X Studio

3

E-posta Gönder

4 yorum

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Osmangazi, Bursa

İlçe, İl


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Çekim türü

Kampanyalar ve Paketler

X Studio

2 Saatlik Save The Date Çekimi %50 İndirimle 500 TL!

Ocak sonuna kadar yapılacak anlaşmalarda;

2 Saatlik Save The Date Çekimi %50 İndirimle 500 TL!

Tüm fotoğraflar dijital ortamda teslim ediliyor + Seçtiğiniz 50 fotoğraf düzenleniyor!

Detaylar için hemen bizi arayın.

Son gün 31/01/2020


Hakkında

X Studio olarak fotoğrafçılığa 25 yılı aşkın süredir gönül veriyoruz. Çok severek yaptığımız fotoğrafçılık mesleğinin her dalında da çalışıyoruz. Farklı çalışma türlerinde elde ettiğimiz bilgi birikimi sayesinde de işimizin erbabı olduk. Bursa’nın eşsiz tarihi dokusu, doğal güzelliklerini de arka planına ekleyerek düğün fotoğrafları çekmeye başladık. Sadece bulunduğumuz yerde değil diğer illerde de en iyi fotoğrafçılar arasına Bursa X Stüdyo markasıyla girdik. Şimdi de sizin fotoğraflarınıza imza bırakarak en unutulmaz gün hatıralara iz bırakmak istiyoruz.

Düğün fotoğrafları giderek artan bir trend yakaladı. Biz de dünyayı takip ettiğimiz için modern kareler ortaya çıkarıyor, farklı konseptlerde çekimler gerçekleştiriyoruz. Üstelik bu çekimlerde aksesuarlarda kullanıyor, gelin hamının saçına taktığı saç aksesuarları ya da elinizde tuttuğunuz meşalelerle akılda kalıcı fotoğraflar ortaya koyuyoruz. Detaylara çok önem verdiğimiz için geniş açılı çekimlerin yanı sıra yakın plan çekimleri de yapıyoruz.

Sizin için yukarıda portföyümüzü de paylaştık. Fotoğraflar için hangi mekânları tercih ettiğimizi de bu fotoğraflarda görebilir, istediğiniz mekânı bize söyleyebilirsiniz. Farklı mekânlarda çekim yapmak isterseniz tabii ki tüm ekibimizle söylediğiniz yerde olacağız. İster açık isterseniz de kapalı fotoğraf çekim mekânları tercih edebilirsiniz. Gerekli ekipman ve ışık desteğine de sahibiz. Üstelik fotoğrafları düzenlerken de en iyi programları kullanıyoruz. Renklendirme seçeneklerine de gittiğimiz mekânın özelliğine göre karar veriyor, düzenleme aşamalarında da yanımızda olmanızı istiyoruz. Yaptığımız çekimden beğendiğiniz fotoğrafları bir albüm haline getiriyoruz.

Fotoğrafların yanı sıra video çekim seçeneklerimiz de bulunuyor. Yaptığımız çekimleri farklı montajlar ile size sunuyoruz. Günümüzde en çok tercih edilen düğün belgeseli ve hikayesini de hizmet içeriğimizde görebileceksiniz.

Bizi ziyaret ederek hakkımızda daha fazla bilgi almak, eğlenceli ekibimizle çalışmak isterseniz de yukarıda bulunan X Studio Bursa iletişim bilgilerini kullanarak bizden randevu alabilirsiniz. İster telefon yoluyla isterseniz de yanda bulunan formu doldurarak irtibat kurabilirsiniz. Merak ettiğiniz tüm soruları cevaplamak için sizi bekliyoruz.

 • Adres: Hamitler Mah. Gür Cd . No 19/45

X Studio Yol Haritası

4 yorum


A&A

Aslı & Ali

Düğün Tarihi: 17.11.2019

Sizinle çalışmak demek eğlence, güven ve işin sonunda mutluluk demektir. Bundan sonraki en mutlu anlarımızı da sizin gözünüzden görmek dileğiyle

S&N

Selcan & Nezih

Düğün Tarihi: 10.08.2018

İlginç, başarılı ekip çalışması, ve efsane fotoğraflar için çok teşekkürler...
Selcan & Nezih

s&k

sevgi & kemal

Düğün Tarihi: 30.04.2019

çekim süresince çok eğlenmenin yanısıra,dijitallerini aldıgımız fotoğraflardan çok memnun kaldığımızı belirtmek isteriz.albümlerimizi büyük heyecanla bekliyoruz.enerjisi ve profesyonelliği ile ramadan bey ve ekibi gönlümüzde taht kurdular

a&s

aynur & sedat

Düğün Tarihi: 10.04.2019

sizinle çalışmak çok keyifliydi.herşey için teşekkürler.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!