Tufan Öztürk Photography

1 Yorum

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tufan Öztürk Photography Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-2.000 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Tufan Öztürk Photography Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Tufan Öztürk Photography Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Tufan Öztürk Photography Hakkında

Bursa’da hayatınızın en değerli anlarını kayıt altına alacak bir fotoğrafçı arayışındaysanız; Tufan Öztürk Photography olarak yanınızda olmak için şimdiden sabırsızlandığımızı bilmenizi isteriz. 1982 yılından beri hizmet veren başarılı firmamız, şu anda 3 şube ile hizmet veriyor. Firmamızın sahibi olan Tufan Öztürk, kaliteden ödün vermeden ilgileniyor isteklerinizle. Bizimle iletişime geçtiğiniz anda kendinizi samimi bir ortamda bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Peki nasıl bir süreç yönetiyoruz ve sizi ne gibi hizmetler bekliyor?

Düğün fotoğraflarınızı çektirmek için bizimle iletişime geçtiğinizde yüz yüze görüşeceğimiz bir tarih belirliyoruz. Bu aşamada isteklerinizi değerlendiriliyor, tarzınızı öğreniyor ve çekim türlerimiz hakkında detaylı bilgi veriyoruz. Eğer çekim türlerimizin içinde dış mekan konsepti de varsa mekan seçimi yapıp bütçe oluşturuyoruz. İhtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak hazırladığımız düğün paketlerinden avantajlı fiyatlarla yararlanabileceğinizi de unutmayın!

Çekim sürecini düğününüz için hazırlık yaptığınız noktada başlatıyoruz. Kuafördeki telaş, eşinizle birbirinizi gördüğünüz ilk an derken konsept çekimler için belirlediğimiz mekanda buluyoruz kendimizi. Poz verme konusunda endişesi olan çiftleri rahatlatıyor, sanki biz yokmuşuz gibi davranmalarını söylüyoruz. Böylece siz kendinizi rahat hissediyorsunuz, biz de en doğal hallerinizi yansıtıyoruz fotoğraf karelerine. Ayrıca düğün boyunca yanınızda olmamamızı isterseniz; video kayıtları yaparak düğün hikayesi de oluşturabiliyoruz.

Bursa düğün fotoğraflarınızı en güzel şekilde çekmek için titiz bir çalışma yürütüyoruz. Ekipmanları ve çekim türlerimizi zamanın şartlarına uydurmak adına sürekli geliştiriyoruz. En uygun konsept seçiminden albüm çalışmalarına, düğün hikayesi oluşturmadan teslim aşamasına kadar ki her süreçte bizden yardım alabileceğinizi de unutmayın!

Hizmetlerimizi çok beğendiniz ve hemen fiyatlarımız hakkında konuşmak istiyorsunuz. O zaman yapmanız gereken tek şey; sayfanın üst kısmında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklamak...

İletişim

 • Adres:

  İhsaniye Mh.Tuna Cad., Batu Apt. No:145 Nilüfer/Bursa

 • E-posta

  E-posta Gönder

Tufan Öztürk Photography Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

B&T

Bilge & Tufan

Düğün Tarihi: 25.11.2020Çok iyi bir ekip çalışması
İlgi alaka süper
Çekimlerimiz çok eğlenceliydi
Herkese tavsiye ediyorum

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.