Yeşilyurt Fotoğrafçılık

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Yeşilyurt Fotoğrafçılık Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Yeşilyurt Fotoğrafçılık Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Yeşilyurt Fotoğrafçılık Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Yeşilyurt Fotoğrafçılık Hakkında

2004 yılından bu yana profesyonel olarak fotoğrafçılık sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Çok küçük yaşlarda başlayan fotoğraf tutkumuzun ilerde mesleğe dönüşmesi ile birlikte yolculuğumuz bugüne dek sürdü ve sürmeye de devam edecek. Bulunduğumuz konum itibariyle Bursa Gürsu fotoğrafçıları arasında yer alıyoruz ancak elbette ki kendimizi burası ile sınırlandırmıyoruz.

Yeşilyurt Fotoğrafçılık olarak 2 kişilik, butik ve işini severek yapan bir ekibiz. Her zaman fotoğrafa olan sevgimizle ve pozitif enerjimizle çalışıyor, eğlenceli çekim ortamları yaratıyoruz. Özel gün fotoğrafçılığı yapıp düğün ve gelin ile damat çekimleri yapmamızın da bunda etkisi büyük. Hayatlarının en heyecanlı gününü yaşayan güzel çiftlerin mutluluğu bize de yansıyor. Onlarla birlikte harika düğün dış çekimleri yapıyor veya dilerlerse save the date çekimi gerçekleştiriyor, Bursa’nın her bir bölgesine ve hatta çevre illere dahi gidebiliyoruz. Her çiftin zevkine hitap edebilen paketler belirliyor, ister düğün günü isterlerse de öncesi veya sonrasındaki bir gün bir araya gelerek çekimlerimizi yapıyoruz.

Zaten her adımının bir masraf oluşturduğu düğün sürecinde çiftlerimizi de düşünüyor, ödeme kolaylıkları, taksitler ve uygun fiyat politikası sunuyoruz. Üstelik erken rezervasyonda o döneme özel kampanya ve indirimlerimiz de her zaman söz konusu oluyor. Bu konuda dönem dönem %30’lara kadar varan indirimler yapabildiğimiz gibi 1 saatlik save the date çekimleri de hediye edebiliyoruz.

Biz Yeşilyurt Fotoğrafçılık olarak yılların tecrübesine dayanarak söyleyebiliriz ki sizi çok iyi anlıyoruz ve işinizi kolaylaştırmak için elimizden geleni yapıyoruz. Eğer içinize sinen, yüzünüzü güldürecek harika çekimlere sahip olma istiyorsanız doğru yerdesiniz. Bursa düğün fotoğraf çekimlerimiz hakkında bilgi edinmek, fiyat teklifi almak veya bizimle tanışmak isterseniz yapmanız gereken son derece basit. Sayfanın sağında bulunan formu eksiksiz şekilde doldurun ve alttaki butona tıklayarak bize en kolay ve ücretsiz şekilde ulaşın!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.