Düğün Fotoğrafçıları Bursa

Tek Kare Yapım

  • Min. Paket Fiyatı
    5.000-10.000 TL

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tek Kare Yapım Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-10.000 TL

Tek Kare Yapım Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Tek Kare Yapım Sıkça Sorulan Sorular

Tek Kare Yapım düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Tek Kare Yapım düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.

Tek Kare Yapım ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Tek Kare Yapım ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tek Kare Yapım şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Tek Kare Yapım şehir dışında hizmet veriyor.

Tek Kare Yapım düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Tek Kare Yapım düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Tek Kare Yapım hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Tek Kare Yapım aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"trashday, söz / nişan / kına çekimi, konsept çekim, düğün hikayesi / klibi, dış mekan / save the date çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Tek Kare Yapım Hakkında

Her bir karede anı saklamak için uzun yıllardır fotoğraf sektöründe yer alıyorum… Sunduğum profesyonel hizmetleri tek bir çatı altında toplamaya çok değerli müşterilerimden gelen taleplerle karar verdim. Benimle çalışmak isteyen çiftlere düğün fotoğrafçısı olarak hizmet sunmak için 2018 yılının Ağustos ayında Tek Kare Yapım markasını yarattım. Yıllar içerisinde sektörde edindiğim bilgi birikimi, tecrübe ve aldığım eğitimlerle kendimi geliştirdim. Şimdi, bunu sizin için tasarladığım çekimlere kalite ile yansıtmak için heyecanla bekliyorum!

Belirtmek isterim ki; Bursa düğün fotoğrafçıları arasında yer almaya başladığımda kurduğum ekibimle kurumsal ve kaliteli hizmet sunuyoruz. Ekip arkadaşlarımın her birinin alanında uzman bakış açıları ve yenilikçi yapılarıyla ailecek çekimlerinizi tasarlamak için çalışıyoruz. Dış mekan ve düğün çekimleri için son teknoloji ekipmanları kullanıyoruz. Havadan çekim yapan kameralar, HD kalite ve yüksek çözünürlüğe sahip lens ile optikleri tercih ediyoruz. Bu sayede canlı renkleriyle yıllar geçse de eskimeyecek fotoğraf kareleri ve video klipler hazırlayabiliyoruz. “Her an bir kare…” mottosuyla hizmet veriyor, tekrarı olmayan özel anlarınızda yanınızda olmak için kayıta başlıyoruz.

Dış çekimler için Türkiye’nin her köşesine zevkle gidiyoruz. Doğanın içerisinde en güzel mekanlarda çekimler yapıyor, aşkınızı ve hissettiğiniz en güzel duyguları karelere sığdırıyoruz. Sizden istediğimiz ise, her an özgürce poz vermeniz ve konsept hazırlıkları için birlikte çalışmak… Bu arada düğün günü düzenlediğimiz çekimler sayesinde birlikteliğe adım attığınız günü anbean kayıt altına alıyoruz. Montajlı sinematik görüntülere dönüştürdüğümüz düğün töreninizin anılarını video klip ve kısa filmlere de dönüştürüyoruz.

En özeli “Tek Kare” diyorsanız, gelin çekimlere başlayalım. Dijital albüm ve özel tasarım panoramik albümlerle anılarınızı belgelere dönüştürelim. Tüm bu hizmetlerden yararlanmak için tek yapmanız gereken sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurmak. Tek Kare Yapım Bursa dış çekim fotoğrafçısı olarak sizi Osmangazi’deki stüdyomuzda bekliyoruz!

İletişim

  • Adres:

    Tahtakale Mah. Veziri Cad. Akarsu İş Hanı No:4/207 Osmangazi/Bursa

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.