Brox Wedding

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.500-2.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Merkez, Isparta

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.500-2.000 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 3 hafta

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Konsept çekim, Nişan çekimi, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Save the date
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? Çiftlerimizin tarzlarına göre birlikte karar vereceğimiz ve sıra dışı çekimler yapabileceğimiz her yer olabilir. Buram buram lavanta kokulu tarlalarda, camgöbeği renginden başlayıp en derin yerlerinde çivit mavisine kadar uzanan Salda Gölünde, rengarenk balonların gökyüzünü kapladığı Kapadokya'da, cennetten bir kesit olan Ağva'nın koylarında, İstanbul'un en güzel mekanlarında, Trabzon, Rize, Mardin, Konya kısacası güzel olacağına inandığımız ve fark yaratabileceğimiz her yer bizim için çekim mekanıdır.

Önerilen Firmalar

Efe Studio
50 10

Merkez

Efe Studio

1.000-1.500 TL
Stüdyo Moda
25 7

Merkez

Stüdyo Moda

1.000-1.500 TL
Mutluluk Atölyesi
50 7 15

Merkez

Mutluluk Atölyesi

1.000-1.500 TL

Hakkında

Aradan yıllar geçse de tekrar tekrar hatırlamak isteyeceğiniz anları belgelemek için Brox Wedding ailesi olarak 10 yılı aşkın süredir faaliyet gösteriyoruz. Gökyüzü fotoğrafçısı olarak başladığımız sanat çalışmalarımızı; hayallerinizi belgelemenin heyecanı ile taçlandırdığımız günden beri büyük bir aile olarak yolumuza devam ediyoruz. İşini severek yapan profesyonel ekibimizle iyi bir “takım” olmayı hedefliyor, mutlu çiftlerimizle gün geçtikçe daha da büyüyoruz. Sevginizi hak etmemizi sağlayan mesleğimizi severek ve büyük bir özveriyle icra ediyor olmamız. Üstelik bu fotoğraf karelerindeki kalitenin de bir yansıması oluyor!

Isparta düğün fotoğrafçıları arasında adımızdan söz ettirmemizi sağlayan kalite ile fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyor, size “Sanal Albüm” de hazırlıyoruz. Anılarınızın hiç eskimeden saklanabileceği bu sanal albümde; düğün hikayesi, düğün belgeseli, sosyal medya klipleri, düğün günü çekilen videoların montajlı sinematik filmleri ve fotoğraflarınız yer alıyor. Tasarladığımız dış çekimlerden, save the date ve trash day anılardan da pek çok çalışmaya yer veriyoruz. Düğün arşivinizde yer alan her fotoğraf karesi ve video aşkınızın hikayesini anlatıyor… Kalbinize dokunan ve en güzel gününüzde hissettiğiniz tüm değerli duyguları taşıyan çekimlerde; hüzün, heyecan, mutluluk ve aşkı bir arada belgeleyerek fotoğraf sanatçılığını profesyonelce icra ediyoruz.

Ufacık kadrajımıza büyük mutluluklar sığdırıyor, bunun için akademik eğitimler ve tecrübelerimizden yararlanıyoruz. Yegane amacımız olan mutluluğunuz için başucunuzda saklayacağınız panoramik albümleri de hazırlamayı unutmuyoruz. Brox Wedding ekibi olarak “Mutluluğunuz için her yerdeyiz”, diyoruz! Bu sayede Konya’da, Isparta’da buram buram lavanta bahçelerinde, Kapadokya’nın eşsiz doğasında, İstanbul’un en güzel koylarında, Ağva’da, Salda gölünde, Trabzon, Rize, Mardin’de çekimler yapıyoruz. Kısacası kendinizi özgür hissettiğiniz her yerde, güzel olacağına inandığımız ve fark yaratan çekimleri tasarlıyoruz.

Haydi, siz de bu sayfa üzerinde yer alan Brox Wedding iletişim formunu doldurarak ekimizle tanışın! En kıymetli anlarınızı riske atmayın ve Isparta düğün fotoğrafçısı olarak ekibimizle çalışmanın ayrıcalıklarını yaşayın.

İletişim

Brox Wedding

 • Adres: Aşkan Mah. Gülbahçe Sk. No:1 İç Kapı:5 Meram/Konya

Brox Wedding Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.