Yasin Şahin Photography

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.500-2.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Konsept çekim

Çekim Türleri

Nilüfer, Bursa

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.500-2.000 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

Mutlu Son Photography
626 10 42

Nilüfer

Mutlu Son Photography

1.500-2.000 TL
Düğün belgeseli
Tayfun Öztürk Fotoğraf Tasarım
433 16 21

Nilüfer

Tayfun Öztürk Fotoğraf Tasarım

2.000-3.000 TL
Düğün belgeseli
Foto Detay Bursa
45

Nilüfer

Foto Detay Bursa

2.000-3.000 TL
Düğün belgeseli

Hakkında

En muhteşem gününüzden geriye harika fotoğraflar kalmasını istiyoruz. Bunun için, Bursa düğün fotoğrafçıları arasında, Yasin Şahin Photography ekibi olarak, durmaksızın çalışıyoruz. Heyecanınızı, tarifi imkansız olan hislerinizi ve en güzel duygularınızı paylaşıyoruz. Bunları kusursuz bir şekilde fotoğraf karelerine aktarıyoruz ve size, eşsiz fotoğrafları bırakıyoruz. Her baktığınızda bizi güzel anmanız ve tebessüm etmeniz için de, elimizden geleni yapıyoruz.

Modern ve zarif fotoğraf tarzımızla birlikte, her geçen gün kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Trendleri yakından takip ediyoruz. Size en iyi hizmeti verebilmek için, fotoğrafçılık alanında çıkan bütün yeniliklere hakim olmaya çalışıyoruz. Sizin de fikirlerinizi önemsiyoruz ve her aşamada, sizin onayınızı almadan adım atmıyoruz.

Fotoğraflarınızı çekerken, yapay pozlar verdirmeyi sevmiyoruz. Anlık duygularınızı karelere yansıtmaktan daha çok keyif alıyoruz. Sizin birbirinize aşk dolu bir bakışınız, tatlı bir tebessümünüz ve içten bir dokunuşunuz, bizim için çok daha önemli oluyor. Tamamen sizi ve tarzınızı yansıtan fotoğraflar çekmeyi seviyoruz. Siz de, doğallıktan ve sadelikten hoşlanıyorsanız, fotoğraflarınızı çekmek için sabırsızlıkla bekliyoruz.

Dış çekimleriniz için, Bursa’nın eşsiz doğa manzaralarını, tarihi mekanlarının muhteşem atmosferlerini ya da doğal güzelliklerini kullanıyoruz. Bunun yanı sıra, keşfedilmemiş mekanlarda da harikalar yaratabiliyoruz. Daha önce kimsenin kullanmadığı arka planları albümlerinizde kullanıyoruz.

Fotoğraflarınızı size, orijinal kopyalarıyla birlikte, çekim tarihinden en geç dört hafta sonra teslim ediyoruz. Muazzam kalitedeki bu fotoğrafları, güvenle ömür boyu saklayabiliyorsunuz. Ayrıca, düğününüzden sonra çok beklemeden albümünüze kavuşabiliyorsunuz.

Modern ve zarif tarzımızı, en güzel şekilde aktardığımızı düşünüyoruz. Siz de, kendinizi bize yakın hissediyorsanız ve bizimle çalışmak isterseniz; düğün fotoğrafları fiyat bilgisi için sayfanın hemen yan tarafında yer alan teklif formunu eksiksiz olarak doldurabilirsiniz. Fotoğraflarınızı çekmek için bize ulaşmanızı sabırsızlıkla bekliyoruz!

İletişim

Yasin Şahin

 • Adres: BursaYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!