve kaliteli bir albüme sahip olmak isterseniz bize sayfadaki numaralardan ulaşabilirsiniz. Avantajlı düğün fotoğraf albümü fiyatları için formu doldurarak bize iletebilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    ÜNALAN MAH. ATATÜRK BULV. BASRİ AÇIN APT. NO:48-B UŞAK MERKEZ

  • Haritadaki Konumu

    Foto Vizyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.