Foto Film Sanat

Foto Film Sanat Hakkında

Beykoz düğün fotoğrafçısı arayışında olan çiftlerimize, Foto Film Sanat ailesi olarak kapılarımızı sonuna dek açıyoruz. 2014 yılından bu yana hayatınızın en değerli gününü ölümsüzleştirmek adına özveriyle çalışıyoruz. Sadece İstanbul’da değil, Türkiye’nin pek çok yerinde hizmet vermeye hazırız. Engin tecrübemizle çiftlerimize her türlü desteği sağlıyoruz. Düğününüzden önce veya davetinizde dış çekimden belgesele kadar sayısız hizmeti uygun fiyatlarla verebiliriz.

Deneyim

2014 yılında profesyonel olarak adım attığımız fotoğrafçılık sektörüne, 2021’de Foto Film Sanat firmamızı kazandırdık. Şirket kurucumuzun aynı zamanda sinema filmlerinde yapımcılık deneyimi de bulunuyor. 2 senelik deneyimi olan ekibimiz 3 kişiden oluşuyor. Profesyonel çekimlerimizi gerçekleştirirken çiftlerimize herhangi bir stres yaşatmadan, keyifli vakit geçirmelerini sağlıyoruz. Böylece en doğal pozlarını yakalayarak beğenilerini kazanan albümler hazırlayabiliyoruz.

Çekim Türleri / Mekanlar

Çekim yelpazemizi oldukça geniş bir kapsamda sunuyoruz. Beykoz düğün belgeseli çekimi ve düğün hikayesi gibi çekimlerin yanı sıra, trend olan konsept çekimler de gerçekleştiriyoruz. Son dönemde çiftlerin ilgisini çeken Kore tarzı gibi çekimler kadar Save the Date çalışmalarımız da oldukça eğlenceli ve renkli geçiyor. Düğün günü kuaför, gelin alma ve davet boyunca her an yanınızda olup hiçbir anıyı kaçırmıyoruz.

Tüm konseptlerde deneyimli ekibimizle size hoş bir atmosfer hazırlıyoruz ve ortaya çok özel kareler çıkıyor. Foto Film Sanat çekimlerimizde drone kullanıyoruz, ayrıca aksiyon çekimleri de yapabiliriz. Plato çekimleriyle birlikte arazi, orman, tarla ve kırsal alanlarda da çalışabiliriz. Şehir dışında çekim yapmak ve kapsamlı hizmetlerimizden yararlanmak için düğününüzden 2 hafta önce bizi arayabilirsiniz.

Ekipman

Düğün fotoğrafçısı hizmetimizi size en iyi şekilde sunabilmek adına dünyaca ünlü kaliteli makineler kullanıyoruz. Örneğin, üst seviye bir drone’umuz var. Düğün hikayesi ve belgesel çekimlerimizde profesyonel Sony kamera kullanıyoruz. Çift lensle çalışmayı tercih ediyoruz ve ekleme çıkarma yapabiliyoruz. Belgesellerimizde gimbal ile çalıştığımız da oluyor. Çiftlerimizin arzu ettiği konsepti sağlayabilmek için gerekli tüm teknik ekipmanları tedarik edebiliyoruz.

Baskı Hizmetleri

Hayatınızın bu en değerli gününü birbirinden muhteşem düğün fotoğraflarıyla hatırlamanız için baskı kalitemize de özen gösteriyoruz. Albüm seçeneklerimiz oldukça zengin. Aile albümü ve diğer albüm alternatiflerimizi taleplerinize göre artırabiliriz. Poster, kanvas ve istekleriniz doğrultusunda fotoğraf baskısı verebiliriz. Posterlerinizi çerçeveli bir şekilde hazırlıyoruz. Çiftlerimizin beğendiği farklı albüm tarzlarını da çalışabiliriz. Tüm fotoğrafların orijinalini size teslim etmeyi ihmal etmiyoruz.

En mutlu anlarınızı en kaliteli şekilde kayıt altına almak için buradayız. Foto Film Sanat’ta verdiğimiz üstün hizmetlerle birlikte, erken rezervasyon indirimlerimizle çiftlerimizin bütçelerine de destek oluyoruz. Bu yola fotoğrafın mevsimi olmaz diyerek çıktık ve sizinle tanışmak için heyecanlanıyoruz. Düğün paketlerimiz ve Beykoz düğün fotoğraf çekim fiyatlarımız için yandaki formdan veya alttaki iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Foto Film Sanat Özellikler

Teslim Süresi
2 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Foto Film Sanat Sıkça Sorulan Sorular

Foto Film Sanat düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Foto Film Sanat düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 5.000-10.000 TL aralığındadır.

Foto Film Sanat ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Foto Film Sanat ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 2 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Foto Film Sanat şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Foto Film Sanat şehir dışında hizmet veriyor.

Foto Film Sanat ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"dış mekan"

Foto Film Sanat düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Foto Film Sanat düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 2 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Foto Film Sanat hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Foto Film Sanat aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:
"dış mekan / save the date çekimi, konsept çekim, düğün hikayesi / klibi, stüdyo / plato çekimi, söz / nişan / kına çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Çekim türü

Firma hakkında düşüncelerin neler?

Nurgül & Öztürk

Düğün Tarihi: 20.03.2022

Düğün hikayemizi büyük bir sabırla ve profesyonel bir süreç izleyerek çekip bizlere muhteşem görüntüler ve zarif bir albüm verdiğiniz için çok teşekkür ederiz.

Neşe & Batuga

Düğün Tarihi: 06.06.2022

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Harika bir hizmet herşey çok güzeldi çok teşekkür ederim 🙏

Foto Film Sanat

Bizler teşekkür ederiz asıl sabrınız ve emeğiniz için:)

Kadime & Mustafa

Düğün Tarihi: 14.08.2022

alanında çok başarılı ve prestijli bir firmadır. Ben çalıştım memnun kaldım, firmayla gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz.FotoFilmSanat a bize yardımcı oldukları için tekrardan teşekkür ederim.

Fatma & Adem

Düğün Tarihi: 07.08.2022

Mükemmel titizlikte çalışan bir ekip ve aynı zamanda taleplere noksansız karşılık veriyorlar.çok teşekkür ederiz.

Eylül & Mert

Düğün Tarihi: 15.05.2022

Gerçekten çok rahat eğlenceli doğal bir çekim gerçekleştirdik, gün içinde olan stresimiz bile azaldı ve çook güzel fotoğraflar çıktı. Gerçekten ellerinize emeklerinize sağlık

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.