Troy Wedding

4 Yorum

0224 322 26 50

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Troy Wedding Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-3.000 TL

Troy Wedding Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  2 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta

Troy Wedding Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Troy Wedding Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün hikayesi / Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz / Nişan / Kına çekimi, Dış mekan / Save the date çekimi


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Troy Wedding Hakkında

Troy Wedding başta düğün çekimleri ve farklı Nilüfer düğün çekim konseptleriyle zengin bir hizmet veren firmaların başında geliyor. 2016’dan beri fotoğrafçılık sektöründeyiz ve firmamızı yakın zamanda faaliyete geçirdik. Tekrarı olmayan değerli anılarınızı ölümsüzleştirmek bizim işimiz. En iyi ekipmanlar ve deneyimli bir kadroyla düğün öncesi ve davet esnasında muhteşem fotoğraf karelerine ve videolara imza atıyoruz. Mutluluğunuzu kayıt altına almaya hazırız.

Deneyim

Fotoğrafçılık sektöründe uzun yıllardır tecrübe kazanmış 3 kişilik bir ekibimiz var. Çekimlerimizin kapsamına göre ekibimizi nitelikli fotoğrafçılarla genişletebiliriz. Portföyümüzde sadece düğün, söz, nişan gibi özel davet deneyimleri değil, kısa filmler, reklam ve belgesel çekimleri de bulunuyor. Çiftlerimizle yakından ilgileniyoruz. Önemli olan tüm çekim aşamalarında keyif almanızı ve kendinizi rahat hissetmenizi sağlamak. Sizi doğal halinize bırakarak aşkınızı fotoğraf karelerine taşıyoruz.

Çekim Türleri / Mekanlar

Bursa düğün fotoğrafçısı hizmetimizden söz etmek gerekirse, düğün belgeseli, düğün klibi ve hikayesi gibi çalışmalarımızı yenilikçi fikirler ışığında yaptığımızı söyleyebiliriz. Katalog çekimleri ve en trend konsept çekimlerde biz varız. Örneğin, düğün davetiyelerini tarihe karıştıran romantik veya eğlenceli Save the Date çekimlerinde çiftlerimiz kadar biz de eğleniyoruz. Ayrıca söz, nişan ve kına gibi davetlerinizi de en kaliteli şekilde kayıt altına alabiliriz.

Dış mekan çekimlerimizde seçimi size bırakıyoruz. Stüdyo veya plato çekimleri yerine açık havada olup gökyüzünü ve büyülü mekanları kullanmayı seviyoruz. Çekimlerimiz genellikle 2-3 saat sürüyor. Ortalama 500-600 kare çektiğimizi söyleyebiliriz. Bu fotoğrafların arasından 30 tanesini düzenleyerek size dijital olarak teslim ediyoruz. Çekimlerde hedefimiz en doğal pozlarınızı yakalamak ve size bunun için gerekli ortamı sağlıyoruz.

Ekipman

Günümüzde düğün fotoğrafçılığının vazgeçilmezi diyebileceğimiz drone ile çekim yapabiliriz. Özellikle düğün hikayesi veya düğün klibi çekimlerimizde en son teknoloji ekipmanlardan yararlanıyoruz. Drone ile çekim yapacağımız zaman önceden izin almamız gerektiğinden, bu tarz talepleriniz için düğün tarihinden en az 2 hafta önce bizi arayarak randevu oluşturmanızı rica ediyoruz. Konsept çekimlerinize dair özel talepleriniz olursa gerekli ekipmanları temin edebiliriz.

Baskı Hizmetleri

Çiftlerimize dört farklı albüm paketi hazırladık. Ekonomik paketimizde dış çekim ve 25 polaroid fotoğraf bulunuyor. Standart paketimizde 30x50 albüm ve 1 dakikalık instagram video var. Üst paketimizde yine 30x50 albüm, 2 aile albümü ve 1 dakikalık video bulunuyor. Eğer beğendiğiniz fotoğrafları farklı baskı ürünlerinde görmek isterseniz, 50x70 kanvas tablo, 2 aile albümü ve 1 dakikalık video içerikli lüks paketimizi alabilirsiniz.

Troy Wedding’de sloganımız, anı yakalamak! En doğal halinizle zamanı durdurmak ve büyülü fotoğraf karelerine taşımak isterseniz, tek yapmanız gereken sayfadaki iletişim bilgilerimizden bize ulaşıp hızlıca randevu almak. Erken anlaşmalarda avantajlarımızın olduğunun da altını çizelim. Bursa düğün fotoğrafçısı fiyatları nasıl diye soracak olursanız, yandaki formumuzu doldurabilir ve kampanyalarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İletişim

 • Telefon: 0224 322 26 50
 • Adres:

  Fethiye mah. Kale Sokak Kılıçkardeşler İş merkezi No:19/7

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Troy Wedding Yol Haritası

Troy Wedding Yorumları (4)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

P&M

Pelin & Meriç

Düğün Tarihi: 08.10.2022Öncelikle bu güzel çekimler için Troy Wedding’e teşekkür ederiz. Düğün klibimiz, düğün fotoğraflarımız, dış çekim fotoğraflarımız çok profesyonel ve tam istediğimiz gibi oldu. Ekip olarak enerjileri çok yüksek ve çok sıcak kanlılar. Bu özel günümüzde bize güzel hatıralar bıraktıkları için Troy... devamı 

E&C

Eylül & Cihangir

Düğün Tarihi: 19.08.2022Eşim ve ben gayet memnun kaldık. Tavsiye ediyorum.

M&S

Meryem & Sinan

Düğün Tarihi: 05.07.2022Düğünümüzde gelin alıcıda en duygusal ve güzel anları yakaladılar. Dış çekim için doğayla iç içe bulunan yerlere gittik ve fotoğraflarımız beklediğimizden de güzel çıktı. Düğün hikayemizde hem gözlerimiz doldu hem de ne kadar eğlendiğimizi görmüş olduk. Çalışanlar gerçekten çok samimi insanlardı ve... devamı 

R&D

Rengin & Deniz

Düğün Tarihi: 02.07.2022Öncelikle ekip çok saygılıydı ve işlerine çok özen gösteriyorlardı. Fotoğraf ve çekim konusunda oldukça yetenekliler. Beklediğimden de güzel düğün fotoğraflarım ve klibimiz oldu. Kendilerine çok teşekkür ediyorum.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.