Yusuf Kavukçu

E-posta Gönder

Yusuf Kavukçu Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-3.000 TL

Yusuf Kavukçu Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Yusuf Kavukçu Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Yusuf Kavukçu Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün hikayesi / Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz / Nişan / Kına çekimi, Dış mekan / Save the date çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Yusuf Kavukçu Hakkında

Merhaba, bendeniz Yusuf Kavukçu ve size profesyonel anlamdaki çalışmalarımız ve verdiğimiz hizmetlere dair bilgiler vermek istiyoruz. Öncelikle biz, 1 fotoğrafçı ve 1 grafik tasarımcı olarak güçlerimizi ve bilgi birikimlerimizi birleştirerek Nova Yapım isimli firmamızı kurduk. Alanımızda yetkin ve dünya trendlerini takip eden genç bir ikili olarak çalışmaya başladık. Kaliteli hizmetlerimiz, arkasında durduğumuz prensiplerimiz ve de vizyon sahibi bakış açılarımız sayesinde kısa sürede kendimizi ispat ettik. Bugün, pek çok türde farklı hizmete ve faaliyet gösterdiğimiz farklı alanlara hakimiz.

Faaliyetlerimize ilk olarak Bursa profesyonel fotoğraf çekimi hizmeti ile başladık. Sonrasında ise birbiri ile yakın işlerde de çalışmalarımızı artırdık. Örneğin; kurumsal ve kişisel olarak web sitesi tasarımı ve yazılım hizmeti veriyoruz. Katalog tasarımları, sosyal medya yönetimi, video kurgu ve montaj gibi faaliyetler de gösteriyoruz. Fotoğrafçılığa dönecek olursak; düğün fotoğrafçılığı başta olmak üzere; özel gün çekimleri, reklam çekimleri, moda çekimleri ve endüstriyel çekimler yapıyoruz.

Bu metni okumanızdaki asıl sebebin düğününüz için bir fotoğrafçı arayışında oluşunuzdan kaynaklandığını bildiğimiz için bu konu ile alakalı daha detaylı bilgi vermek istiyoruz. Bursa menşeili bir ekip olarak şehrimizde ve yakın çevresinde gerçekleştirilmek istenen çekimlere severek katılıyoruz. Çiftlerle bir araya gelmek ve onların heyecanını paylaşmak da bu işin ayrı bir tatmin sebebi. Hayatlarının en mutlu günü için diledikleri yerde diledikleri gibi onları yansıtan çekimler yapmaya özen gösteriyoruz.

Dış çekim için eğer özel bir istekleri yoksa onlara birbirinden güzel lokasyon önerilerinde de bulunabiliyoruz. Üstelik fotoğraf haricinde profesyonel bir biçimde kamera çekimleri de yapabiliyoruz. Düğün hikayesi ve klibi gibi kısa video içeriklerini en iyi şekilde kaydederek harika montaj ile çiftlere teslim ediyoruz.

Bursa düğün fotoğrafçısı arayışınıza bir son vermek isterseniz ben Nova Yapım adına Yusuf Kavukçu olarak sizinle çalışmayı çok isteri. İletişime geçmek için hemen yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.